מוקד טלפוני: 055-9662167

ניקוי וחידוש ספות עור שחור ולבן!

ניקוי ספות עור בבית הלקוח במקצועיות, עם מחיר זול אשר מתבצע על ידי חברה עטורת המלצות בתחום, הוא בדיוק מה שאתם צריכים וזה מה שתמצאו אצל חברת טופ שטיחים, המובילה את תחום ניקוי וחידוש ספות עור.

ניקוי ספות בבית ע"י צוות מקצועי

אם יש לכם בבית ספות עור, אתם בוודאי נהנים מהם מאוד כי מדובר על רהיט יוקרתי בעל מראה איכותי שמספק מראה מרהיב לכל הבית. על פניו נראה כי ריפודי העור מציעים את השימוש הנוח ביותר כמו בבית וכך גם במשרד, כי ניקוי ספות עור היא משימה פשוטה שלא מצריכה השקעה רבה. כך סבורים רבים מבעלי הספות האלו אשר מבצעים ניקוי ספות עור באמצעות מטלית לחה ובכך הם מניחים שהם השיגו את רמת הניקיון היסודי ועשו הכול על מנת לשמור על מראה נקי ויפה לאורך זמן. אין הדבר נכון כי זאת לא השיטה לבצע ניקוי ובכל מקום אחר אשר נעשה באמצעות מטלית לחה פוגע מאוד בריפודי העור ואינו מהווה ניקוי יסודי ומקצועי.

טיפים לניקוי ספות עור באופן ביתי

אחד מהטיפים הבולטים ביותר הוא לא לעשות זאת באופן עצמאי, אלא להזמין בעל מקצוע מנוסה עם המלצות וניסיון בתחום, דרך אגב המחירים בעבור ניקוי שכזה הוא אינו יקר! אם בכל זאת תרצו לבצע זאת באופן עצמאי האפשרות הטובה ביותר בעבורכם היא שימוש במטלית לחה ובחומר המיועד לעור, ראשית מומלץ לנקות אבק ולכלוך  נראה לעין ולאחר מכן למרוח שכבה של החומר על עם מטלית נקייה ויבשה, ככה תקבלו תוצאה נהדרת ואיכותית.

ניקוי ספות עור לבנות ושחורות

שירותי ניקוי ספות מסופקים באדיבות ואחריות מלאה. אנו נדאג לאבחן את סוג העור ממנו עשויים הריפודים ולהתאים לו את חומרי הניקוי המתאימים ביותר שיבטיחו איכות ורמה גבוהה ביותר של הניקיון. רבים לא יודעים זאת, אך עור נוטה לספוג לכלוך רב שאינו נראה לעין, לכן כאשר מבצעים ניקו חשוב להקפיד לבצע את המשימה באמצעות שירות מקצועי בלבד ולא כולם מודעים לכך, אך כאשר אתם בוחרים ריהוט עם ריפודי עור, אחת המטרות החשובות היא שימור של הריפודים. על מנת לבצע חיטוי ותוך כדי גם לשמר אותן בצורה טובה ואיכותית, חשוב להשתמש בחומרי הניקוי שמיועדים במיוחד לעור וזאת גם בהתאם לצבע לבן או שחור.
ספות עור

טופ שטיחים מספקת השוואת מחירים

על מנת לספק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותינו, אנו בפורטל "טופ שטיחים" מקפידים לבצע את שירותי הניקוי היסודיים ביותר ולהשתמש בחומרי הניקוי המקצועיים וזאת על מנת שהניקוי יהיה מיועד לא רק לשם ניקוי, אלא יספק לרהיט את שכבת ההגנה הדרושה שתדחה את הצטברותו של האבק ואת ההרס והשחיקה האפשריים בעקבות שימוש רב, תוכלו אצלנו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מעולות וזולות במיוחד! ולבצע השוואת מחירים בין החברות השונות.