ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ספות באשקלון

בשביל להחזיר לספה שלכם את המראה היפה והנקי, כדאי להזמין שירותי ניקוי ספות באופן מקצועי על ידי חברה המתמחה בתחום. הנה מה שחשוב לדעת על הנושא לפני שמזמינים את השירות.

שירותי ניקוי ספות באשקלון - כך תבחרו נכון

הגיע העת לנקות את הספה ואתם מחפשים את החברה שתספק את השירות. ברחבי אשקלון יש לא מעט חברות ובעלי מקצוע פרטיים המתמחים בניקוי של ספות מכל הסוגים והגדלים ובמגוון שיטות. אז איך בכל זאת אפשר לבחור שירותי ניקוי ספות באשקלון בצורה נכונה? ראשית, חשוב לבדוק זמינות של החברה ולוודא שהם פנויים להגיע בזמן הקרוב.

 

כמו כן כדאי לבדוק האם החברה יודעת לטפל בספות מהסוג שיש אצלכם מאחר ולא כל החברות מציעות שירות לכל סוגי הספות והבדים הקיימים. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא את נושא המחיר ולנסות לקבל כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם נציגי החברה, הצעת מחיר או טווח עלויות משוער.

 

ניקוי ספות באשקלון

כמה עולה ניקוי ספות עור באשקלון?

במידה והסלון שלכם מורכב מספות עור, והגעתם למסקנה שהגיע העת לנקות אותו מעט, כדאי שתקבלו מושג באשר למחירים של שירות זה. ניקוי ספות עור באשקלון עולה בדרך כלל בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח עבור ניקוי של שתי ספות בעלות שני מושבים. במידה ותרצו לנקות ספה בודדת, המחיר עשוי לרדת ל250 ש"ח והוא כולל הגעה של הצוות עד לבית הלקוח לצורך ביצוע העבודה.

מחיר ממוצע לניקוי סלון מעור באשקלון

מחיר ממוצע לניקוי סלון מעור באשקלון: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

סוג הכתם משפיע על שיטת הניקוי

חשוב לזכור שסוג הכתם משפיע על שיטת הניקוי ועל המכשירים וחומרי הניקיון שבהם תשמש חברת הניקיון. לכן במידה ותוכלו לספק מידע מקדים על סוג הכתם שמופיע על הספה, ייתכן ותוכלו לקבל מחיר מדויק יותר עבור העבודה וגם לקבל תמונה ברורה יותר והערכה מחברת הניקיון בנוגע למידת הצלחת הניקוי.

ניקוי ספה באשקלון - אלו הכתמים הנפוצים:

  • שתן וצואה של בעלי חיים: פרט לשיער שמשעירים הכלבים והחתולים בבית, אנו רואם לא פעם גם כתמי שתן או צואה הדורשים טיפול מקצועי ומקיף. את רוב הכתמים אפשר להעלים באופן מוחלט, כל עוד הטיפול מתבצע בזמן מהיר מרגע יצירת הכתמים.

  • כתמי צבע על הספה: אם הילדים קשקשו עם טושים על המשענת של הספה, כדאי להזמין חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בנושא.

  • כתמים שנוצרו מאוכל או שתייה: רבים מאיתנו יושבים לאכול על הספה או מאכילים את הילדים באזור הסלון. במקרים רבים אפשר להסיר את הכתמים הללו על ידי שימוש במכשירים מתאימים.

  • ניקיון כללי להוצאת אבק: לא תמיד חייב להזמין את הניקוי לצורך הסרה של כתמים אלא אפשר גם לקבל שירות שמטרתו ריענון הספה והסרה של כמויות האבק שנצברו עליה לאורך השניה שחלפו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

תדירות הניקוי של ספות וריפודים באשקלון

לא פעם אנו נשאלים באשר לתדירות הניקוי הנדרשת. כלומר כל כמה זמן נהוג להזמין חברת ניקיון בשביל לנקות ספה מבד או ספה עשויה עור. חשוב להגיד שאין באמת תשובה אחת לשאלה זו אך מהניסיון שלנו מומלץ לבצע ניקוי ייסודי ומעמיק אחת לשלוש או ארבע שנים ולפחות פעם בשנה ניקוי להוצאת אבק ולכלוך.

 

במידה והתגלו כתמים חדשים וקשים על הספה - כדאי לשקול להזמין את החברה במיידית מאחר וישנה משמעות גדולה למועד בו מנסים לנקות את הכתם. באתר שלנו תמצאו ניקוי מקצועי של ספות במחירים מצוינים