ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי כורסאות

עם טופ שטיחים אפשר לנקות את הכורסא מבלי לצאת מהבית! שירות איכותי ומהיר של ניקוי כורסאות בד ועור במחירים הכי זולים במדינה, קבלו כבר עכשיו 3 פניות לצורך קבלת מחירים.

כמה עולה לנקות כורסא?

באופן כללי ניקיון ספות, כורסאות וריפודים אינו יקר וזהו שירות שבאמת משתלם להזמין - ראשית הוא מגיע עד לביתכם ושנית התוצאות פשוט מדהימות, אם יש לכם כורסא בלויה מלאת כתמים ולכלוכים, ללא ספק הזמנת השירות לביתכם הוא פתרון נהדר!

אז בואו נחזור רגע לעניין המחירים אשר מתחלק ל-2: הראשון הוא מחיר ניקוי כורסת טלוויזיה מבד אשר נע בין 200 - 350 ש"ח בלבד ואילו ניקוי כורסא מעור נע בין 220 - 380 ש"ח בשל שימוש בחומרים נוספים וניתן לניקוי אך ורק באמצעות קיטור.

ניקוי כורסא מבד

מה הפתרון לשמירה עם כורסא נקייה?

ישנו פתרון אחד שימנע כמעט לחלוטין כורסאות מלוכלכות, הוא לצפות אותה בשמיכות וכל מיני ציפות, אבל בשביל מה אם כן קנינו אותן אם יצא שנסתיר אותן. כאמור לא ניתן להימנע מלכלוך, אבל כן ניתן לשמר ולנקות, לכן מומלץ כל תקופה, כל כחצי שנה להזמין ולזמן איש מקצוע שינקה את הכורסאות במקצוענות הנדרשת, יתרה מזו כאשר הוא מנקה את הכורסא באופן מקצועיי הוא לא רק מעלים את הכתמים באופן אסתטי, אלא הלכלוך הקיים בין הסיבים של בד או החומר ממנו היא עשויה.

בכל זאת מה עושים בכדי לנקות?

לפני שנתחיל עם הסבר קל על ניקוי כורסאות, כדאי לומר שאם אתם מעוניינים בעבודה מקצועית ולא מתפשרת, אז התשובה היא אנשי מקצוע, איפה מוצאים אנשי מקצוע לניקוי כורסא? פה בפורטל טופ שטיחים ונסביר בהמשך. אם נשפך לכם חומר על הספה או כורסא כדאי לחסום אותו ולא למרוח אותו, כלומר קחו מטלית או מגבת אפילו מטלית לחה ולחצו על כתם ולא לנגב אותו כי כך רק תגדילו את הכתם.

אם מדובר על ניקוי כורסאות בד, ניתן להשתמש בחומרי ניקיון מיועדים לכך, (אבל שימו לב שאתם יודעים מה אתם קונים) או חומץ לבן שמסייע להקלה על הכתם, שפכו קצת על מטלית לכה, סחטו ורק אז לנקות, כמו כן כדאי לנסות קודם בנקודה נסתרת על הכורסא כדי לראות את תגובת החומר.

ניקוי כורסת טלוויזיה

שיטות לניקיון כורסת טלוויזיה באופן עצמאי

ישנן שיטות נוספות לניקוי כורסאות, יש אשר ישתמשו בשמפו או נוזל כלים, קערה עם מים פושרים, מטלית ואז לנקות, יש אשר ישתמשו במטלית לחה בלבד לשם ניקוי כורסאות הטלוויזיה.

 

ניקוי כורסאות עור דורשות אופי שונה של עבודה בדרך כלל מבד, על גבי העור נשתמש בדר״כ במטליות לחות, אבל שימו לב שהלכלוך לא גלש אל מתחת. נעצור פה בשביל לומר לכם ואף להפציר בפניכם לקחת איש מקצוע אשר יודע לנקות ולטפל בספות בד באופן מקצועי, אם אתם מעוניינים בעבודה מקצועית, רצינית ויעילה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

כיצד נמצא חברה מקצועית ואיכותית?

אז אנו חוזרים לשאלה, היכן מוצאים אנשי מקצוע? והתשובה עדין עומדת בעינה, כאן אצלנו בטופ שטיחים. כבר הבנתם שלא מדובר רק בכורסאות, אלא גם בניקוי לשטיחים, וילונות, ריפוד לרכב ועוד שירותים.

איך אנו עובדים? באופן פשוט למדי, אתם יוצרים עמנו קשר בהקדם, מדווחים לנו על הבעיה ואנו מציעים לכם עד שלוש הצעות מחיר מול חברות ניקוי מקצועיות שמתן שירות ברמה טובה אינו זר להן. באתרנו תוכלו להשוות מחירים למצוא את החברה המתאימה לכם למען הסרת כתמים ושירותי ניקיון שונים ויתרה מזו באתר ישנו מידע רב על כל הקשור לנושא ונושאים מקבילים.