ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ספות בהוד השרון

הספה בבית חשובה ויקרה לכם? אל תתנו לכל חובבן לנקות אותה. ניקוי ספות בהוד השרון על ידי חברה מקצועית, מזמינים דרך הפורטל המוביל בישראל! השאירו פרטים והתחילו לקבל הצעות מחיר עוד היום.

ניקוי ספות בהוד השרון מבד או עור

אחת השאלות הראשונות שחברת ניקיון מקצועית, תשאל אתכם לפני תחילת העבודה הוא - מה סוג הספה שיש ברשותכם. חלק גדול מהחברות יאפשרו לכם לשלוח צילום של הספה במידה ואינכם בטוחים מהו סוג הבד. מחיר ניקוי ספות בהוד השרון מושפע באופן ישיר מסוג הספה.

 

ניקוי ספות בהוד השרון

כמה עולה ניקוי ספה בהוד השרון והסביבה?

בשביל לחשוב את המחיר המדויק, צריך לבחון את גודלה של הספה וגם את הסוג שלה והכתמים שמצויים עליה. יחד עם זאת, מבדיקות שערכנו עם החברות המובילות בעיר, ניקוי של ספה סטנדרטית של שלושה מושבים שעשויה בד, נע בין 250 ש"ח ל- 350 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לניקוי ספת בד בעיר

מחיר ממוצע לניקוי ספת בד בעיר: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה הם השלבים בתהליך הניקוי?

אם טרם ביצעתם ניקוי ספות מקצועי, כדאי שתכירו את השלבים בתהליך:

  1. זיהוי סוג הספה והכתמים: תחילה נדרש להבין איזה ספה יש ברשותכם מאחר ושיטת הניקוי נקבעת בדרך כלל בהתאם לסוג הספה. זאת בדיוק הסיבה שמאוד לא מומלץ לנקות ספה לבד ובמקרים רבים נסיונות ניקוי עצמאיים גורמים לכתמים קשים אף יותר.

  2. ניקוי ייסודי של הספה: לאחר שהבנו איזה סוג בד קיים בספה, מתחילים לנקות אותה בעזרת חומרי ניקוי מתאימים. כמעט תמיד, תבחר חברת הניקיון לנקות את כל הספה ולא לבצע ניקוי נקודתי רק באזור הכתם.

  3. הוצאת חומרי הניקוי והלכלוך: לאחר שהחדרנו את החומרים השונים אל תוך סיבי הספה, זה הזמן להסירם. לצורך פעולה זו נשתמש במכשירים מיוחדים ששואבים את החומר בעוצמה גבוהה ומסירים גם את הלכלוך שהצטבר לאורך השנים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקוי של סלון שלם במחיר משתלם!

החלטתם להזמין ניקוי של הספה? למה להסתפק רק בספה כשאפשר לנקות על הדרך את כל הסלון? אם יש לכם עוד ספות או כורסאות בבית, תוכלו לקבל מחיר משתלם עבור ניקוי כולל של הסלון וכך ליצור מראה אחיד ונקי בחלל הבית. כדאי לבדוק עם החברה האם היא מספקת שירותים נלווים כמו ניקוי שטיחים או מזרונים, מאחר ובמקרים רבים מדובר באותם המכשירים שמשמשים לצורך ניקוי הספה.