מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי וילונות

ניקוי וילונות מקצועי באמצעות קיטור עד בית הלקוח לכל סוגי הוילונות, הזמן כעת שירות וקבל מענה מהיר ומיידי עם מחיר הוגן ומשתלם!

למה כדאי להזמין את "טופ שטיחים"?

אנו עובדים בכל אזורי הארץ!
ניתן לקבל שירות בבית הלקוח בתוך זמן קצר (שירות אקספרס).
שיטות ניקוי מגוונות כמו ניקוי יבש או באמצעות קיטור.
סוגי וילונות שאנו מנקים: אורגון, רומאים, דואט, ונציאני וגלילה.

ניקוי וילונות בבית הלקוח - שב בסלון ותנוח

לרוב כשיש וילונות רומיים בבית, לא שמים יותר מידי לב אליהם ולא חושבים בכלל לנקות אותם בשל העובדה שכמעט ולא נוגעים בהם והם יותר בד בנושא של עיצוב החדר מאשר להסתיר את השמש שבחוץ. אך אפילו ללא מגע ישיר, הוילונות כמו כל בד, יכולים לקבל אבק, לכלוך, פיח, ריחות היכולים להיספג בתוך הבד ולהישאר ועוד סיבות אחרות. כמו כל בד, הלכלוך אינו מאפשר את הניקיון של מטלית לחה והלכלוך, הצבע או הפיח יורד. לעומת ניקוי ריפודים אחרים כמו בגדים, מצעים, או שטיחים, וילונות הנם דבר עדין, סרוג מבדים מיוחדים והמורכבות שלהם היא חשובה ובשל כך פתרון בעזרת כביסה הוא אינו מתאים, ניקוי וילונות עם קיטור באופן מקצועי הוא הפתרון המושלם.
ניקוי של וילונות

איזה וילונות אנו מנקים?

כפי שאתם בטח יודעים, קיימים המון סוגים העשוים מבדים שונים ובכלל מחומרים שונים לגמריי, אנחנו בטופ שטיחים מעניקים מגוון פתרונות בשיטות שונות תלוי בסוג הוילון שלכם, אם זה באמצעות קיטור, ניקוי יבש ובמידת הצורך גם כולל גיהוץ, אז הנה הסוגים שאנו מנקים:

 וילונת רומאים - הבד הרומאי הוא רגיש ועשוי מבד או סינטטי, הוא דק מאוד ורגיש לניקוי, לכן מומלץ להזמין חברה המתמחה בניקוי וילונות רומאים.

● וילונות אורגון - רגישים העשוים בדרך כלל מבדים עדינים, אורגון היא חברה גדולה המספקת מגוון רחב, חברתנו יכולה להעניק שירות לניקוי וילונות אורגון מכל סוג.

● גלילה - ניקוי של וילון גלילה שאינו עשוי פלסטיק אלא בד, צריך להתבצע במקצועית ורק מי שבעל ידע כיצד לנקות אותו ידע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, בדרך כלל - באמצעות קיטור.

● סאן סטריפ - זהו וילון עדין הפועל בדומה לגלילה, ניתן לבצע ניקוי באופן עצמאי עם מטלית לחה, אך לא תקבלו תוצאה טובה יותר משימוש בקיטור.

● ונציאניים - היקרים ביותר, כנראה שתרצו שבעל מקצוע אשר יודע כיצד לשמור ולא לפגוע באיכותו ויבצע בעבורכם עבודה איכותית, בדרך כלל נמצאים בסלון ביתנו.

● וילונות אמבטיה - בדרך כלל עשוים מפלסטיק מה שמצריך שיטת ניקוי אחרת. אם יש לכם וילון איכותי במקלחת אשר באמת חשוב לכם, הזמינו שירות הכולל הסרת עובש ואבנית.

● דואט - מכירים את הסוג הזה שיש עליו 2 שכבות? הראשונה דקה ועדינה לעומת השניה העבה אשר חוסמת את השמש? על זה מדובר כאן ובשל שני השכבות - מחיר ניקוי שכזה קצת יותר יקר מעל הממוצע.

תמיד אפשר גם לתקן

חברתנו תשמח להעניק לכם שירות ניקוי וילונות הכולל תיקון, גיהוץ ובמידת הצורך גם הגעה לבית הלקוח, רוצים לדעת עוד על המחירים שלנו? הכנסו למחירון! רוצים להזמין? - צרו עמנו קשר כעת!

כמה עולה לנקות וילונות?

מחיר ניקוי וילונות משתנה על פי מספר גורמים שונים, גודל הוילון, סוגו, האם יש עליו כתמים? כמות נדרשת לטיפול, שיטת הניקוי והאם זה כולל הגעה לבית הלקוח או לא. ניתן לומר כי ממוצע המחירים בעבור ניקוי וילונות באמצעות קיטור בבית הלקוח נע בין 150 - 220 ש"ח לכל חלק, זהו ממוצע מחירים סביר לכלל הסוגים הקיימים, יש חברות אשר מספקות את השירות הנ"ל במתנה, למשל אם הזמנתם ניקוי למערכת ספות שלמה 2+3 תקבלו את השירות ללא תוספת תשלום.

חשוב לשמור על הוילונות נקיים

תמיד חשוב לבצע אחת לתקופה ניקוי וילונות בגלל שהם אכן יכולים להיחשב כפריט בבית שלא משומש יותר מידי ומספק מטרה אחת בלבד - לחסום את קרני השמש החודרים אל הבית. אך בתחום עיצוב הפנים אנשים רבים יגלו להפתעתם שוילונות יכולים להקנות לחדר משמעות רבה ולהיות פריט חשוב בעת העיצוב הנכון לאופי החדר. וילונות אורגון עשויים מבדים עדינים מאוד, מורכבים וגודלם הוא אינו כמו של המצעים או הבגדים המוכנסים במכונת הכביסה. למרות השימוש המועט בנגיעת הוילונות, הם יכולים לקבל לכלוך ואבק רב, פיח וריחות יכולים להיספג ולשקוע על הבד ובכך הוא יקבל צבעים אחרים, יתפוס מראה מלוכלך וישן ויכול להפיץ גם ריחות לא נעימים לחדר. בגלל גודלו ועדינותו, מטלית לחה או שטיפתו במכונת כביסה ביתית אינה יכולה לעזור.
 
וילונות

איך ניקוי של וילון נעשה?

בשל גודלו של וילון הבד, הוא אינו מאפשר את כניסתו המלאה למכונת כביסה ביתית ובשל עדינותו אנשים רבים אינם בקיעים בניקיון הנכון והמותאם לוילונות. השלבים של שירות הניתן בבית הלקוח הם: פירוק מבית הלקוח, לקיחתו אל המקום החברה, האבחנה של סוג הבד ותחזקותו והתאמה של ניקוי לוילון המתאים, ניקיון יסודי בעזרת מכונות תעשייתיות או ידניות לשימוש אצל הלקוח המשמשות גם הן בעבור ניקוי מזרונים בשיטה האמריקאית או לחלופין מכונות כביסה גדולות, וגיהוץ בצורה מקצועית וחכמה ללא פגיעה של הבד והתפירה, תיקון של נושאים הזקוקים בבד והבאת הוילון החדש והנקי אל בית הלקוח כולל התנתו.