מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי כיסאות

ניקוי כיסאות מרופדים בבד או מעור, המיועדים לשימוש יום יומי כמו למשל כסא מחשב או כסא משרדי אשר צוברים לכלוך רב וכתמים, אפשרי לחלוטין ומומלץ לביצוע לפחות פעם בשנה, השירות כולל הגעה לבית הלקוח וניקוי במקום, לחלופין אם מדובר על משרדים מגיעים עם כסאות פלסטיק חלופיים, מספקים אותם לוקחים את כלל כיסאות המשרד לניקוי מקצועי ולעיתים גם לריפוד מחדש ומחזיקים לאחר מספר ימים.

מנקים לכם את הכיסאות ב"טופ שטיחים"

- ניקוי כיסאות מחשב הכולל תיקון קרעים בריפוד.
- הסרת כתמים מכיסאות משרדיים בשיטה מהפכנית!
- ניקוי לכסאות עור, דמוי עור וזמ"ש בשיטה ייחודית
- מנקים גם כסאות תינוק בחומרים אקולוגיים בלבד.
- עבודה עם חומרים נוספים: עץ, פלסטיק, קש ועוד.

אז כמה עולה ניקוי כיסאות?

אם מדובר על ניקוי כסאות מרופדים בלבד, אז המחיר ישתנה בהתאם לכמות הכסאות ומידת ההשקעה שדרושה לצורך הניקוי כיום מחיר לכיסא בודד עולה בין 45 - 60 ש"ח, בהזמנה גדולה יותר של כמה המחיר יכול לרדת משמעותית - אם אתם לא בטוחים לגבי המחיר שתצטרכו לשלם, תמיד תוכלו לבצע השוואת מחירים או לבדוק מחירון לניקוי ריפודים הנמצא באתרנו.

ניקוי כסאות מרופדים - מכל הסוגים

מרבית ההזמנות שאנו נתקים בהן הם בעבור הסרת כתמים מריפודי כסאות כאשר אוכל מטפטף, זיעה, לכלוך מצטבר, אבק ואפילו כתמי משקאות נוגעים בבד נגרם כתם אשר נשאר בין הבד לריפוד ועם הזמן צובר תאוצה והופך לבולט יותר ויותר, על כך ניקיון באופן עצמאי לא יעזור גם אם נשתמש במסיר כתמים, סודה לשתייה ואפילו תכשירים חזקים יותר - להפך, עלול להיגרם נזק לצבע שלא ניתן לתקן. זה הזמן להזמין חברה המתמחה בניקוי כסאות מרופדים על כל סוגיהם, החל מכיסא משרדי, מחשב, מעץ, פלסטיק ואפילו של תינוק (אם יש שכבת בד מעליו).
ניקוי כיסאות

איך מנקים כסא מחשב באופן מקצועי?

כיסאות מחשב עולים כמה מאות שקלים ויכולים להגיע גם לאלפים ולכן לא בכל פעם שיתלכלכו במעט נצטרך לרכוש חדשים עלות הניקוי שלהם כמעט וזניחה ויש להתחשב בכך ואפילו "לאמץ" את הרעיון של הזמנת חברה או בעל מקצוע חיצוני פעם בשנה - שנתיים לחידוש ורענון כיסא המחשב הפרטי שלכם, איך מנקים? מכונה אשר מרטיבה ושואבת חזרה את הנוזלים בשילוב עם חומרים פעילים חזקים מסירה את הכתמים, ממש בדומה לתהליך ניקוי כורסאות, בתום התהליך יש להמתין כמה שעות לייבוש מלא ולחזור להשתמש בו - ממש כמו חדש, אגב זהו תהליך זהה לחלוטין של ניקיון כיסאות משרדיים ובאופן כללי כל כיסא מרופד עובר תהליך זהה. 

כסא נקי נותן לנו הרגשה טובה יותר

כפי שהזכרנו לעיל, אם אתם שואפים להפוך את סביבת העבודה שלכם לכמה שיותר טובה לעבודה, אתם צריכים לחשוב על מה שאתם מקבלים בתמורה. כך שאם אתם רוצים לנקות את הכסא במשרד שלכם, אתם צריכים לנסות להבין עד כמה מדובר במהלך שמטיב עמכם. ניקוי כסאות מנהלים זה משהו שניתן לעשות בקלות, ואם תפנו אל חברת ניקיון מקצועית, היא תוכל לדאוג שעבודת הניקוי תבוצע על הצד הטוב ביותר, כך שתוכלו להיות מרוצים בעבור ההוצאה הכספית שלכם, כנ"ל נוגע לכסאות המתנה, כיסאות מחשב וכן אלו אשר נעשים בשילוב של פלסטיק, ריפוד ובד.
ניקוי כסא למחשב

לנקות את הכסאות כחלק מן סביבת העבודה

אל תזניחו את סביבת העבודה שלכם ותוודאו שהיא תמיד נשמרת נקייה. אם אתם רוצים להפוך את העבודה שלכם לנעימה ככל שניתן, עליכם לשים לב לעניין הניקיון ולבדוק שכל הסביבה שלכם נקייה ונעימה לשהייה. שירות של ניקוי כסא, ולצד זאת גם ניקוי שאר האלמנטים בחלל, עשוי לשפר פלאים את האווירה בסביבה. כאשר מדובר על ניקוי לריפודי הכסאות במשרד, ישנם שירותים רבים שאתם יכולים לשקול, וביניהם ניקוי הוילנות במשרד, ניקוי כורסאות המתנה וכן הלאה. העניין הוא שאם אתם רוצים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, אתם צריכים לפנות על מקצוענים שיוכלו לעזור לכם ולהבטיח שתהיו מרוצים מהתוצאות.

קבלו המלצה חמה - פנו אלינו ואנו נעזור לכם

ההמלצה שלנו תהיה שתצרו קשר עם טופ שטיחים, שכן הם יוכלו להמליץ לכם על חברת הניקיון הטובה ביותר שעשויה לשרת אתכם. ניקוי כסא על ידי חברה מקצועית זה דבר שונה בתכלית ממצב שבו חובבן מנסה לנקות כסא מרופד בעצמו. אם תפנו אל חברה מקצועית, היא תעשה שימוש בחומרים מתאימים אשר ישיגו תוצאות הרבה יותר טובות, וזה משהו שאתם צריכים להביא בחשבון אם אתם רוצים להבטיח את שביעות רצונכם.
כיסאות משרד נקיים

יוצרים קשר עם "טופ שטיחים" בכל הנוגע לניקיון!

אצל טופ שטיחים מתעסקים עם שירותי ניקיון איכותיים לשטיחים ובין היתר גם ניקוי כסאות. אם אתם רוצים לבחור בשירותיו של איש מקצוע שידאג לכך שתהיו מרוצים ממה שאתם מקבלים, פשוט צרו קשר עם טופ שטיחים ולא תצטערו על כך. הם יוודאו שאתם תהיו מרוצים מהשירות שאתם מקבלים, כך שאם יש לכם דרישות מסוימות אשר אתם לא בטוחים לגביהן, הם תמיד יוכלו לעזור לכם.