ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ספות בחיפה

על מנת להסיר אבק, כתמים או לכלוך בצורה ייסודית מהספות בבית שלכם - כדאי להזמין ניקוי מקצועי של ספות אחת לתקופה של שנה. בצעו השוואת מחירים דרך טופ שטיחים עבור ניקוי ספות בחיפה מבד, עור או סוגים אחרים.

כך תמצאו ניקוי ספות בחיפה במחיר זול

כידוע לכם יש לא מעט חברות ניקיון אשר מספקות שירות ניקוי ספות מקצועי בבית הלקוח. העובדה שהיצע החברות המספקות את השירות גדול למדי, מסייעת לנו בקבלת מחיר הוגן ומשתלם. יחד עם זאת התחרות על לב הלקוח גורמת לנו לבילבול ולא תמיד אנו יודעים באיזו חברה לבחור לביצוע העבודה.

פורטל טופ שטיחים מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר עבור שירותי ניקוי ספות בחיפה והסביבה (כולל איזור הקריות) ולאחר מכן להחליט באיזה חברה לבחור. השירות שלנו אינו כרוך בשום התחייבות או עלות מצדכם ולכן כל מה שנותר לכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולהתחיל בתהליך השוואת המחירים.
 

ניקוי ספות בחיפה

מחיר ניקוי ספות בחיפה והקריות

תוהים לגבי המחירים? כדאי להסתכל במחירון שהכנו אשר מרכז טווחי מחירים של ניקוי ספות בחיפה והקריות לאחר בדיקה של מספר הצעות מחיר שונות. חשוב לציין שיתכנו שינויים קלים בעלויות וזאת בעקבות סוג הספה שלכם, גודלה וכמובן סוג הכתם ומיקומו.
להלן פירוט של המחירים:

כמה עולה לנקות ספות בחיפה?

עלות ניקוי ספות בד בעיר חיפה

ניקוי כולל של הספה על ידי קיטור.


300 - 400 ש"ח
מה העלות להסרה נקודתית של כתמים?

עבור ניקוי נקודתי של כתם על ספה, ללא ניקוי כולל שלה.


200 - 300 ש"ח
מה העלות של ניקוי סלון שלם?

המחיר מתייחס לסלון שלם המכיל ספה עם 2 מושבים + ספה עם 3 מושבים


600 - 900 ש"ח
ניקוי של מושב בודד בספת עור

עבור ניקוי של מושב בודד בספה.


100 ש"ח ומעלה

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

ניקוי ספות עור בחיפה מכל סוג וצבע

יש סוגים רבים של ספות מעור ולמעשה אופן הניקוי נקבע בין היתר על סמך סוג הספה שלכם וסוג העור שלה. ניקוי ספות עור בחיפה מתבצע בדרך כלל בעזרת קיטור שממיס את הלכלוך שהצטבר על הספה לאורך השנים. תוכלו לנקות ספות מעור לבן או עור שחור וגם ספות העשויות מעור הפוך (זמש). את הספה יש לנקות בצורה ייסודית החל מגב הספה, המושבים וגם הידיות הצדדיות שלה. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

ניקוי ספות לבד או ניקוי מקצועי?

לא פעם עולה השאלה האם עדיף לנקות את הספה באופן עצמאי או לפנות אל חברת ניקיון שזאת עבודתה ותבצע את הפעולה באופן מקצועי בשבילכם. היתרון המרכזי של ניקוי ספה בעצמכם הוא כמובן החיסכון בעלויות. כאשר אתם מנקים את הספה לבד תחסכו כמה מאות שקלים אך חשוב להבין שלאדם הממוצע אין בבית חומרי ניקוי או מכשור מתקדם שמאפשר תהליך ניקוי ייסודי ומקיף לספה שלכם. בנוסף, עבודה של גורם שאינו מקצועי עשויה לגרום נזק לספה ולהשאיר כתמים חדשים שיהיה קשה מאוד להסיר בהמשך.