מוקד טלפוני: 055-9662167

ניקוי מזרונים מקצועי בקיטור

הזמינו עכשיו ניקוי מזרונים מקצועי עד לבית הלקוח עוד היום! באמצעות טופ שטיחים תקבלו 3 הצעות מחיר שונות ובכך תבצעו השוואת מחירים אונליין, אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום!

ניקוי מזרונים וחידוש במחירים מעולים

מזרונים ושטיחים הם אביזרים המועדים ללכלוך. בין אם מדובר בחיית מחמד שמבלה את הלילה ביחד איתכם ומשאירה מזכרות שונות או כתמי קפה, הימצאות לכלוך ואבק בשטיחים או במזרונים עשויה לגרום להצטברות של לכלוך או אבק. הלכלוך והאבק יכולים לחדור לשטיחים או למזרונים ולהישאר פנימה. שימוש בחומרי ניקיון איכותיים המיובאים עשויים לחטא את כל סוגי האלרגיות.

שיפור הסביבה הביתית

המזרונים עליהם אתם ישנים מהווים מקור לאבק ולכלוך העלולים להביא למחלות רבות, לשינה לא טובה. באמצעות שואב אבק ניתן לנקז את כל המזיקים שנמצאים על המזרונים. כאשר מקפידים על שאיבת האבק לעיתים קרובות התוצאה היא מזרונים נקיים ושיפור הסביבה הביתית. ניקוי מזרונים המתבצע בצורה מקצועית ניתן להרגיש כיצד הסביבה הביתית משתפרת. כעת בכל פעם שתשכבו לישון תוכלו ליהנות מהידיעה שיש לכם בבית מזרונים יבשים ללא אבק.

ניקוי מזרונים מקצועי

אם בעבר אנשים שרכשו שטיחים ניקו את השטיחים על ידי תלייה וייבוש באור השמש, כיום יש חברות רבות המבצעות ניקוי שטיחים פרסיים באמצעות חומרי ניקיון איכותיים, אשר מחזירים לשטיחים את יופיים. חשוב לזכור, ניקוי תקופתי של המזרונים בעזרת חברת ניקיון מקצועית העושה שימוש בחומרי ניקיון מקצועיים, ניתן לחסל את קרדית האבק במהירות. מעבר למחלות מסוכנות, חשוב לדעת כי לכלוך, כתמים ואבק עשויים לפגוע בסיבי הריפוד ולהביא לקיצור תוחלת החיים. הבעיה העקרית בניקוי המזרן היא עוביו של המזרן וזאת משום ששואב אבק ביתי אינו חזק מספיק כדי לשאוב את המזרן לעומקו. כיום מוצעים מספר פתרונות לבעיית הקרדית כגון : כיסוי מיטה ,מסננים לאויר החופשי בחדר, תרסיסי הדברה ועוד.

אנו מציעים ניקוי מזרנים במכשור מתקדם

המכשירים שלנו עומדים בתקן HEPA , שהוא התקן המחמיר ביותר הקיים היום לסינון ושאיבה (90% מהשואבים הנמכרים היום אינם עומדים בתקן זה), תכונה זו מאפשרת שאיבת הקרדית והאבק מעומק המזן ולכידתם בשקית השואב עוצמתי. על מנת להשיג תוצאות מקסימליות, אנו שואבים בראש ובראשונה את האבק, ורק לאחר שאיבת האבק אנו מבצעים את השטיפה היבשה.
 
מזרונים

מתי נצטרך להזמין שירות ניקוי מזרנים?

כאשר ישנם כתמים על המזרונים הבייתים שלנו, בצורת שתן, עובש, פשפשים, דם, פיפי או סתם הצטברות מוגזמנת של קרדית האבק, עלינו להזמין חברה מקצועית המתעסקת בניקוי של מזרנים באופן מקצועי, נכון - ישנם המון שיטות לניקוי באופן עצמאי עם חומץ ובאמצעות קיטור, תרסיס או תכשירי ניקוי נוספים, אך כתמים קשים אינם יורדים באמצעות ניקוי ביתי ויש להזמין מקצוענים בתחום, בין אם המזרון שלכם עשוי ספוג או מזגן זוגי עשוי פוטון ובכלל אם מדובר על מזרן של תינוק, אנו ממליצים לכם לבדוק מחירים ולבצע השוואת מחירים בעת הזמנה של חברות ניקוי מזרנים המגיעות אליכם, אל בית הלקוח דרכנו תוכלו לקבל מחיר זול ומשתלם.