ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ספות בחולון

בשביל להסיר כתמים קשים מהספה - צריך להזמין את המומחים. שירותי ניקוי ספות בחולון בעבור כל סוגי הספות: בד, עור, זמש וסוגים נוספים והכל במחירים זולים והוגנים.

ניקוי ספות בחולון עם ציוד מתקדם

עבודת ניקוי ייסודית ומקצועית של הספה, מצריכה מאיתנו להשתמש בפתרונות מתקדמים וציוד חדיש כמו למשל מכשירי ניקוי בטכנולוגיית קיטור, אשר מצליחים להגיע לעומק הספה ולהסיר גם את הכתמים הקשים ביותר. ניקוי ספות בחולון מצריך גם עבודה עם חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה וכאלה שאינם גורמים לנזק ומומלץ לבדוק עם בעל המקצוע שמגיע לבצע את הניקוי, האם החומרים שאיתם הוא עובד אושרו על ידי המשרד להגנת איכות הסביבה. 

ניקוי ספות בחולון

לא תכירו את הספה שלכם בסוף התהליך

רבים אשר פונים אלינו, תוהים כמה תהליך הניקוי של הספה יכול להית אפקטיבי. התשובה שלנו היא שתהליך ניקוי ספות הוא יעיל למדי וברוב המקרים התוצאה שמתקבלת בסוף התהליך כל כך מרשימה, עד שאנשים רבים לא מזהים את הספה שלהם יותר.

 

ספות נוטות לצבור לכלוך, אבק וכתמים של אוכל, שתיה ואפילו שתן של בעלי חיים ואנו נוטים להתרגל למראה המוכתם של הספה לאורך הזמן. אנחנו כאן בשביל להגיד לכם שיש פתרון מצוין לחידוש הספה ולא צריך להתפשר על ספה מלוכלכת יותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקי ספות מכל הסוגים והגדלים

בין אם אתם זקוקים לניקוי ספות עור בחולון ובין אם דווקא לסלון שלם שעשוי מבד, תוכלו לקבל דרכנו מענה בנושא. באופן כללי אפשר להגיד שניקוי ספות עור עשוי להיות פשוט יותר במהלך היום יום וזאת מכיוון שספות עור מגיעות עם ציפוי מיוחד ששומר עליהן ומונע לכלוך.

 

בנוסף, אם יש לכם בעלי חיים בבית, יהיה קל יותר להוציא את השיערות מספות העור מאשר בספות בד. יחד עם זאת, ניקוי ספות עור יקר יותר מאשר עבודה בסלון בגודל דומה שעשוי מבד, לרוב ההבדל הוא כמה עשרות שקלים פר מושב.