מוקד טלפוני: 055-9662167

ניקוי ספות בבית הלקוח במחיר מוזל

הזמן כעת שירות ניקוי ספות עד הבית וקבל מחיר זול ומשתלם, אנו נעניק לך ניקוי ספות מקצועי על ידי צוות מומלץ הפועל בכמה שיטות ניקוי ובינהן תמצא גם את שיטת הקיטור, הזמן כעת את טופ שטיחים החברה בעלת המלצות רבות ומחירים מעולים.

ניקוי ספות וריפודים בבית הלקוח

בכל הנוגע עבור סלון הבית ספות הינם הפריט החשוב והקריטי מכולם בנופו של פנים הבית. לרוב אנו נשקיע מאמצים עילאיים מרובים ולא מעט משאבים חיצוניים בבחירת סוג, עיצוב מרקם אריג לכשנרצה לקנות ספה חדשה לסלון הבית. ספות כמרכז הבית נבחרות בקפידה ולבסוף מגיעות לכל בית ודירה ישנו האופי השונה והייחודי להתנהגות וסגנון החיים שבעליו מנהלים, אלו הם שישפיעו באופן ניכר על מראם של הספות המעוצבות שלנו לטווח הקצר והארוך כאחד. ניקוי ספות מושקע ומקצועי מהנמצא בראש רשימת המלכלכים הדו חיים – ילדים. בבתים בהם ילדים אוכלים או שותים בסלון. בלאי מואץ ודורש ניקוי ספות מקצועי במרווחי זמן צפופים למדי, ניקוי ספות בממוצע של לכל הפחות פעם אחת בכל שנה. לעומת זאת, ישנם בתים שהספות נראות מצוין גם לאחר שלוש או אפילו חמש שנים. במקרים מסוג אלו, מומלץ עד מאוד לבצע ניקוי ספות אחת לשנתיים על מנת להוריד מן הבד לכלוך "טבעי" כמו דוגמאת זיעה, שומן גוף, פיח או אבק כמו גם שאריות לכלוך דומות שניתן להוריד בכל תהליך מקצועי של ניקוי ספות.

שירות ניקוי ספות עד ביתך

לכשנמסור את יקירנו, ספות הבית שלנו, לידיים אמינות ומסורות לשם ביצוע ניקוי ספות באופן יסודי עלינו לבחור בהקפדה את המועמד המיועד בכדי להמשיך ולהנות מהם נקיות ויפות לעוד שנים רבות וארוכות. הפילטר שעלינו להעביר בתהליך ניקוי ספות את המועמד צריך לכלול בדיקה של הממליצים השונים עליו, היכן הוא למד והיכן הוכשר עבור ניקוי ספות איזה ציוד וחומרים יעבדו עבור ניקוי ספות עבורי ומה האחריות שאקבל במידה וחס ושלום יקרה נזק. אי לכך ובהתאם לזאת למרות שמלאכת ניקוי ספות איננה מצריכה תואר אקדמי יקר אך בוודאי דורשת מיומנות כמו גם הכשרה במסגרת מקצועית לכל דבר. במדינות כמו ארה"ב ואירופה טכנאי ניקוי ספות אשר נושא תעודת הכשרה מאגוד מנקי ספות ושטיחים לאומי יועדף לרוב בהרבה יותר על רוב הלקוחות מאשר סתם מישהו שלמד את המקצוע מניסוי וטעייה על חשבונם של לקוחות אחרים.

ניקוי ספות מקצועי בזול

בתים רבים אינם מקפידים על ניקוי ספות באופן קבוע. היתרונות של ניקיון הספות ושמירה על ההיגינה בבית אינה מסתיימת בשמירה על הספה והניקיון, ניקוי ספות חשוב לשמירה על בריאות המשפחה, הזנחת ניקיון הספות ואריגי הבית יכולה להפוך מסוכנת – הזנחה מתמשכת של היגיינת הבית גורמת להתפתחות קרדית האבק וחייזקים יכולה לגרות למחלות והתפתחות אסטמה ואלרגיות בקרב ילדים קטנים.
 
ספות

ניקוי ספות תדיר באמצעות קיטור

ניקוי ספות יסודי כפעמיים בשבוע מונע את התפתחות קרדית האבק, ומסיר כמעט לחלוטין את החשש מהתפתחות אסטמה ואלרגיות לאבק. את הנקיון מבצעים קודם כל על ידי ניקוי מהיר של קטמים, שאיבת אבק ולאחר מכן ניקוי עם חומר מיוחד לניקוי ספות השומר על שרידות הספה.

ניקוי ספות חודשי

בנוסף לניקוי התדיר יש לבצע ניקוי ספות יסודי פעם בחודש. הניקוי החודשי כולל ניקוי קטמים עמוק מהאריג, ושאיבה בעזרת שואב לחץ על מנת להוציא את הלכלוך גם מחלקים העמוקים של האריג.

שמירה על ניקיון

ניקיון כללי בבית, בנוסף לנקיון הספות יש לשמור על נקיון בית כללי, בית נקי הוא בריא יותר יפה יותר והרבה יותר נוח לחיות בו. נקיון הבית אינו מסתיים בניקוי שטיחים ורצפות וכו' ניקיון הוא גם לשמור על כלים נקיים בכיור, ושאין אוכל וכלי אוכל מפוזרים בבית בייחוד בתקופת הקיץ.