ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

איך להוריד מסטיק מריפוד

רוצה לדעת כיצד להוריד מסטיק מריפוד? איך להעלים כתם מסטיק מספת בד או עור? או איך מורידים מסטיק אשר דבוק לשטיח? - קרא את המדריך המלא להסרת מסטיק מריפודים אשר נכתב על ידי צוות הפורטל 'טופ שטיחים', המאגד מגוון נותני שירות למטרת ניקוי ריפודים, שטיחים וספות ובין היתר מספק מדריכים בסגנון "עשה זאת בעצמך" לכלל הגולשים.

כיצד להוריד מסטיק מריפודים בבית וריפודי רכב?

השיטה שכולנו מכירים כאשר נדבק מסטיק אל הבגד שלנו הוא פשוט להכניס אותו אל המקפיא, המסטיק יקפא והסרתו תיהיה קלה ופשוטה, אך מה קורה במצב בו לא ניתן להכניס את ריפוד הרכב ובפרט ריפודים אחרים בבית אל תוך המקפיא? השיטה פועלת על אותו העיקרון, הקפאת המסטיק - הכיצד? באמצעות שקית עם כמה קוביות קרח (חשוב שתיהיה אטומה היטב), להניח על גבי המסטיק. הוא ייקפא לאחר כמה דקות (חשוב לבצע את ההסרה כאשר לא חם בחוץ ואם כבר בשעות הערב), לאחר קיפאון של המסטיק יהיה ניתן להסירו בקלות. עוד אפשרות היא באמצעות ספריי מקפיא בדומה לזה של הספורטאים, משפריצים על האזור בו יש מסטיק ולאחר מכן ניתן להסירו. רק חשוב לוודא כי הספריי לא משאיר צבע. אגב כתבנו גם מדריך על איך מנקים ריפודי רכב - מוזמנים לעיין.

איך מורידים מסטיק משטיח?

כאן הנושא מעט יותר טריקי, כמובן שכן צריך גם להקפיא את המסטיק - אך לא תצליחו להסירו באופן מלא ובפשוט כמו בריפוד בגלל סיבי השטיח, ואם תנסו לתלוש אותו הוא עשוי לעקור חלק מסיבי השטיח (כמובן שתלוי בסוגו) ולגרום לחור שלא יהיה ניתן לתיקון וללא ספק יהיה לא אסתטי לעין. אז מה עושים? בדומה לשיטה של ריפודי רכב וריפודים בפרט - להקפיא את האזור ולאחר מכן בעזרת מברשת קשה לקרצף בעדינות את האזור, המסטיק צריך "להתפורר" ואתם צריכים לאסוף את "שברי המסטיק", אם אתם רואים שהעניין מסתבך יתר על המידה - כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום. 

מסטיק דבוק לשטיח

כיצד להיפטר מכתם מסטיק על ספת עור?

הסרתם את המסטיק והוא השאיר כתם? ישנם תכשירים חדשים המיועדים בדיוק בשביל כך, על מנת להסיר כתם מספת עור ישנם חומרים ייעודים לכך ובינהם ניתן למצוא חומר ניקוי המגיע כג'ל, הוא מעולה להסרת כתמי מסטיק מספות עור.

ראו עוד אפשרות בוידאו הבא:

איך להוריד מסטיק מספות בד?

הטכניקה של הקפאה לא עבדה לכם? אפשר לנסות את השיטה ההפוכה - אך לנהוג במשנה זהירות, מניחים בד שלא צריכים כמובן על גבי המסטיק ובעזרת מגהץ מגהצים את האזור בזהירות, הדבר אמור לגרום למסטיק להיות גמיש שוב, הסירו את הבד שהנחתם ונסו כעת להסירו מהספה, חזרו על הפעולה מספר פעמים אם לא הצליחה בפעם הראשונה, כאשר אתם מרגישים שזה חסר כל סיכוי - פנו אל חברה העוסקת בהסרת כתמים וכמובן ניקוי ספות בד, תוכלו לעשות זאת דרכנו בטופ שטיחים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה