מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי עגלת תינוק

בין שימוש לשימוש תקופתי בעגלות תינוק, מאחסנים אותן במחסן או חדר לאורך זמן, כאשר הצטברות אבק וכתמים ואפילו עובש יכולם להצטבר על עגלת התינוק, מה עושים? האם לרכוש חדש? מדובר בכמה אלפי שקלים! אנחנו ב'טופ שטיחים' יכולים לעזור לכם, הזמינו שירות ניקוי מקצועי לעגלה וקבלו אותה כחדשה!

שומרים על סביבה נקיה לרך הנולד

על כלל הפריטים שמשמשים את התינוק להישמר נקיים. עגלת התינוק משמשת אותו כמעט בכל יום בעודו ישן בעגלה, מטייל יחד עם הוריו, אוכל, משחק ולעתים גם פולט. השימוש הרב בעגלה גורם להצטברות של לכלוך. גם כאשר מקפידים היטב על ניקיון וכיסוי תמידי של העגלה, הלכלוך מצטבר. בחלק מהעגלות ניתן יהיה לפרק את הכיסוי החיצוני של המושב לטובת ניקיון, אך ניקוי של הכיסוי העליון אינו מספיק ויש צורך בניקוי יסודי יותר.

כיצד מנקים עגלות תינוק?

ניקוי עגלות יסודי ומקצועי נדרש אחת למספר חודשים בהתאם לשימוש בעגלה, לאחר אחסון ממושך של העגלה ובקניית עגלה יד שנייה. הורים רבים בוחרים להשתמש באותה העגלה בעבור כמה ילדים במשפחה. חברה מקצועית מבצעת בעבורם ניקוי עגלה שכולל גם חיטוי ומבטיחה שהעגלה תהיה נקייה כמעט כמו חדשה בעבור התינוק החדש. שיטות ניקוי מתקדמות משמידות את החיידקים ומסירות לכלוך קשה מכל חלקי העגלה.
עגלת תינוק

ניקוי יבש לריפודי עגלות על ידי מקצוענים

ניקיון של עגלה מרופדת דומה מאוד לניקוי של כורסא מרופדת או שטיח עבה. פורטל טופ שטיחים מרכז בעבורכם בעלי מקצוע מומחים בתחום הניקיון שמבצעים עבודות ניקוי שטיחים, ניקוי עגלות תינוק וניקוי של כורסאות. ציוד ניקיון חדיש משמש לניקוי יסודי וחיטוי של עגלת התינוק. עם השלמת מלאכת הניקוי ניתן יהיה לאחסן את העגלה לקראת השימוש הבא, להשתמש בה בעבור תינוק חדש במשפחה או למכור אותה כחדשה. 

כמה עולה לנקות עגלות של תינוקות?

את המחירים הכי טובים בתחום תקבלו בפורטל טופ שטיחים. 3 הצעות המחיר שנשלחות אליכם ניתנות מבעלי מקצוע מובילים באזור מגוריכם. מומלץ שלא לנקות עגלות תינוק בעזרת חומרי ניקוי רגילים עם כימיקלים, אלא באמצעות חומרי ניקוי טבעיים או מכשירי ניקוי יבש. חברות הניקיון בפורטל טופ שטיחים מנקות עגלות תינוק ללא שימוש בחומרים שעלולים לסכן את התינוק. המחירים בתחום נעים בין 150 שקלים לניקוי ריפוד העגלה ועד כ-250 שקלים בעבור ניקוי עגלה מלא, תלוי במצבה כמובן ובגודל.

ניקוי עגלת בוגבו, אינליזינה ובבה קאר

המותגים בוגבו, אינליזינה ובבה קאר הם מותגים מובילים שמייצרים עגלות איכותיות לשנים רבות של שימוש. אחרי שהשקעת בקניית עגלה של אחד מהמותגים הללו אין כל סיבה שלא תשתמשו באותה העגלה למשך 3 שנים לפחות וגם בעבור הילד הבא. עם סיום השימוש בעגלה כדאי לנקות אותה ולהציע אותה למכירה בלוחות יד שנייה או לאחסן אותה עד לשימוש הבא. כך למשל, ניקוי עגלת אינגליזינה מלא כולל ניקוי יסודי של בדי הריפוד, ניקוי הגגון, ניקוי שלדה, ניקוי גלגלים ועוד. התוצאה הסופית תהיה עגלה נקייה כמו חדשה.