ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי עגלת תינוק

בין שימוש לשימוש תקופתי בעגלות תינוק, מאחסנים אותן במחסן או חדר לאורך זמן, כאשר הצטברות אבק וכתמים ואפילו עובש יכולם להצטבר על עגלת התינוק, מה עושים? האם לרכוש חדש? מדובר בכמה אלפי שקלים! אנחנו ב'טופ שטיחים' יכולים לעזור לכם! גלו איך לנקות את עגלת התינוק ובמידה ואינכם מצליחים - הזמינו את השירות המקצועי עד לביתכם.

איך מנקים עגלת תינוק? שלב אחר שלב:

טרם נתחיל, בדקו האם ניתן לפרק את הכיסוי של עגלת התינוק ולכבס אותו (מומלץ לבדוק לפי הוראות היצרן). כמובן, שגם הכיבוס בדרך כלל יעשה בטמפרטורה נמוכה על מנת לא לכווץ את הכיסוי והייבוש יעשה בתלייה בלבד. כמו כן - אנו ממליצים שוב לעקוב אחר הוראות היצרן לצורך פירוק וניקיו הכיסוי על מנת לא לבטל את האחריות וכמובן לא להרוס חלילה את הכיסוי.

לא ניתן לפירוק? כך תעשו זאת:

א. ערבבו בתוך בקבוק מיץ מלימון, 2 כפות מלח, סבון כביסה ומעט נוזל כלים וכמובן מים.
ב. התיזו על האזור המוכתם, במידה ומדבר על כלל העגלה - עשו זאת בחלקים.
ג. לאחר התזה, קרצפו עם סקוצ' את האזור ומייד לאחר מכן עברו עם סמרטוט יבש לספיגת הנוזלים.
ד. עברו שוב עם סמרטוט לח ונקי והמתינו לייבוש מלא.
* לספיגת כתמים קשים מומלץ לפזר אבקת סודה לשתייה על האזור ולאחר כמה שעות לשאוב את הסודה ולנקות היטב. אבקת סודה לשתייה ידועה בתור סופגת נוזלים ובין היתר כתמים.

עגלת תינוק

 

ניקוי יבש לריפודי עגלות על ידי מקצוענים

ניקיון של עגלה מרופדת דומה מאוד לניקוי של כורסא מרופדת או שטיח עבה. פורטל טופ שטיחים מרכז בעבורכם בעלי מקצוע מומחים בתחום הניקיון שמבצעים עבודות ניקוי שטיחים, ניקוי עגלות תינוק וניקוי של כורסאות. ציוד ניקיון חדיש משמש לניקוי יסודי וחיטוי של עגלת התינוק. עם השלמת מלאכת הניקוי ניתן יהיה לאחסן את העגלה לקראת השימוש הבא, להשתמש בה בעבור תינוק חדש במשפחה או למכור אותה כחדשה. 

כמה עולה לנקות עגלות של תינוקות?

את המחירים הכי טובים בתחום תקבלו בפורטל טופ שטיחים. 3 הצעות המחיר שנשלחות אליכם ניתנות מבעלי מקצוע מובילים באזור מגוריכם. מומלץ שלא לנקות עגלות תינוק בעזרת חומרי ניקוי רגילים עם כימיקלים, אלא באמצעות חומרי ניקוי טבעיים או מכשירי ניקוי יבש. חברות הניקיון בפורטל טופ שטיחים מנקות עגלות תינוק ללא שימוש בחומרים שעלולים לסכן את התינוק. המחירים בתחום נעים בין 150 שקלים לניקוי ריפוד העגלה ועד כ-250 שקלים בעבור ניקוי עגלה מלא, תלוי במצבה כמובן ובגודל.