מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי מערכת ישיבה

בפורטל טופ שטיחים אפשר להזמין שירות המגיע עד לבית הלקוח בעבור ניקוי מערכות ישיבה, השירות כולל חידוש, הסרת כתמים וניקוי מעמיק לכל סוגי הבדים והריפודים, קבלו כעת הצעות מחיר זולות בכל מקום בארץ דרך נותני השירות המובילים שלנו.

מנקים מערכות ישיבה עם "טופ שטיחים"

- שירות מהיר ומקצועי המגיע עד לביתך
- הסרת כתמים מכל סוג: דם, קיא, שתן, דיו ויין.
- ניקוי חזק ומעמיק לכלל סוגי הבד והריפוד
- חידוש מערכות ישיבה מעור ומבד על כל סוגיו.

כמה עולה לנקות מערכת ישיבה?

מערכת ישיבה סטנדרטית כולל ספת שני מושבים, ספה שלושת מושבים וכורסא בודדת, כאשר עלות של כל אחד מן הפריטים בנפרד מתומחר בכמה מאות שקלים, כאן ניתן לקבל מחיר פיקס לכלל הסלון שלכם, אם בנפרד סלון 3 מושבים יעלה לנו 400 שקלים, שני מושבים יעלה כ-300 שקלים וכורסא בין 150 - 200 ש"ח, עבודה לכל מערכת הישיבה תעלה לנו:  בין 600 - 800 ש"ח בלבד! וזהו מחיר קומפלט לכולם יחדיו, אם תוסיפו גם ניקוי לוילון בסלון או לשטיח ניתן לקבל הנחה משמעותית וחסכונית במיוחד.
ניקוי מערכות ישיבה

כיצד מנקים מערכות ישיבה?

מערכות ישיבה מבד מתבצעות בשיטה הרטובה כאשר מקרצפים ומיישבים במקביל את הבד, משתמשים בחומרים חזקים להסרת כתמים ומחדשים את הנראות של מערכת הישיבה באופן מלא ללא גרימת פגמים או נזקים לצבע המקורי של הסלון שלכם. כאשר מדובר על ניקוי מערכת ישיבה מעור משתמשים במכשיר לחץ מים או בקיטור אשר ממיש כתמים קשים מעור ומחזיר את הלחות למערכת.

מה כולל חידוש למערות הישיבה?

מעבר לניקוי מעמיק חידוש כולל גם תיקון של פגמים כמו קרעים, קילופים וכתמים כאשר לא ניתן לחדש מערכת ישיבה בבית הלקוח לוקחים את הכרית או את כל הספה (2 או 3 מושבים) לרפד מקצועי אשר מבצע את התיקון, תהליך זה זהה גם במערכת ישיבה עשויה מעור וגם מבד על כל סוגיו.

הסרת כתמים מכל סוג לבדים ולריפודים

כתמים המצטברים על גבי בד קשים להסרה באופן עצמאי ובכל אופן כאשר מנסים לבד יכולים לעשות נזק בלתי הפיך אשר ידרוש ממנו השקעה כספית גדולה יותר, לכן אם אתם נתקלים בכתם שאינו ניתן להסרה בקלות עם מים וסבון, מומלץ להזמין חברה המבצעת את העבודה הזו, כאשר היא תגיע עם המכשור המתקדם, החומרים המתאימים והידע המקצועי שלה היא תדע כיצד להסיר כתם מהספה מבלי לפגוע במערכת הישיבה שלכם.
ניקוי סלון קומפלט

ל"טופ שטיחים" יש את היתרונות שלהם

בעת הזמנת שירות דרך "טופ שטיחים" אתם מקבלים עד שלוש הצעות של חברות, ספקים, בעלי מקצוע נותני שירות אשר יודעים כיצד לנקות מערכות ישיבה באופן מקצועי ומלא, אנחנו עובדים עם נותני שירות מכל אזור בארץ, בין אם זה בצפון, בדרום, במרכז או באזורי ירושלים. כל מי שפועל עימנו הוא בעל ידע מקצועי, ניסיון ומוניטין וכמובן מומלץ ומוכשר להיות זה שייספק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר. מעבר לידע אנו יודעים גם לספק לכם עד שלוש נותני שירות באזורכם כך שתוכלו לקבל כמה הצעות ולדעת מהי הזולה ביותר והכי משתלמת בעבורכם.