ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

איך לנקות ריפוד לרכב המדריך המלא

רוצה לנקות את מושבי הרכב והריפודים לבד? גלה כיצד לנקות ריפודים של אוטו מבד או מעור באופן עצמאי לחלוטין באמצעות המדריך המלא של "טופ שטיחים", כמובן שניתן להזמין שירות בכל רגע נתון דרך הנציגים שלנו במידה ולא צלחתם את המשימה לשביעות רצונכם.

כיצד להסיר כתמים מריפודי רכב מעור לבדכם?

קושי: קל זמן: 15 דקות הערכת מחיר: 5 ש"ח

 

אם יש לכם כתמים שחורים על גבי ריפודי עור בהירים ברכב, וודאי תרצו לדעת כיצד ניתן להסיר אותם, אנו בטוחים שניסתם לנגב כבר עם מטלית לחה ולא הצלחתם כלכך, אז קבלו טיפ חם הישר מצוות המומחים של "טופ שטיחים":

תצטרכו את הדברים הבאים:

 • דלי עם מים קרים
 • דלי עם מים חמים
 • כוס אבקת כביסה
 • סקוץ'
 1. הסירו כתם מריפוד עור: על מנת להסיר כתמים מריפודי עור יש להשתמש בדלי עם מים חמים מעורבב עם כוס אבקת כביסה ולשפשף עם סקוץ'.
   
 2. נגבו: לאחר מכן לנגב עם דלי מים קרים וסמרטוט לבן.
   
 3. חזרו שוב: חזרו על הפעולה מספר פעמים ותקבלו מראה חדש ונקי.

ניקוי כתמי בד מהרכב

על מנת להסיר מהם כתמים זה קצת יותר מורכב ומסובך, השתמשו במדריך ניקוי ספות לבד כל החלק של ספות מבד שם זהה לחלוטין, נוכל לספר לכם בקצרה כי אתם יכולים להסיר כתמים עם תערובת סודה לשתייה ומעט חומץ, אבל עדיף שתקראו קודם את המדריך ואחרכך תנסו לעשות זאת לבדכם.


ניקוי ריפוד רכב לבד עם ספריי

כך תשמרו עם מושבי האוטו לאורך זמן

על מנת לשמור על ריפודי הרכב לאורך זמן צריך לנקות אותם באופן סדיר ותדיר, רצוי לעשות שאיבה אחד לחודשיים ולא לעשן ברכב, כי הריפודים עשוים מבד והוא סופח את הריח וגם צבעו עשוי להשתנות עם הזמן בגלל הניקוטין, אם זאת תמיד ניתן להשתמש בחומרי התזה שונים אשר מונעים הצטברות לכלוך, מונעים חדירת נוזלים ומסייעים למושבי הרכב להשאר רעננים ובריח נעים.

איך לנקות ריפודים ברכב מבד?

בגדול באופן עצמאי ניתן לנקות ריפודים לרכב דיי בקלות באמצעות שאיבת אבק כמו שאנו מכירים מספות הבד שלנו בבית, אפשר גם לנגב אותן עם מטלית לחה ולהסיר כתמים לפי הסעיף הראשון שכתוב כאן במדריך, מה שנותר לנו הוא לתת לכם עוד טיפ קטן על הסרת פרווה ושיערות ממושבי האוטו שלכם - קחו כפפה מגומי ותעברו על האזור בריפוד עם שערות הכלב או החתול שלכם מספר פעמים, יווצר חשמל סטטי אשר ידביק אותן אל הכפפה, חזרו על הפעולה מספר פעמים ובסוף שאבו והעבירו מטלית לחה להשלמת הפעולה.

ניקוי ריפודים של רכב לבד

ניקוי ריפודים לרכב לבד מעור

רוצה לנקות את ריפודי העור ברכב? יש דרך לעשות זאת לבד ויש דרך עם מקצוענים, באופן עצמאי אנו סבורים שאין לכם אפשרות להשתמש בקיטור לצורך הניקוי, מה שמשאיר לכם את האפשרות הקרובה ביותר והיא באמצעות סקוץ ומים חמים אשר מסירים כתמים ומרעננים את העור, לאחר הפעולה והניקיון השתמשו בחומרים תואמים לצורך שמירה על העור והחזרת הברק שלו, יש לא מעט כאלו אשר מיועדים לשימוש עצמאי ובטוח.

לא הצלחתם לבד? לא נורא!

במידה ולא הצלחתם לנקות באופן עצמאי את ריפודי ומושבי הרכב לבדכם אנחנו כאן בשבילכם, תוכלו להזמין ניקוי ריפודים ומושבים לרכבים מכל סוג הכולל הסרת כתמים וחידוש דרך צוות מקצועי הפועל עם "טופ שטיחים" וישמח לספק לכם שירות בכל אזור בארץ וכמובן שגם יגיע עד לביתכם וייתן לכם את המענה המלא.