ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ספות באשדוד

בשביל לקבל תוצאה מושלמת של ספה נקייה מאבק וכתמים, חשוב לפנות לחברה מקצועית בעל הציוד המתאים, כמו גם הידע והניסיון המקצועי. פורטל טופ שטיחים מרכז בעלי מקצוע וחברות בתחום המספקים שירות ברחבי העיר אשדוד.

מחפשים ניקוי ספות באשדוד? מצאתם!

הסוף לחיפושים המתישים אחרי חברות המציעות ניקוי מקצועי של ספות. הגיע העת למצוא חברה מקצועית, וותיקה ובעל ניסיון בתחום, אשר מחזיקה את הציוד המתאים בשביל לנקות את הספה בצורה כזו שתסיר גם את הלכלוך והכתמים הכי קשים המצויים בה. בעזרת פורטל 'טופ שטיחים' תוכלו למצוא חברת ניקוי ספות באשדוד עבור כל סוגי הספות, בכל גודל ועבור כל כתם ולכלוך שנוצר לאורך השנים. השאירו פרטים בטופס המצורף באתר והתחילו לקבל הצעות מחיר.

ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספות באזור אשדוד מכל סוג

כפי שכבר הסברנו קודם לכן, אנו נדע למצוא עבורכם את החברה הטובה ביותר שתספק לכם שירותי ניקוי ספות באזור אשדוד ותגיע עד הבית שלכם עם ציוד משוכלל שלא ישאיר אף כתם בתוך הספה, גם לא כתמים הנמצאים עמוק בתוכה. אלו הם סוגי הספות שניתן לנקות בעזרת בעלי המקצוע שלנו:

 

ניקוי ספות עשויות מבד: יש מספר סוגים של בדים מהם מייצרים ספות כאשר הסוגים הנפוצים ביותר הם בדי קטיפה, קשמיר וגם פשתן, צמר או פוליאסטר. כל סוג של בד דורש ניקוי בטכניקה אחרת וחומרים שונים, החל מחומץ, אבקת סודה או באמצעות מכשירי קיטור מיוחדים.

 

ניקוי ספות עור באשדוד: יש שוני בין ניקוי של ספות עשויות עור לבין ניקוי של ספות מסוגים שונים של בד וגם כאשר אנחנו מדברים על ניקוי של ספות עור, חשוב לזכור שיש סוגים של עור החל מעור נובוק, עור אניליין וכמובן זמש.

כמה זמן לוקח לנקות ספה?

משך הזמן שלוקח לנקות ספה נקבע לפי גודלה של הספה, שיטת הניקיון הנבחרת וכמובן סוג הכתמים והמועד בו הם נוצרו. במידה ומדובר בכתמים קשים וישנים שכבר הצליחו להיכנס עמוק לתוך הספה, יהיה קשה יותר להוציאם. בכל אופן, ניקוי ייסודי של סלון שלם יכול לקחת כמה שעות (3-4) אך במקרים בהם מוציאים כתם בנקודה מסוימת בספה, ייתכן שבעל המקצוע יסיים את עבודתו תוך חצי שעה עד שעה. לאחר שהסתיים תהליך הניקוי מומלץ לאוורר את הספה ולא לשבת עליה בשביל שהחומרים השונים והמים ששימשו בתהליך הניקיון, יתייבשו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

כיצד מבצעים ניקוי ספות וריפודים באשדוד?

התהליך עצמו הוא יחסית פשוט בעוד בשלב הראשון נדרש לזהות את סוג הספה או הכסא ואת הריפוד או הבד הספציפי. לאחר מכן, נסרוק את הספה ויזואלית ונבין באיזה אזורים יש כתמים וממה הם מורכבים. כתם של יין, דורש טיפול שונה מכתמי שתן או דם ולכן כל מקרה לגופו וישנה חשיבות רבה לזיהוי הכתמים במידה וזה מתאפשר. לאחר מכן נתחיל להסיר את הכתמים באמצעות טכניקת השאיבה עם מכשירי וואקום חזקים ועוצמתיים, תוך שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים שגם מסירים ריחות רעים ומשלימים את הפעולה.