מוקד טלפוני: 055-9662167

מחירון של ניקוי שטיחים

רוצה לדעת מהם המחירים של ניקוי שטיחים, ריפודים וספות? חברת טופ שטיחים גאה להציג מחירון של ניקוי שטיחים אשר נלקח מהמחירים הממוצעים בשוק ושוקלל למחירון אחד, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין השירותים השונים, לגלות מהם המחירים בעבור ניקוי שטיחים מקיר לקיר ועוד מידע מקיף אודות התחום.

מחירון ניקוי שטיחים עדכני לשנת 2016 - 2017

 
סוג השטיח טווח המחירים
מחיר ניקוי שטיח שאגי
עלות בעבור ניקוי של שטיח שאגי (ספגטי) בגודל בינוני
250 - 340 ש"ח
מחיר ניקוי שטיח צמר
עלות ניקוי שטיחים העשוים מצמר באופן מקצועי
380 - 440 ש"ח
ניקוי שטיח פרסי בבית הלקוח
מחירים משוערים לניקוי שטיח פרסי גדול כולל הגעה לבית הלקוח
350 - 550 ש"ח
ניקוי שטיח אפגני רגיש
שטיחים אפגנים רגישים מאוד ומצריכים טיפול מיוחד.
300 - 450 ש"ח
מחיר ניקוי שטיח סינטטי
עלות לניקוי שטיח פשוט (סינטטים) בדרך כלל בחדרי ילדים.
140 - 220 ש"ח
מחיר ניקוי שטיח גומי
עלות ניקוי בעבור שטיחים עושים גומי בגודל גדול.
150 - 250 ש"ח
ניקוי שטיחים סיניים
עלות ניקוי שטיח סיני דק ורגיש במכונות המתאימות.
345 - 395 ש"ח
מחיר ניקוי שטיח עבודת יד
עלות ניקיון של שטיחים עשוים עבודת יד, גדולים!
450 - 500 ש"ח
ניקוי שטיח קש
עלות ניקיון של שטיחים עשוים מקש בגודל בינוני
150 - 280 ש"ח

כיצד נדע מהו המחיר עבור ניקוי השטיח שלנו? 

כל שטיח ולא משנה מאיזה חומר, מקור יצור או שם מותג כזה או אחר יגיע למצב שהוא מאבד מציערותו, איכותו, ובכלליות המרה הצעיר והחדש שלו. לרובנו יש בבית שטיחים שכבר ראו ימים יפים וטובים יותר, וכבר לא נראים כבעבר.כמה יעלה לי ניקוי שטיח? שאיבת אבק אינה עוזרת, הריחות לא נעימים והצבעים דהויים. הפתרון המושלם בשביל אלו מכם שיש להם שטיחים כאלו הוא ניקיון שטיחים מקצועי. כל שעליכם לעשות הוא לצור קשר עמנו ולקבל את השרות הטוב ביותר בשבילכם בזכות ניקיון שטיחים מקצועי, הטיפול המדויק והאיכותי ביותר לשטיח או הריפוד שלכם. חברת טופ שטיחים מבצעת ניקיון שטיחים ועוזרת לחדש את המראה הצעיר שלהם ולנטרל ריחות רעים, פועלת למניעת קרדית האבק ועש, ומניעת הנזקים שלהם, משיבה לחיים צבעים שדהו וטיפול בכתמים קשים ועיקשים. אנשינו הינם מקצוענים בעלי נסיון ואחריות רבה, והם יספקו לכם את כל הביטחון שהשטיח או הריפוד שלכם יקבלו את הטיפול האיכותי ביותר, עם כל החומרים הראוים לשטיח שלכם.לכן אתם יכולים להיות בטוחים שבחברת טופ שטיחים תקבלו את הטיפול הנכון ביותר למען תוצאות טובות ומהירות למען הריהוט או השטיחים היקרים ללבכם שיעברו ניקיון שטיחים בצורה המקצועית.

מחירון ניקוי שטיחים מקיר לקיר

שאיבה תקופתית בשואב אבק ביתי חיונית לתחזוקה טובה של השטיח, וכך גם אוורור וניעור באוויר הפתוח. בהעדר שואב אבק ניתן להפוך את השטיח למספר ימים ולתת לכוח המשיכה לעשות את שלו. כשמזהים כתמים על גבי השטיח יש לנסות ולנקות אותם בזהירות מרובה ולעשות שימוש בחומרי הניקוי על פינה קטנה ונסתרת כדי לוודא שהם לא פוגעים בצבעי השטיח. נסו לספוג את הכתמים כאשר הם עדיין רטובים ולא לשפשף כתמים כיוון שפעולה זו עשויה להחדיר אותם עמוק יותר לתוך הסיבים. היזהרו במיוחד בעת ניסיונות לגלות מהו מחירון ניקוי של שטיחים מחומרים טבעיים. ניקוי מקצועי יסיר את מרבית הכתמים, אבל קורה שנגרם לשטיח נזק בלתי הפיך וניקוי השטיחים לא יסיר את הכתם, לפני שאתם מבצעים ניקוי שטיחים לבדכם, בדקו אצלנו בעמוד של מחירון ניקוי שטיחים מהם המחירים ואם כדאי לעשות זאת לבד.

ניקוי שטיחים ביצוע השוואת מחירים

כאשר מדובר בשטיח איכותי שאמור ללוות את בני הבית לאורך שנים, מומלץ לבצע ניקוי מקצועי אחת לתקופה. באופן דומה, אם התקנתם בבית שטיחים מקיר לקיר ככל הנראה תעדיפו ניקוי עמוק ומקצועי יותר אחת לתקופה מכיוון שאין אפשרות להסרת ואוורור השטיח. אולי תופתעו לגלות שעבור ניקוי שטיחים מחירים גבוהים פחות משהייתם מצפים. בצעו השוואת מחירים ניקוי שטיחים בהתייחס לטבלה להלן, כאשר יש לזכור שמדובר בהערכה כללית בלבד, עיינו אצלנו בעמוד של מחירון ניקוי שטיחים מטעם חברתנו טרם תפנו לחברה העוסקת בתחום.