ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי מיטה

ניקוי מיטה באופן מקצועי הכולל מזרן וריפוד עד לבית הלקוח, השירות כולל הסרת כתמים קשים כמו: שתן, דם ועוד ומתאים למיטות זוגיות, מיטה וחצי וגם תינוק הזמינו כעת את "טופ שטיחים" וקבלו את הטוב ביותר במחיר משתלם במיוחד!

כמה עולה ניקוי מיטה?

המחיר בעבור ניקוי מיטות עם בד או מיטות ספפה (נפתחות) נע בין 180 - 250 ש"ח, תלוי בגודל המיטה כמובן. השירות כולל הגעה לבית הלקוח. הסרת כתמים וניקוי מקצועי ויסודי.


מחיר ממוצע לניקוי מיטה

מחיר ממוצע לניקוי מיטה: 215 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 180 ₪

ניקיון יסודי לכל סוג:

הנה המיטות הנפוצות ביותר להן אנו מעניקים שירותי ניקוי מקצועיים. החל מטיפול בכתמים, ניקוי לכלוך ועד לניקוי פשפש המיטה וכתמים עיקשיים במיוחד. ראו את הסוגים:


  • ניקוי מיטה זוגית: למעשה למעט ריפוד ראש המיטה - מדובר כאן על ניקוי מזרן לכל דבר ועניין. אז אם רוצים גם וגם - זה השירות המתאים.

  • ניקוי ספות נוער נפתחות: או בשם הדומה ניקוי מיטות נוער. בדרך כלל כולן מריפוד מובנה הכולל בד, הן ללא ספק צריכות טיפול תקופתי.

  • ניקוי מיטה וחצי: רוב המיטות יהיו עם מזרן נפרד, אבל ישנם מיטות וחצי אשר יש גם בד מסביב למיטה שניתן לנקות.

ניקוי מיטה

ניקוי מיטה באופן מקצועי

ניקוי מיטה הוא אחד הדברים הנראים קלים לעשייה, אך בסופו של דבר שירות מקצועי, יכול בהחלט להקל עליכם את המלאכה. ישנם דרכים לעשות זאת בצורה עצמאית ללא חברה לניקיון שטיחים, אך אם יש לכם הזדמנות לשכור חברה מקצועית במחירים מוזלים עם שירות הבית, זאת הדרך הכי נוחה לבצע את הניקיון בהצלחה.

ניקוי כתמים במיטה, כולל ניקוי מיטה משתן, מבצעים עם טופ שטיחים הפורטל הגדול במדינה, המספק לכם את כל השירותים הנדרשים בתחום.  אנשי המקצוע שלנו מגיעים עד אליכם הביתה ומטפלים באופן יסודי בבעיה. אם צריך לקחת את המזרון וכלי המיטה לניקיון בחברה, אנחנו עושים זאת עבורכם. אם עד עכשיו דאגתם בנוגע למחיר, מהיום תוכלו לישון בשקט. מחיר ניקוי מיטה מעולם לא היה זול יותר. 


מיטה לאחר ניקוי

הסרת כתמים עיקשים במיוחד

אין יותר צורך לשבור את הראש כיצד להוריד כתמים עקשניים מהמזרן ואיך לטפל בשתן בצורה יעילה. המומחיות שלנו היא למצוא עבורכם את החברה המתאימה, בכל מקום בו אתם נמצאים. יש לנו שירות מעולה בכל רחבי הארץ. בכל מקום ואתר, יש לנו חברות שעובדות איתנו ויכולות לספק לכם שירות מצוין במחירים מוזלים. העניין מאוד פשוט.

אתם שולחים לנו את הפרטים שלכם דרך האתר ואנחנו שולחים לכם את הצעות המחיר שלנו בחזרה. מהיום כל השירותים הנדרשים בתחום, מרוכזים במקום אחד. זה חוסך לכם זמן וטרחה יתרה ובעיקר חוסך לכם כסף. פנו אלינו עוד היום דרך האתר ונשלח לכם את הצעות המחיר המעולות שלנו. אם יש לכם עוד שאלות נוספות אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקוי מזרן המיטה כולל ריפודים

טופ שטיחים התחילה את דרכה עם ניקוי בסיסי לשטיחים, אך אנחנו כבר מזמן עברנו גם לתחומים אחרים. לאחר הצלחה הרבה שלנו במתן שירות מעולה בתחום, התרחבנו גם לאפיקים נוספים.

 

המרוויחים הגדולים מהעניין, הם כמובן הלקוחות שלנו, המקבלים שירות מעולה במחירים מוזלים. יש לנו שירות של ניקוי בבית הלקוח לוילונות, ריפודים וספות, מזרונים וכמובן כל סוגי השטיחים כולל ניקוי מיטה במחירים מובילים.

מחפשים ניקוי של מיטה וחצי? או אולי ניקיון יסודי של המזרון? אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם למצוא את החברה המתאימה. באמצעות הפורטל הגדול במדינה אתם מקבלים שירות ברמה גבוהה, במחירים מעולים, עד בית הלקוח. טופ שטיחים הוא המקום להתחיל בו את החיפוש אחרי אנשי המקצוע המתאימים.