מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי ספת נוער

יש בביתכם ספת נוער הנפתחת גם למיטה? בדרך כלל אין עליה מזרן והיא כולה עשויה מריפוד, מה שמקשה על אוורר, ניקוי, שאיבה והסרת כתמים ממנה, לשם כך מומלץ להזמין חברה מקצועית אחת לתקופה לביצוע ניקוי ספת הנוער והסרת הכתמים.

מנקים לכם את ספת הנוער ומסירים כתמים

- ניקוי מיטות נוער (ספפה נפתחת) מבפנים ומבחוץ
- הסרת כל סוגי הכתמים, גם הקשים ביותר!
- ניקוי ספת נוער בעלת ריפוד בלבד (עם או בלי מזרון)
- הדרכה וניקוי ותחזוקה לשימור המראה.

הסרת כתמים מספות נוער הנפתחות למיטה

ספת נוער אשר נפתחת יש לה 2 חלקים, כאשר היא סגורה חלק אחד משמש כ"גב הספה" והחלק השני כ"מושב", כאשר ישנו חריץ בין הקיפול שם מצטבר לכלוך, אבק ונוצרים כתמים אשר בניקוי עצמאי ללא מכשור מתקדם - קשה מאוד לנקות, בעצם כאשר פותחים את ספת הנוער והיא הופכת למיטת נוער (מיטה וחצי למעשה) באמצע שלה איפה שהיה החריץ יהיו כתמים ולכלוכים ומצבור של אבק, מה שנותן מראה לא יפה ולחלוטין לא הגייני, להפוך מזרן? אי אפשר! אז פשוט מזמינים חברה מקצועית אשר יודע כיצד לנקות מיטות נוער מסוג זה, נגלה לכם שבדרך כלל זה מתבצע באמצעות קיטור או בשיטה האמריקאית הכוללת מים ושאיבה במקביל.
ניקוי ספת נוער נפתחת

מהי השיטה הטובה ביותר לניקוי מיטות נוער?

אז כפי שהתחלנו לספר לכם בפסקה העליונה, יש כמה אפשרויות אשר כל אחת מתאימה לסוג ריפוד אחר, כאשר ניקוי ריפוד עדין יתבצע באמצעות קיטור, כתמים חזקים על גבי ריפוד מיטת נוער חזק יותר (זמש למשל) יבצעו בשיטת השפרצת מים ויניקה שלהם באופן מיידי, בנוסף יש אפשרות של ניקוי ידני על ידי איש מקצוע אשר מקרצף ושואב נקודות בעיתיות בריפודי המיטה, במידה וניתן להפריד את חלק הבד העליון ממנה לוקחים אותו לניקוי יבש ומחזירים אותה נקי לחלוטין, לשם כך אין צורך בחברה. אך כיום לא ניתן לראות הרבה ספות נוער כאלו עם בד נפרד.

כמה עולה לנקות ספות נוער?

מחיר ניקוי ספות נוער משתנה על פי סוג הבד והריפוד שלהן, אך בגדול קיים טווח מחירים די הגיוני וניתן לומר שהוא זהה לזה של ניקיון ספות מבד רגיל, כאשר המחיר ההתחלתי נע בין 300 שקלים ומגיע במקסימום ל-500 שקלים וזאת במידה ויש כתמים חזקים והבד הוא סופר עדין המצריך עבודה ידנית ולא של מכונה. אך במרבית הפעמים אם יש לכם ספפה קלאסית שנפתחת למיטה המחיר הממוצע בשוק הוא 350 ש"ח.
מיטת נוער מספה נפתחת

מדוע להזמין את השירות דרך "טופ שטיחים"

הפורטל שלנו כאן על מנת לספק לכם שירות מהיר, מידע מקצועי והכי חשוב שקיפות בעלויות ובמחירים הקיימים בשוק, כי שכבר ראיתם המחיר כבר חשוף בפניכם טרם חייגתם אלינו וזאת על מנת לבנות אמון לא רק בנו, אלא בשוק של בעלי המקצוע והחברות העוסקות במתן פתרונות ניקיון לשטיחים איכותי, מיטות, ריפודים, ספות ואפילו וילונות. דרכנו אתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות איכותיות אשר נמצאות בקירוב אליכם מבחינה גיאוגרפית וישמחו לתת לכם הצעות, להתמקח איתכם על המחיר ולעזור לכם לחסוך ולהם לקבל עוד עבודה.