מוקד טלפוני: 055-9662167

ניקוי ריפודים ביתי בקיטור

באמצעות חברתנו, תוכלו לקבל מגוון פתרונות לניקוי ריפודים ביתי, בין אם זה באמצעות קיטור או מכונות שונות שאנו עובדים עימם, הזמינו כעת את השירות שלנו וזכרו בניקוי ריפודים בבית הלקוח עם חברה בעלת המלצות רבות  ומחיר זול  במיוחד.

קבלו המלצות לניקוי ריפודים

תחום עיצוב הרהיטים בארץ ובעולם פורח וסוגים שונים וחדשים של ריפודים מיוצרים היום על מנת לשדרג את איכות השימוש בריהוט סלון או בריהוט משרד. אך הבעיה נוצרת כאשר יש צורך לבצע ניקוי ריפודים לרכב או בכל מקום אחר מכיוון שחשוב מאוד להתאים את שיטת הניקוי לסוגו של הריפוד, רק כך תבטיחו לעצמכם כי ניקוי ריפודים יתבצע באופן יסודי ובו זמנית ישמור על הריפוד. בחברתנו מבינים כי חשוב מאוד לבצע ניקוי ריפודים אשר יענה על הצרכים המיוחדים ויתאימו במיוחד לסוג הריפוד ועל מנת לסייע לכם לבצע את המשימה ולהקל עליכם, החברה מציעה את שירותיה המצוינים בתחום ניקוי ריפודים.

הזמן ניקוי ריפודים וקבל מחיר מעולה!

ניקוי ריפודים יכולים להיות שונים ומקוריים, אקזוטיים ואיכותיים במיוחד. על מנת להתאים את שיטת הניקוי לסוגו של הריפוד, חשוב להתייעץ עם מי שמתמחה במיוחד בשירותי ניקוי ריפודים עיסוקו בתחומי הניקוי השונים. חברתנו מתמחה בניקוי של מגוון רחב של משטחים והם מציעים להם להיפטר משכבת האבק שמצטברת על הריפודים של הרהיטים במהירות ובקלות רבה. באפשרותה של החברה להציע שירותי ניקוי ריפודים למגוון רחב של ריפודים ובין השאר לסוגים הבאים:
סוגים שונים של ריפודים
- אלקנטרה
- מיקרופייבר
- קנבס
- פשטן
- כותנה
- פוליאסטר
- עור ודמוי עור

שירות ניקוי ריפודים עד לבית הלקוח!

באמצעות שירותי ניקוי ריפודים המצוינים שלנו מובטח לכם, כי הספות שלכם יהיו נקיות מכתמים, מאבק ואפילו משומנים. שירותי ניקוי ריפודים במרכז של החברה הם כה מצוינים ואיכותיים, שלאחר הניקוי הספות שלכם יהיו נקיות לא רק מבחוץ, אלא גם בעומק סיבי הבד.

המחיר שלנו הוא הזול ביותר!

ניקוי ריפודים הינו חשוב מאוד לא רק מהבחינה האסטתית אלא גם מבחינה בריאותית. נקיון ריפודים מקצועי עוזר לך להיפטר לא רק מכתמים עיקשים, אלא גם מלכלוך, כזה שמזיק לבריאות שלנו, וגורם לנו לפתח אלרגיות קשות לאבק. לכן, חשוב מאוד להקפיד על ניקוי מקצועי של הריפודים שלכם, בין אם מדובר במשרד שלכם, בגן ילדים, בתי ספר, מלונות, מסעדות או בתים פרטיים, לפחות פעם בשנה. אנשים רבים נוהגים לבצע נקיון ריפודים רק בזמן האביב כהכנה לחג הפסח, כחלק מהנקיון הכללי שכולנו עושים. כמובן שמדובר בדבר מבורך, אך, רבים לא יודעים כי דווקא בתקופת החורף חשוב לבצע נקיון ספות, מכיוון שבחורף אנו נמצאים הרבה מאוד בתוך הבית כשהוא סגור, ואז אנו נושמים את קרדית האבק ושאר החיידקים שהצטברו בריפודים. לכן, על מנת להבטיח כי בתקופת החורף תנשמו אויר נקי ונטול אבק או חיידקים שגורמים לאלרגיות, עליכם לשקול לבצע ניקוי ריפודים מקצועי דווקא בהתחלה של החורף. בין אם מדובר בניקוי במשרד שלכם, או בבית הפרטי שלכם, יש להשתמש בחומרים המותאמים ישירות לסוג הריפוד הקיים.

טופ שטיחים מאמינה במתן שירות מקצועי

אנו מאמינים בחברת טופ שטיחים כי שירות איכותי נמדד על פי פרמטרים רבים ואנו מקפידים להשקיע בכולם על מנת להבטיח מצוינות בלתי מתפשרת בכל רובדי השירות. מחירים זולים, אמצעי תשלום נוחים, זמינות ועבודה נקייה הם אבני יסוד עליהם מושתתת הפעילות של החברה ואתם בתור לקוחותיה זוכים לאיכות מעולה של שירות מוקפד.