מוקד טלפוני: 077-6049644

עובש במזרן? הזמינו ניקוי!

הורדתם את המצעים ולפתע גיליתם שיש עובש על המזרון? מה עושים? איך מנקים את זה? ישנם מספר שיטות לחיטוי ולניקוי עובש מהמזרון ודרך 'טופ שטיחים' תוכלו למצוא חברה אשר עוסקת בתחום ולמעשה לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות שונות הנמצאות באזור מגוריכם.

כיצד מצטבר עובש על מזרונים?

לחות, היא הגורם לבעיית העובש או נוזלים כמובן, אם המזרון נוגע בקיר שיש עליו גביו רטיבות ככל הנראה שיתפתח על גבי המזרון עובש, בנוסף שפיכת נוזלים או טפטוף מהמזגן ישירות על המזרון עם הזמן ייצור עובש. אבק, נוזלים, לחות והמזרון מוגדרים כמקום מגורים מעולה לעובש.

חיטוי וניקוי מזרונים באופן מקצועי

על מנת לנקות את המזרון ראשית יש לבצע לו חיטוי, אשר נעשה באמצעות חומרים המתאימים ולמעשה "הורגים" את העובש, לאחר מכן מבצעים ניקוי למזרון באופן מקצועי עם המכשור המתאים לכך, יש לתת למזרון אחרי הניקוי "לנשום" ולהעמידו בשמש או באזור בו יש אוויר. ניקיון של מזרונים מתבצע בבית הלקוח כאשר נותן השירות מגיע עם הציוד המתאים, עושה את עבודתו ומשאיר הנחיות להמשך הדרך.
ניקוי עובש מהמזרון

כמה עולה להסיר כתמי עובש מהמזרן?

בואו נדבר על המחיר, המחיר הרגיל של ניקוי למזרון עולה בין 180 - 220 שקלים, בעבור מזרון זוגי, כאשר תוספת חיטוי במידה ומנקים תעלה עוד כ-50 שקלים, ביצוע השוואת מחירים הוכח כאפשרות להוזלה של מחירי השוק באופן משמעותי ולכן נמליץ לכם לבצע השוואה ולבדוק היטב את המחירים טרם תסגרו מול חברה.

האם זה מסוכן לישון כאשר יש עובש על המזרון?

מעבר לכך שלא נעים לחשוב שאתם ישנים עם עובש, הוא גם מסוכן ואתם עשוים להיות חולים ממנו, העובש מפתח סביבו גם פטריות, דבר אשר עשוי לגרום לדיזינטרייה, וירוסים ומחלות, לא מומלץ בכלל לישון על מזרון עם עובש ונמליץ לכם בהקדם להפוך את המזרון, לישון בצד ללא העובש (רחוק גם מהפנים) ולהזמין ניקוי באופן מיידי.