ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ספות בחדרה

מזמינים עוד היום שירותי ניקוי ספות בחדרה דרך הפורטל המוביל בישראל בתחום - טופ שטיחים, ויכולים להוזיל משמעותית את מחיר העבודה. ניתן להזמין שירות גם בעבור ספות עור, זמש ובד.

מחפשים ניקוי ספות בחדרה? כך תחסכו!

אם הגעתם למסקנה שהספה שלכם מלוכלכת ומלאה בכתמים, כנראה שאתם מחפשים כעת את בעל המקצוע או חברת ניקוי הספות הטובה ביותר באזור. יש לא מעט חברות אשר מספקות שירותי ניקוי ספות בחדרה ולכן רבים מאיתנו מתקשים להחליט באיזו חברה כדאי לבחור. אנו מציעים ללקחות האתר שירות של השוואת מחירים - בדקו את המחיר, השוו בין החברות השונות וקבלו החלטה חכמה. 

 

ניקוי ספות בחדרה

איזה שירותים תוכלו להזמין דרכנו?

  • ניקוי ספות עור בחדרה: החל מהסרה של כתמים שנוצרו בעקבות זיעה ועד להסרה של כתמי מזון או משקאות שנשפכו על הספה.
     
  • ניקוי ספות בד בחדרה: הסרת אבק, ניקוי כתמי עובש מהספה ועוד, תוך שימוש בחומרים מתאימים ששומרים על הבד של הספה.

מעוניינים במידע נוסף? לחצו על הקישור המתאים: ניקוי ספות עור, ניקוי ספות מבד.

כמה זמן לוקח לנקות ספה?

משך העבודה משתנה מספה לספה מאחר וזהו נתון שנקבע בין היתר על סמך הגודל של הסופס וכמות הלכלוך והכתמים שהצטברו עליה לאורך השנים. אם בכל זאת ננסה להאריך על סמך הניסיון, כמה זמן התהליך לוקח, אפשר להגיד כי ניקוי ספות בבת הלקוח לוקח בממוצע כשעתיים, בהנחה ומשתמשים בציוד מקצועי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקוי ספה בחדרה עם חומרים מתאימים

לא הרבה יודעים אך ניקוי של ספה חייב להתבצע בעזרת החומרים המתאימים תוך התחשבות בסוג הספה שלכם. לא פעם שמענו על מקרים בהם התבצע תהליך של ניקוי ובסיומו שגרם לנזק כזה או אחר לבד הספה ולכן יש להקפיד על כך.

 

חומר ניקוי טוב חודר למעשה לעומק הסיבים של הספה וממיס את הלכלוך שנצבר בה לאורך השנים. לעומת זאת חומר שאינו מתאים, יכול להגדיל את הכתמים שעל הספה במקום לסלק אותם וליצור בדיוק את התוצאה ההפוכה ממה שרציתם.