מוקד טלפוני: 077-6049644

קרא אודות פורטל טופ שטיחים

מהות הפורטל שלנו היא לתת מידע, מחירים וכמובן לתת לכם שירות של ניקוי שטיחים, ריפודים, מזרנים, ספות וילונות ומה שבינהם בדרך מהירה, מקצועית וכמובן שכלל ארצית, המשיכו לקרוא עוד עלינו וגלו כיצד אנו עוזרים לכם להשיג את מבוקשתכם מבלי לקרוע את הכיס.

כך שיטת השוואת המחירים שלנו פועלת

בפורטל "טופ שטיחים", אנו מאמינים כי על מנת לחסוך בעלויות יש לבצע השוואת מחירים נכונה ובריאה, לכן כל לקוח שפונה אלינו מקבל כמה הצעות מחיר של נותני שירות, עצמאיים או חברות אשר נמצאות באזור הלוקאלי שלו ויכולות לתת את המענה המבוקש שהלקוח צריך, כאשר אתם לא משוחחים עם חברה אחת, נוצרת תחרות טובה עליכם ואתם יכולים לנצל זאת לטובתכם ולבקש הוזלה במחיר באמצעות הצגת הצעות אחרות שקיבלתם. נסו את השירות שלנו הוא בחינם וכמובן שאין התחייבות שלכם כלפניו בשום צורה.

מה עוד תמצאו ב"טופ שטיחים"?

מעבר לכל המידע המוצג בפורטל שלנו תוכלו לראות מדור שלם של מחירים, שם אתם תראו מחירים ממוצעים של שירותים שונים כמו ניקוי שטיחים, ריפודים וכדומה, המחירים נדגמו מספקים שונים וממידע שאספנו מאתרים אחרים באינטרנט ומוצגים כממוצע הכולל טווח הגיוני לכל שירות, כמו כן יש קטגוריה לכל שירות שניתן למצוא אצלנו עם הסבר, טיפים, שאלות ותשובות ואפילו מדריכים כיצד לעשות זאת בעצמכם. תוכלו לראות מאמרים כללים על הנושא והחשוב ביותר להזמין שירות דרכנו ללא עלות!

תכולות פורטל 'טופ שטיחים':


+ פורומים מקצועיים: בפורטל שלנו יש פורומים בנושא ניקוי ספות, שטיחים וריפודים, אתם מוזמנים להעשיר את הידע שלכם בקריאת השאלות והתשובות שם ולחלופין אם יש לכם שאלה, מוזמנים לשאול וצוות הפורטל יענה לכם בהקדם.

+ המחירון שלנו: הצוות של הפורטל ערך מחירון המציג מחירים לכלל השירותים הניתנים כאן, החל מספות ועד לשטיחים, ריפודים ועוד, אתם יכולים לבקר שם ולקרוא את ממוצע המחירים העדכני ביותר בשוק.

+ מדור המדריכים: מדור חדש יחסית בפורטל שמתעדכן באופן מהיר, יש לנו מדריכים מפורטים בנושא ניקוי ריפודים למינהם, שיטות וטכניקות שכל אחד חייב לדעת, אתם יכולים לנסות בעצמכם לנקות ואם לא הצלחתם, זכרו שאנחנו תמיד כאן בשבילכם.

 
לוגו טופ שטיחים