מוקד טלפוני: 055-9662167

ניקוי של סלון עור ובד כאחד

טופ שטיחים מספקת שירות ניקוי סלון עור שחור לבן וכמובן שגם עור הפוך, חברתנו מתמחה בכל הקשור אל ניקוי סלון מבד וכמובן שגם דמוי עור, כל מה שאתם צריכים נמצא אצלנו תחת קטגוריית ניקוי הסלונים שלנו, בין אם זה לרכבך, לביתך ובכל סוג של ריפוד של הסלון שלכם, צרו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר משתלמת עד לביתכם.

הרהיטים המועדפים אצל הציבור הישראלי הם סלוני העור אשר עם השנים הפכו להיות התדמית היוקרתית של סלון הבית שלנו. סלון הבית הישראלי הפך להיות למרכז ביתנו; מתנהלים בו כל העניינים החשובים של הבית ושם אנו חולקים את רוב חוויות משפחתנו. לרוב חשוב לנו מאוד לגרום למרכז הבית שלנו להיות יוקרתי ומהודר, ואחד התכשיטים המהדרים את סלון הבית הם סלוני העור הנותנים השראה של איכות גבוהה, יוקרתיות ונוחיות.

ניקוי סלון דמוי עור במחיר מיוחד

אחת הדרכים של חברת טופ שטיחים לשמור על התכשיט המרכזי בסלון הבית שלנו, הוא להקפיד על ניקיונו. שמירה על ניקיון ריפוד עור הסלון הוא מאוד חשוב משום שהוא מביא לשמירה על איכותם לאורך זמן. אין ספק שההשקעה הכספית עבור סלוני עור הינה גבוהה ועל כן חשוב מאוד לשמור על הרהיט המיוחד. במידה וריפוד עור הסלון באיכות גבוהה, הוא לא אמור להנזק מפגעי הסביבה והוא מאופיין בעמידות מפני שחיקה ובלאי. כמובן שאין זה חוסך לנו מלדאוג לניקיונו, ישנן מספר דרכים אפשריות לטיפול נכון בניקיון ריפוד עור. ראשית כל, חשוב מאוד לשמן סלוני עור עם תחליב עור באופן קבוע פעם בכמה חודשים, התחליב נותן לעור רכות מסויימת וברק. מעבר לכך, מומלץ לנקות את העור עם מטלית לחה ורכה על מנת להסיר את הפירורים והאבק המצטבר.

שמירה לאחר ניקוי סלון בד

מומלץ לא להניח את סלון העור בסמוך למקורות חום כמו תנורים ושמש, זאת משום שחום כבד עלול להרוס את העור ולגרום לו להתפרק. כמו כן, ישנה חשיבות גבוהה לשמירה על איוורור תמידי בסלון בו ממוקם סלון העור, זאת משום שעור צריך לנשום, במיוחד בימי החורף הגשומים והלחים. בנוסף לכך, חשוב מאוד לשמור על העור מפני חומרים כימיים, אסור לנקות את הריפוד עם חומרי אקונומיקה משום שזה עלול לפגוע באיכות העור ובצבעו. כמו כן, לפני שעושים שימוש במחומרי ניקוי המתאימים לסלון עור יש לבצע בדיקה של החומר במקום נסתר בריפוד הסלון. עם זאת, יש להמנע ממגע של חומרים שונים על ריפוד העור כמו איפור ואוכל, אשר עלולים לגרום לכתמים אותם לא תמיד ניתן להסיר, במיוחד אם מדובר על סלוני עור בצבעים בהירים. זאת ועוד, סלון עור בצבע בהיר יש לנקות בתדירות גבוהה יותר מאשר ריפוד עור כהה. לרוב ישנו חומר לכה המתאים לריפודים מסוג זה ויכולים לשמור על איכותו ועל ציבעו.

ניקוי סלון עור שחור ולבן - כיצד נשמור עליו?

לסיכום, חשוב מאוד לבדוק היטב את הוראות השמירה לאחר ניקוי סלון העור משום שניקוי עם חומר לא נכון עלול לגרום לנזק בלתי הפיך בסלון העור היוקרתי שלכם. יש לעבור על כל ההוראות האלו בקפידה על מנת להביא לשמירה על הסלון לאורך זמן.
 
סלון עור שחור