מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי כתמים משטיחים

יש כתם קשה על השטיח? בין אם אלו כתמי יין, שתן, קיא, שמן ואפילו קפה באמצעות בעלי המקצוע באתר "טופ שטיחים" ניתן להסיר את הכתמים הקשים ביותר מן השטיחים שלכם מבלי להתאמץ! הזמינו כעת שירות מקצועי של ניקוי והסרת כתמים מכל סוג.

ניקיון והסרת כתמים משטיחים זה - טופ שטיחים

- חיטוי והסרת ריחות רעים משטיחים
- ניקוי כתמים קשים במיוחד מכל סוג
- הסרת כתמי עובש וטחב מכל משטח
- ניקיון מקיף לכלל סוגי הכתמים הקיימים
.

ניקוי כתמים משטיח - כל הסוגים!

כל מי שמנהל משק בית יודע כי כתמים יכולים למלא "אנציקלופדיה" לניקוי בפני עצמם, כאשר לכל כתם צורת טיפול ייחודית משלו - כמו גם חומרי הגלם הספציפיים מהם עשויים המשטחים השונים שמתלכלכים. כך, בהקשר של ניקוי כתמים משטיח, חשוב לקחת בחשבון את חומרי הגלם שמהם הוא עשוי, גיל השטיח, מצבו ואופן השימוש בו. לכן במיוחד לגולשי האתר "טופ שטיחים", אספנו את הטיפים המובילים להסרה וניקוי כתמים שונים.

הסרת כתמים משטיחים רק עם "טופ שטיחים"

ראשית חשוב להקדים ולציין כי בכל מקרה של כתם רציני, שאינכם יודעים כיצד להוריד או שניסיתם להסיר ללא הצלחה - יותר ממומלץ להיעזר באחד המומחים של "טופ שטיחים". זכרו כי ככל שתקדימו לעשות זאת, כך יגבר הסיכוי שהכתם יוסר לחלוטין ולא ישאיר אחריו סימנים.
ניקוי כתמים משטיחים

כיצד לנקות כתם שתן של כלב משטיח?

ניקוי שטיח משתן של כלב, בשונה מכתמים אחרים, הוא מעט ייחודי: ניקוי שטיח משתן עשוי הרבה פעמים שלא להיראות דחוף כל כך בהתחלה, מאחר והוא אינו נראה על גבי השטיח - אך הריח הרע כמובן "נתפס" בשערות לאורך זמן, מה גם שבמקרים מסוימים ניתן לראות את הכתם רק לאחר תקופה ממושכת. חשוב להבין כי בכל מקרה של כתם שתן, לא רק הריח הוא ש"נתפס" בשערות אלא גם החלקיקים הזעירים הגורמים לו, ויש להסירם במהירות האפשרית. כדי להסיר כתם שתן, מומלץ לרכוש חומר ניקוי ייעודי לקבוצת הכתמים הספציפית, או לחלופין לשפשף בעדינות את האזור בעזרת חומץ לבן - זאת כמובן, לא לפני שתבדקו את תגובת השטיח לחומר בפינה נידחת שאינה נראית לעין, בנוסף החומץ גורם לכך שבעל החיים לא יחזור לאותה נקודה ויעשה את הצרכים שלו שם בשנית, תוכלו לקרוא כאן על מדריך ניקוי שטיחים עם חומץ ולהבין יותר לעומק.

הסרת ריחות וכתמים של קיא ודם

ניקוי כתמים משטיח במקרים בולטים יותר לעין, כמו ניקוי שטיח מקיא למשל, מצריכים בראש ובראשונה ניגוב מיידי של החומר הרטוב, בכדי למנוע את התפשטותו על השטיח ולמזער את הנזק עד כמה שניתן. בהקשר זה חשוב לזכור כי ייבוש האזור הוא אמנם הכרחי, אך מאד לא מומלץ לייבש אותו לחלוטין, שכן כך הכתם יתיישן ויהיה קשה יותר ויותר להסרה. לאחר הניגוב הראשוני וברובם המוחלט של השטיחים, יש לשטוף את האזור במים עד כמה שניתן ולאחר מכן להניח את חומר הניקוי המתאים - חומץ, מלח (במקרים של כתמי שמן) ועוד.

חיטוי מקצועי של שטיחים מפרעושים ומזיקים

אנשים רבים אינם יודעים זאת, אך תחום ההדברה משיק מאד לעולם ניקוי השטיחים, ובמקרים שכבר הזמנתם שירותי ניקוי כתמים משטיח באופן מקצועי, כדאי לשקול גם הזמנת שירותי ניקוי שטיח מפרעושים או חיטוי שטיחים מניעתי - להשלמת התהליך ולהשבת השטיח למצב טוב יותר אפילו יותר מכפי שהוא היה לפני שהתלכלך, בדומה לשירות זה תוכלו גם להזמין ניקוי כתמים מספות אשר מסופק על ידי "טופ שטיחים".

ניקוי כתמים משטיחים באמצעות קיטור

אז איך בעצם מנקים כתמים עקשנים שאינם יורדים מהשטיח? אחת השיטות הטובות והיעילות ביותר לעשות זאת והנהוגה בקרב רבים מאנשי המקצוע של "טופ שטיחים", היא ניקוי באמצעות קיטור, המפעיל לחץ רב על האזור וזאת מבלי לפגוע בסיבים - בצבעם או במרקמם. זוהי שיטה שנהוגה במיוחד בגופים תעשייתיים, ובמגזר הפרטי מומלץ לעשותה אחת לשנה לפחות, כמובן שמומלץ להזמין בעל מקצוע לביצוע ניקוי שטיח בקיטור ולא לעשות זאת באופן עצמאי.
ניקוי כתם יין משטיח

ניקיון עובש משטיחים מקיר לקיר

שטיחים "קבועים" הפרושים מקיר לקיר מעלים עובש עם הזמן, וחשוב להיות מודעים לכך כדי למנוע את התפשטותו, או לכל הפחות למזער את הנזק. ניקוי שטיח מעובש דורש שימוש קפדני בחומרי ניקוי ספציפיים, ובאופן שחייב להיות מותאם כמה שיותר לשטיח ולהרכבו הספציפי. לכן כדאי באופן ראשוני לבדוק בעדינות האם באפשרותכם להסיר את כתם העובש ועם חומרים לא מזיקים בלבד, ובמידה ולא הצלחתם להזמין חברה מקצועית. 

כיצד להסיר ריח רע משטיח?

הסרת כתמים משטיח אינה מסתכמת תמיד במראה אלא לעתים בריח בלבד, ויש צורך לנקות שטיח מריח רע באופן ספציפי. איך עושים זאת? מלבד תרסיסים וחומרים מנטרלי ריח, קיימים תכשירים ייחודיים שניתן להתיז על השטיח כך שיחדרו לפנים השערות וישנו את הרכב המולקולות עד להפגת הריח. 

הזמינו דרך טופ שטיחים וקבלו מחירים משתלמים!

מעוניינים לנקות כתמים משטיח שאינו מתנקה? ניקוי כתמים משטיח באופן מקצועי עושים רק דרך "טופ שטיחים", עם חברות אמינות ואיכותיות בלבד, הזינו את פרטיכם באתר ותקבלו מיד שלל הצעות מחיר אטרקטיביות המותאמות אליכם על פי אזור המגורים שלכם וסוג השירות אותו אתם מחפשים.