מוקד טלפוני: 077-6049644

הסרת כתמים מהספה

ישנם כתמים קשים ועיקשים על גבי הספות? תנו לנו לטפל בהם ולהסיר אותם לחלוטין, כאשר פורטל טופ שטיחים יכול לשלוח אליכם כמה הצעות מחיר בתוך כמה דקות בודדות של אנשי המקצוע הטובים ביותר מכל אזור במדינה ואינו גובה על כך עמלה או מחייב אתכם בשום צורה, למה לא להזמין דרכנו הסרת כתמים מהספה? נסו אותנו כעת!

מסירים את הכתמים מהספות לתמיד!

- הסרת כתמי שתן ופיפי של חיות מחמד
- טיפול בכתמים קשים כמו דיו ודם עם תכשירים וחומרים המתאימים.
- הסרת כתם יין מספת בד או עור.
- ניקוי עובש וטיפול ברטיבות עם ציוד מתקדם
- שירות המגיע עד לבית הלקוח במחיר חסר תקדים!

איזה סוגי כתמים אנו מסירים?

כתם אשר נתפס על גבי בד הספה הוא ללא ספק בעייתי וקשה להסירו ללא הידע הדרוש מבלי לפגוע בצבע הספה או בבד שלה, לכן כאשר יש לכם כתם מסוים שאינם יודעים כיצד להסירו יש לפנות אל חברה מקצועית שיודעת כיצד לעשות זאת ועל הצד הטוב ביותר, לפניכם סוגי הכתמים שאנו מסירים כולל טיפים להסרתם באופן עצמאי, לא הצלחתם? פנו אלינו ואנו נדאג שהכתם יוסר בהצלחה.

ניקוי כתמים מספות

+הסרת כתמי יין מספת בד: אם מדובר על יין לבן, אין בעיה כלכך אין אפקט של צבע ויהיה קל לנקות אותו כמעט כמו כל נוזל אחר שאינו משאיר צבע, אך אם נשפך לכם יין אדום על גבי ספת הבד שלכם אתם כבר בבעיה, שימוש בחומרי הסרת כתמים באופן מיידי, מלח לספיחת הנוזלים וקרצוף ידני באותו הרגע לפעמים יכולים להציל את הספה מכתם שיהיה קשה מאוד להסירו בהמשך, במידה ולא הצלחתם באופן עצמאי הזמינו בימים הקרובים בעל מקצוע אשר יגיע עם הציוד המתאים ובאמצעות קיטור יסיר את הכתם ויחזיר את הספה לקדומתה.

+ ניקוי כתם דיו מספה: דיו של עט משאיר כתמים על ריפודים ועל מנת להסיר אותו צריכים תכשירים חזקים, דבר שאינו מומלץ לשימוש עצמאי כלל ויכול לפגוע באיכות הבד של הספה ולפגום את הריפוד לצמיתות, לכן אם יש לכם כתם דיו רצוי להזמין חברה המתמחה בכך ואף לציין זאת מולה על מנת שתגיע עם החומר המתאים.

+ ניקוי דם: כתמי דם קורים לעיתים משריטה קטנה ונגרמים מבלי לשים לב כלל, אך הבעיה היא שצבע אדום אשר מופיע על ספת בד לבנה קשה לניקוי, אנו ממליצים לנסות לנקות באמצעות תכשיר להסרת כתמים שניתן לרכוש בכל חנות, לקרצף ידנית ולנגב עם סמרטוט נקי.

+ טיפול בעובש ורטיבות: ספות בד בעיקר אשר נפגעות מהצפה או מנזילת מים צוברות אותן לעומק הריפודים, דבר אשר עם הזמן יגרום לעובש להתפתח וכתמים ירוקים שלהיפטר מהם יהיה קשה מאוד, אך אל דאגה! לא צריך לזרוק אותה, אפשר להזמין חיטוי לספה אשר כולל חומרי ניקוי חזקים במיוחד שמסירים עובש ומונעים ממנו להתפתח בהמשך, בנוסף מבצעים ניקוי מעמיק לספה ושואבים ממנה את כל הנוזלים שהצטברו.

כמה עולה להסיר כתם מספה?

כחלק מבלתי נפרד מניקוי ספה, כאשר יש כתמים קשים להסרה ישנו שינוי בעלות, אם יש להשתמש בתכשירים יקרים ובטכניקות מיוחדות מחיר הסרת כתם מספה יכול לייקר על העבודה בין 10% - 15%, כאשר מחיר ניקוי ספה כיום עומד על 350 - 450 שקלים בלבד, השינוי במחיר הנו מינורי ובמקסימום יגיע עד ל-50 שקלים נוספים.

הסרת כתמים מספות על ידי טופ שטיחים

פורטל טופ שטיחים הידוע בתור זה שמספק בעלי מקצוע וחברות איכותיות העוסקות בעיקר במתן פתרונות ניקוי ייעודי לשטיחים מספק בין היתר גם שירותים נוספים בינהם ניתן לראות את הספות, ריפודים למינהם, וילונות, מיטות ומזרנים, מושבי רכש וכיסאות משרדיים, אם הנכם רוצים לקבל את המחיר הזול ביותר בעבור אחד מן השירותים הבאים פשוט צרו קשר עם נציגינו והתחילו לקבל הצעות מחיר במהירות של עד שלוש ספקים הנמצאים באזורכם ומוכנים להציע לכם את השירות הטוב ביותר בעלות המשתלמת ביותר.