מוקד טלפוני: 055-9662167

שירות ניקוי וילונות במחירים מעולים!

ניקוי וילונות רומיים, אורגון או מבד, זה לא משנה בטופ שטיחים אנו מבצעים שירות ניקוי וילונות בבית הלקוח במחירים שאסור לך להחמיץ! אז שב ותנוח בסלון ביתך, אנו נדאג לספק לך ניקוי וילונות מחיר הכי זול שתקבל בכל רחבי הארץ!

ניקוי וילונות בבית הלקוח - שב בסלון ותנוח

לרוב כשיש וילונות רומיים בבית, לא שמים יותר מידי לב אליהם ולא חושבים בכלל לנקות אותם בשל העובדה שכמעט ולא נוגעים בהם והם יותר בד בנושא של עיצוב החדר מאשר להסתיר את השמש שבחוץ. אך אפילו ללא מגע ישיר, הוילונות כמו כל בד, יכולים לקבל אבק, לכלוך, פיח, ריחות היכולים להיספג בתוך הבד ולהישאר ועוד סיבות אחרות. כמו כל בד, הלכלוך אינו מאפשר את הניקיון של מטלית לחה והלכלוך, הצבע או הפיח יורד. לעומת ניקוי ריפודים אחרים כמו בגדים, מצעים, או שטיחים, וילונות הנם דבר עדין, סרוג מבדים מיוחדים והמורכבות שלהם היא חשובה ובשל כך פתרון בעזרת כביסה הוא אינו מתאים, ניקוי וילונות באופן מקצועי הוא הפתרון המושלם להחזיר את הוילון לעיצוב הנקי.

ניקוי וילונות מחיר מבצע!

תמיד חשוב לבצע אחת לתקופה ניקוי וילונות בגלל שהם אכן יכולים להיחשב כפריט בבית שלא משומש יותר מידי ומספק מטרה אחת בלבד - לחסום את קרני השמש החודרים אל הבית. אך בתחום עיצוב הפנים אנשים רבים יגלו להפתעתם שוילונות יכולים להקנות לחדר משמעות רבה ולהיות פריט חשוב בעת העיצוב הנכון לאופי החדר. וילונות אורגון עשויים מבדים עדינים מאוד, מורכבים וגודלם הוא אינו כמו של המצעים או הבגדים המוכנסים במכונת הכביסה. למרות השימוש המועט בנגיעת הוילונות, הם יכולים לקבל לכלוך ואבק רב, פיח וריחות יכולים להיספג ולשקוע על הבד ובכך הבד של וילון הרומי יקבל צבעים אחרים, יתפוס מראה מלוכלך וישן ויכול להפיץ גם ריחות לא נעימים לחדר. בגלל גודלו ועדינותו, מטלית לחה או שטיפתו במכונת כביסה ביתית אינה יכולה לעזור או להתבצע כלל. בשל כך יש חברות העוסקות בתחום ניקוי וילון מבד לכל בית.

איך ניקוי של וילון נעשה?

בשל גודלו של וילון הבד, הוא אינו מאפשר את כניסתו המלאה למכונת כביסה ביתית ובשל עדינותו אנשים רבים אינם בקיעים בניקיון הנכון והמותאם לוילונות. השלבים של ניקוי וילונות בבית הלקוח הם: פירוק הוילונות מבית הלקוח, לקיחתו אל המקום החברה, האבחנה של סוג הבד ותחזקותו והתאמה של ניקוי וילון מתאים, ניקיון יסודי בעזרת מכונות תעשייתיות או מכונות כביסה גדולות, גיהוץ הוילון בצורה מקצועית וחכמה ללא פגיעה של הבד והתפירה, תיקון של נושאים הזקוקים בבד והבאת הוילון החדש והנקי אל בית הלקוח.

ניקוי וילונות רומיים, אורגון ובד במחירים חסרי תקדים!

חברת טופ שטיחים מספקת מגוון רחב של פתרונות ניקוי לבדים ולוילונות, וגם עד לבית הלקוח והכל במחירים הזולים בשוק, אז צור עמנו קשר עוד היום.
 
וילונות
 

איזה וילונות אנו מנקים?

כפי שאתם בטח יודעים, קיימים המון סוגים של וילונות העשוים מבדים שונים ובכלל מחומרים שונים לגמריי, אנחנו בטופ שטיחים מעניקים מגוון פתרונות בשיטות שונות תלוי בסוג הוילון שלכם, אם זה באמצעות קיטור, ניקוי יבש ובמידת הצורך גם כולל גיהוץ, אז הנה סוגי הוילונות שאנו מנקים:
וילונת רומאים - וילון רומאי הוא רגיש ועשוי מבד או סינטטי, הוא דק מאוד ורגיש לניקוי, לכן מומלץ להזמין חברה המתמחה בניקוי וילונות רומאים.
וילונות אורגון - וילונות רגישים העשוים בדרך כלל מבדים עדינים, אורגון היא חברה גדולה המספקת מגוון רחב של וילונות, חברתנו יכולה להעניק שירות לניקוי וילונות אורגון מכל סוג.
וילונות גלילה - ניקוי של וילון גלילה שאינו עשוי פלסטיק אלא בד, צריך להתבצע במקצועית ורק מי שבעל ידע כיצד לנקות אותו ידע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, בדרך כלל - באמצעות קיטור.
וילונות ונציאניים - הוילונות היקרים ביותר, כנראה שתרצו שבעל מקצוע אשר יודע כיצד לשמור ולא לפגוע באיכות הוילון שלכם יבצע בעבורכם ניקוי לוילון וניצאני שנמצא ברשותכם.
חברתנו תשמח להעניק לכם שירות ניקוי וילונות הכולל תיקון, גיהוץ ובמידת הצורך גם הגעה לבית הלקוח, רוצים לדעת עוד על המחירים שלנו? הכנסו למחירון! רוצים להזמין? - צרו עמנו קשר כעת!