ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

כיצד מנקים כיסאות מכל סוג?

רוצים לנקות את הכסאות לבד? "טופ שטיחים" הכינו בעבורכם מדריך מפורט ונרחב על כל סוגי הכיסאות החל מפלסטיק, בד, עור, כיסא מחשב, משרדי, זמש, קש ומרופד הכולל טיפים וטריקים שיעזרו לכם להגיע לתוצאות מעולות, יאללה התחילו לקרוא.

איך מנקים כיסאות בד מרופדים?

אלו בדרך כלל כיסאות בפינת אוכל, מחשב, כסאות המתנה ואפשרויות רבות נוספות בהם ניתן למצוא אותם, על מנת לנקות כיסא מבד צריך קודם כל לשאוב היטב את האבק על מנת שהמשך התהליך לא יגרום לנזק, לאחר שאיבה קפדנית יש להשתמש באבקת כביסה עם מים חמים ובאמצעות סקוץ' קשיח לקצף היטב את ריפודי הבד, להמתין לפחות דקה ואז עם סמרטוט נקי עם מים לעבור על הכסא, לסחוט את הסמרטוט ולעבור שוב. לאחר מכן לתת לכיסא להתייבש רצוי בחוץ אך לא ישירות מול השמש ולא לאורך זמן על מנת שצבעו לא ידהה.

סקוץ לניקוי כיסא בד

השיטה שלנו לנקות כיסא מפלסטיק

כיסאות פלסטיק המוכרים לנו הם של כתר או כל חברה אחרת ובדרך כלל בצבע לבן או אפור בהיר, מה שגורם להם לצבור כתמים שחורים עם הזמן, אם שמתם לב באמצעות סמרטוט לא ניתן לנקות אותם וכאן אנו נכנסים לתמונה, קבלו את השיטה שלנו לביצוע הפעולה ולהחזרת המצב לקדמותו, אם יש לכם גרניק או מכשיר אדים, מצויין התחילו לעבוד עימו ונגבו לאחר מכן את הכיסא, אך לא לכולם יש את הציוד הנ"ל בבית ולכן התחלופה לכך היא שימוש במים חמים עם סבון כלים בריכוז גבוה וקרצוף של הכיסא, לחכות מספר דקות ולחזור שוב על הפעולה, בסוף לשטוף עם צינור ולנגב עם סמרטוט יבש.

איך לנקות כסא משרדי?

כיסאות משרדיים נוטים להתלכלך בקלות בשל הישיבה היום יומית עליהם, אכילה בסביבתם, אבק שמצטבר וכן הלאה, על מנת לנקות כסא משרדי יש לשאוב אותו תחילה ולאחר מכן לקרצף על סבון וסקוץ ולנגב, למעשה זהו תהליך זהה לחלוטין כמו ניקוי של כיסאות מרופדים מבד, עליהם כתבנו בפסקה הראשונה. בכל זאת יש לנו מה לחדש ולתת לכם טיפ כיצד לנקות גלגלים של כסא משרדי: הפכו את הכיסא, הגלגלים ניתנים לשליפה במשיכה חזקה שלהם (לאחר מכן שתצטרכו להחזיר, לוחצים אותם חזק בחזרה עד הישמע ה"קליק"), שימו את הגלגלים בקערה עם מים וסבון והמתינו כ20 דקות, לאחר מכן נקו עם סקוץ בכיור תוך כדי שאתם מזרימים עליהם מים, תנו להם להתייבש ודפקו אותם קלות שיצאו מהם שאריות מים, והנה לכם גלגלים נקיים לחלוטין. ריפוד קרוע? במקרים כאלו מומלץ להזמין רפד מומלץ.

כיצד להסיר כתמים מכיסאות מחשבים?

אהובים לאכול בסביבת המחשב שלכם? לשתות קפה? משקה מתוק? כל טיפה כזו על בד הכיסא עלולה לגרום לכתם, שילוב עם אבק שמצטבר בסופו של דבר יהיו לכם כתמים שחורים על גבי בד כיסא המחשב שלכם, אז איך לנקות אתם שואלים? כתבנו מדריך מלא על הסרת כתמים עם סודה לשתייה, שם תראו כיצד להכין תמיסה נוזלים של מים וסודה וכיצד מנקים ספות בד איתה, זהו התהליך שאתם צריכים לעשות על מנת לנקות ולהסיר כתמים.

ניקוי עצמאי לכיסא

טריקים לניקיון כסא עור, דמוי וזמש

למעשה ניקיון של מוצרי עור ודמוי עור פשוט בהרבה מבד וקל יותר לעבודה ולהשגת תוצאות, על מנת להסיר פרווה של בעלי חיים אפשר להשתמש בכפפת גומי ולעבור על המקום או ברולר המוכר לניקיון בגדים ובדים, אם אתם רוצים לנקות עובש מהעור אתם צריכים להשתמש בקיטור ואם אין לכם אחד כזה, הקרוב ביותר הוא שימוש במים חמים עם סבון אשר מתאים למגע עם עור וידוע בתור פתרון אידאלי למצבים בהם מנקים ספות עור, חשוב שהחומר לא יעמוד על המקום זמן רב על מנת שהכיסא לא יקבל את צבע הסבון (בעיקר שמדובר על עור בהיר), אז קרצפו במהירות ונקו עם מים קרים ונקיים, טיפול בכיסא זמש זהה לזה העשוי מבד ובפסקאות למעלה נתנו הסברים לכל מצב, השתמשו בהם.

ניקיון כיסא חיצוני בגינה עשוי קש או ראטן

יש כמה סוגים של ראטן, המקורי שהוא בעצם סוג של קש ודמוי שזה פלסטיק למעשה, בגלל איך שהוא בנוי קשה מאוד לנקות אותו, אנו ממליצים לשטוף היטב עם זרם מים חזק, הרבה סבון וקרצוף חוזר ולחזור על הפעולה מספר פעמים עד שהמים שנשטפים מן כיסא הקש יוצאים שקופים ונקיים, אחרכך נגבו היטב וביסודיות על מנת לגרוף עוד אבק ולכלוך בעזרת הסמרטוט.