ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

איך לנקות מזרנים - המדריך המלא

רוצים לנקות את המזרן כמו מקצעוניים אמיתיים? לפניכם המדריך המלא אשר נותן תשובות ופתרונות בעבור ניקוי מזרונים באופן עצמאי לחלוטין! בין אם זה מזרן זוגי רגיל, יוגה, תינוק או עשוי מסוג ולא משנה איזה כתם יש עליו, אנו נלמד אתכם כיצד להיפטר מכתם מכל סוג.

הדרך הטובה ביותר לנקות שתן ממזרן

שתן הוא המטרד הנפוץ ביותר במזרנים, בין אם זה ילד שברח לו בלילה או שמא חיית המחמד שלכם החליטה לסמן טרטוריה והיא דווקא המזרון שלכם. אז על מנת לנקות באופן הטוב ביותר את הכתם, להסיר את הריח ולשוב למחייה נורמלית ללא כל פיפי על גבי המזרן שלכם, שימוש באבקת הסודה תחילה על המקום (ממש לפזר אבקת סודה לשתייה) ולהמתין בערך 30 דקות.

 

לאחר מכן לשאוב או לנגב את האבקה מן המזרון, אחרכך תערבבו כוס חומץ עם כוס אבקת כביסה, החומץ מסיר מנטרל ריחות ומרחיק את הכלב או החתול מן המזרן שלא ירצה לחזור ולעשות שוב צרכים שם, אך גם לו יש ריח חזק ולכן אבקת הכביסה כאן היא גם עם אפקט של ניקוי וגם בעלת ריח נעים ועדין.

 

איך מנקים את המזרן בצורה הטובה ביותר ובאופן עצמאי? היכנסו כעת למדריך המלא אשר מסביר איך לנקות מזרון באופן עצמאי ולהסיר כתמים קשים כמו דם, פיפי ושתן ואפילו קיא. בנוסף תקבלו הסבר על מזרני יוגה, ספוג ותינוקות.

ניקוי מזרן עצמאי

רוצים לבצע הסרת כתמים מהמזרן? צפו:

מזרן יוגה, מזרן ספוג? הנה הדרך לנקות אותם!

מזרנים אלו מתלכלים באופן קבע ושואב כאן לא עוזר, בנוסף לא ניתן לכבס אותם, אז איך מנקים אותם באופן עצמאי?! סבון כלים או אפילו סבון לשימוש כללי מהול במים כמובן ועם ספוג עדין לשפשף, להשרות מעט ואז לשטוף עם צינור, אפשר לחזור על הפעולה כמה פעמים עד למראה מזרן חדש מהרגיל.

ניקוי מזרן לתינוקות, עם חומרי הניקוי המתאימים

כן, תינוקות רגישים לחומרים מסויימים וכיבוס רגיל לא מתאים לניקוי המזרן שלהם, אם אתם מתכננים לכבס אותו או לנקות ישנם חומרים אשר נועדו לשימוש על גבי מזרן לתינוק, יש לבדוק היטב לפני שאתם משתמשים בחומרים רגילים על מנת לא לגרום לפריחה אצל התינוק. רצוי להשתמש באבקת הכביסה בה מכבסים את בגדי התינוק לצורך ניקוי המזרן, זוהי הדרך הבטוחה ביותר.

איך לנקות מזרון מכתמים?

ישנם כתמים אשר קשה לנקות מן המזרן, למשל כתם של קיא, כתם שתן כמובן כפי שהסברנו בהתחלה, כתמי יין ואפילו דם. לכל אחד מה יש פתרון שונה לניקוי, אז שתן ופיפי כבר פתרנו והסברנו לכם בפסקה הראשונה כיצד להיפטר מהם על הצד הטוב ביותר. כתמי קיא? משתמשים בחצי כוס אבקת סודה לשתייה וחצי כוס מים חמימים כתמיסה, מקרצפים את האזור מספר פעמים עד להסרת הכתם לחלוטין ומנגבים בעדינות, יש עדיין קצת ריח? השתמשו באבקת כביסה לנטרול הריחות ואפילו בבדין או מבשם כביסה אחר. תוכלו לקבל עוד טיפים במדור המדריכים המלא שלנו.