מוקד טלפוני: 077-6049644

השירותים של טופ שטיחים

בעמוד הבא תוכלו לראות את כל השירותים אשר החברות שפועלות עם טופ שטיחים מציעוץ, החל מניקוי שטיחים ועד ריפודים וספות, השירותים ניתנים בכל רחבי הארץ ובמחירים מעולים!

בחר נושא רצוי וקבל מידע נוסף:

מיטות
ניקוי מיטות
ניקוי ריפודים לרכבניקוי מושבי הרכב ניקוי מזרנים
ניקוי מזרנים
ניקוי ריפודים
ניקוי ריפודים
ניקוי וילון
ניקוי וילונות
ניקוי כיסאות
ניקוי כיסאות
 

כל השירותים תחת קורת הגג של "טופ שטיחים"

אתם מתכננים לבצע ניקוי לאחד מן הרהיטים בביתכם? יש לכם ספה, שטיח, וילון או מזרן שצריך לעבור ניקוי רציני הכולל גם הסרה של כתמים קשים? בעיות כאלו אשר לא ניתן לבצע באופן עצמאי או שמא אתם קצת עייפים מלנקות בכל פעם מבצעים עם חברה חיצונית, כיום  מחירי השוק אינם יקרים כלל בשל התחרות הגדולה ולכן מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע, נותני שירות ועוד ספקים אשר יכולים לתת את המענה במהירות מירבית ובלי לקרוע את הכיס! לנו ב"טופ שטיחים" יש את כל השירותים הדרושים לכם וזאת תחת קורת גג אחת ובנוסף! כלל השירותים שלנו ניתנים בכל אזורי הארץ.
כלים לניקוי עצמאי

מדוע להשתמש בשירותים שלנו?

כל אפשרויות הניקוי פתוחות לכם עם "טופ שטיחים" כאשר אנו פועלים עם מרבית חברות, בעלי המקצוע והספקים העובדים בתחום ומעניקים פתרונות ניקוי מתקדמים לשטיחים במיוחד עם הטכניקות החדשות ביותר ועם חומרי הניקוי האיכותיים שקיימים בשוק, לנו יש מאגר עצום הפועל ברחבי המדינה ודואג לספק לכם את השירות הטוב ביותר בכך שהוא מעניק עד שלוש הצעות מחיר וזאת למעשה למטרת ביצוע השוואה בין ההצעות השונות והוזלת המחירים! עוד נוסיף ונחזק כי אין לנו כל כוונה לקחת לכם עמלה או תשלום בעבור השימוש בפורטל והוא לגמריי חינמי וכמובן - ללא התחייבות. הצטרפו להמהפכה של טופ שטיחים עוד היום!