מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות וריפודים מבד באמצעות קיטור או השיטה האמריקאית (מומלץ) באופן מקצועי הכולל הסרת כתמים קשים מריפודי הסלון בבית הלקוח במחירים הכי זולים שיש בשוק, עכשיו במבצע באתר של "טופ שטיחים".

למה כדאי לכם להזמין?

ניקוי ספות בד במחיר הכי זול במדינה!
עובדים עם כל סוגי ריפודי הבד: סינטטי, אלקנטרה, אימפלה ועוד.
טיפול נכון בגוונים השונים: שחור, לבן, אפור וצבעוני.
חברות מקצועיות ואיכותיות בלבד!
הסרת כתמים קשים כמו: שתן, דם וריחות רעים.
אפשרות לניקוי באמצעות קיטור.
מגיעים עד לבית הלקוח באופן מהיר.

ניקוי ספות וריפודי בד באופן מקצועי

כאשר אתם פונים אל "טופ שטיחים", אתם בידיים טובות - אנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות אשר מעניקות שירות לניקוי ספות באופן מקצועי, השירות שלנו מומלץ ובעל המלצות רבות כאשר ניתן לראות זאת באמצעות הלקוחות אשר חוזרים ומזמינים שוב ושוב שירות דרך הפורטל של "טופ שטיחים", כמו כן אנו נדאג שתקבלו שירות בעבור כל סוגי הבדים הרגישים ביותר ועד העמידים והשכיחים ביותר, סוגי בדים כמו סנטטי, אימפלה ואלקנטרה הם מהפופלארים בשוק וכל בד של סלון צריך לקבל טיפול אחר בין אם זה באמצעות קיטור, באופן ידני או במכשור אמריקאי.
ניקוי ספת בד בשיטה הרטובה

כמה עולה לנקות סלון מבד?

לפניכם מחירון המציג את העלויות והמחירים הממוצעים בשוק בעבור ניקוי של סלון שלם, ספה בודדת וסוגי בד שונים וכמובן כל זאת באמצעות שיטות ניקוי שונות ומגוונות המתאימות על פי סוג הבדים.

סוג הספה ובד שיטת ניקוי גודל מחיר
מחיר ניקוי ספה מבד סינטטי בשיטה האמריקאית ספה זוגית (2 מושבים) 250 - 300 
עלות ניקוי ספת בד לבנה משתן קיטור ספת בד בודדת (מושב) 150 - 280
סלון מבד אלקנטרה קיטור והשלמה ידנית סלון מלא (2 + 3) 300 - 550
ספות בד אימפלה שאיבה ויניקה של נוזלים סלון "ריש" 300 - 440
מחיר ניקוי כתמים קשים עבודה ידנית כולל תכשירים ספה שלושה מושבים 200 - 400

* המחירון אינו משקף את המחירים אשר נותנים החברות שעובדות עם הפורטל שלנו.
* לצפייה בכלל המחירים - לחצו כאן והיכנסו כעת אל המחירון המלא.

ניקוי יבש לספת בד

טיפים לניקיון ספות מבד באופן עצמאי

מעבר לשירות וקבלת שלוש הצעות מחיר של חברות בעת פנייה אלינו, חשוב לנו בפורטל "טופ שטיחים" להעניק לכם גם את המידע בעבור כלל השירותים שאנו מעניקים כמו ניקוי בד המיטה, שטיחים, וילונות, מזרנים, ריפודים ועוד וכמובן גם מידע על המחירים הממוצעים בשוק, בהמשך תוכלו לקבל מהן השיטות בסגנון של "עשה זאת בעצמך" לניקוי של ספות העשויות מבדים:

כיצד ניתן לנקות ספת בד מכתם שתן?
כאשר מדובר על בד רגיש משתמשים במים חמים וחומר ניקוי המיועד לבדים, קרצוף נקודתי באמצעות סקוץ (חשוב להשתמש בסקוץ לבן או מברזל ולא צבעוני אשר יכול לעשות לנו כתם נוסף), לאחר מכן על מנת להריח את בעל החיים שלא ישתין בשנית על המקום יש לטפטף מעט חומץ על המקום ואז לנגב.

איך לנקות באופן יום יומי?
על מנת לשמר את הסלון באופן נקי יש לבצע שאיבה לפחות פעם בחודש, במידה ויש בעלי חיים בבית ניתן להסיר את "הפרווה" שלהם באמצעות כפפות גומי, כמו כן ישנם תכשירים וחומרים המיועדים לשימור ולמניעת כתמים אשר מומלץ להשתמש בהם.

האם כדאי לנקות באופן עצמאי בד מסוג אלקנטרה?
התשובה היא לא, בד רגיש כלכך עשוי לההרס בקלות על ידי שימוש לא נכון בחומרים וניסיון ניקוי כושל יכול לגרום לתוצאה שאינה הפיכה, לכן במקרים כאלו עדיף להזמין חברה אשר יודעת לבצע ניקוי ספות מבד באופן מקצועי.