ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ספות בפתח תקווה

כמה עולה לנקות ספה בפתח תקווה? ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים בעל מקצוע פרטי או חברה מקצועי לצורך ביצוע ניקוי ספות בפתח תקווה והסביבה? כל התשובות כאן למטה.

שירותי ניקוי ספות בפתח תקווה והסביבה

כולנו התעוררנו יום אחד, הבטנו בסלון שלנו והבנו שהספה היפה שממוקמת בו כבר אינה נראית כפי שהייתה בעבר. הכתמים השונים שנוצרים לאורך השנים גורמים לספה לאבד את המראה האמיתי והמקורי שלה והיא נראית דהויה ומלוכלכת למדי. חשוב לדעת שניתן להזמין שירותים מקצועיים של ניקוי ספות בפתח תקווה בשביל להחזיר לספה שלכם את המראה היפה שלה ולהסיר כתמים קשים של לכלוך שהיא צברה עם הזמן. 

 

פורטל טופ שטיחים מאפשר ללקוחותיו לקבל עד שלוש הצעות מחיר משתלמות עבור כל סוגי הניקיון של ספות, כורסאות ואפילו כיסאות וזה כלל לא משנה באיזה גודל או דגם מדובר. משאירים פנייה בטופס המצורף בעמוד זה ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם, לברר את סוג העבודה שאתם מחפשים ולהפנות את בעלי המקצוע הפנויים לביצוע העבודה.

 

ניקוי ספות בפתח תקווה

חברות ניקוי ספות בפתח תקווה עד הבית

בשביל לנקות את הספה שלכם, לא צריך להוציא אותה מפתח הבית. אפשר להזמין שירות אשר מגיע עד אליכם עם כל המכשירים המתאימים והמתקדמים ביותר שמתאימים לניקוי ספות. איך מורידים את הלכלוך מהספה? בדרך כלל בעזרת מכשירים מיוחדים אשר יונקים מתוך הספה את הלכלוך שהצטבר בתוכה אך גם בעזרת חומרי ניקוי מיוחדים שאינם פוגעים בספה אך מפרקים את החומר שממנו עשוי הלכלוך. 

ממה מושפע מחיר ניקוי ספות בפתח תקווה?

המחיר עבור ניקוי ספות בפתח תקווה מושפע בדרך כלל מהדברים הבאים:

סוג הספה שלכם: המחיר עבור ניקוי של ספות בד שונה בדרך כלל ממחיר ניקוי של ספות מסוגים אחרים כמו זמש או עור ולכן הקפידו לציין מראש באיזה סוג של ספה מדובר ואף שלחו תמונות של הספה אל בעל המקצוע במידה והדבר אפשרי.

 

סוג הכתמים ומורכבות העבודה: חשוב להבין שלא כל כתם ניתן להוציא מהספה ולעיתים כתמים שנוצרו לפני זמן רב כבר נכנסו עמוק מאוד ויהיה קשה להסירם. יש חומרים מסוימים שמאוד קשה להסיר מהספה וחשוב לשאול את חברת הניקיון האם יש כתמים שאינם יכולים להסיר באמצעות המכשירים שיש ברשותם וחומרי הניקיון בהם הם משתמשים.

 

גודל הספה: אם החלטתם לנקות ספה בודדת של 2 מושבים, תשלמו סכום מסוים, בעוד עבור ניקוי של ספת 3 מושבים - המחיר יעלה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

כמה עולה ניקוי ספות בד בפתח תקווה?

בדרך כלל ניקוי של ספות בד בודדת עולה בין 200 ל-300 ש"ח אך במידה ומדובר בסלון שלם, המחיר עשוי להתייקר ולהגיע ל-500 ש"ח ואף יותר, הכל תלוי כמובן במצב הספה וכמות הכתמים והלכלוך שהיא צברה עם הזמן. ישנו שוני במחיר גם כאשר שיטת הניקוי משתנה וזאת מאחר וניקוי עם קיטור בלבד, יהיה זול יותר מניקוי של קיטור הכולל גם ניקיון ידני לצורך השלמת הפעולה.

שירותים נוספים שתוכלו למצוא באתר שלנו

פרט לניקוי הספות שלכם, תוכלו להזמין גם ניקוי של שטיחים בעיר פתח תקווה ולעיתים ניתן למצוא בעל מקצוע אחד שמספק את שני השירותים באותה העת. כמו כן, תוכלו להזמין שירותי ניקוי וילונות וגם מזרנים ולמעשה לקבל עבודה מקיפה שתסיר אבק, לכלוך וכתמים מכל האזורים השונים.