מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי ריפודים

באמצעות "טופ שטיחים" תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר של חברות העוסקות בניקוי ריפודים ומגיעות עד לבית הלקוח, ניתן להזמין טיפול בכל סוגי הריפוד ובשיטות שונות כמו קיטור, ניקוי יבש וכדומה. אצלנו תקבלו פניות רק מחברות מומלצות ומקצועיות.

מהם היתרונות שלנו על פני האחרים?

אנו פועלים בכל אזורי השירות ברחבי המדינה.
אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר!!!
✔ מחירים מוזלים לבאי פורטל - טופ שטיחים.
 עובדים עם חברות ונותני שירות בעלי המלצות.
שירות עד בית הלקוח באופן  מקצועי.
מגוון שיטות ניקוי לבחירה: יבש, קיטור, אמריקאי ועוד!

התאמת שיטת הניקוי על פי סוג הריפוד

ישנם המון שיטות בהם משתמשים על מנת לבצע ניקוי מקצועי, אנו מאמינים כי הכל צריך להיות בהתאמה לסוג הריפוד עצמו, כיום קיימים המון סוגים ובינהם ניתן לראות את אלו: זמש, דמוי עור, עור הפוך, כותנה, פוליאסטר, מיקרופייבר, קנבס, פשטן, אלקנטרה ועוד ולכל אחד מהם יש את החסרונות והיתרונות שלו, אנו ממליצים להזמן איש מקצוע לביתכם באופן פרטני על מנת לקבל ייעוץ (לפחות בפעם הראשונה שאתם רוצים לבצע ניקוי) על מנת לדעת מהם הרגישויות של הריפוד וכיצד מומלץ לנקות אותו.
ניקוי מקצועי לריפודים

טיפים לניקוי ריפודים באופן ביתי

לנקות ריפודים באופן עצמאי יכול להיות מסובך וטריקי מאוד, כאשר שימוש בחומרים שאינם מתאימים עלולים להסיר צבע, לגרום לכתמים ולעיתים לחורים בריפוד עצמו, לכן ישנן שיטות וטכניקות לביצוע נכון מבלי לגרום לנזקים מיותרים, אם לא הצלחתם לבדכם ככל הנראה שתצטרכו להזמין חברה אשר מתמחה במתן השירותים הנ"ל.

+ הסרת כתמים מריפודים: בין אם זה כתם של יין, דם, קיא, שתן או מאכל עשיר בתבלינים באמצעות סבון וקרצוף לא תצליחו להסירו. לכן יש להשתמש בחומץ אשר מפרק את הכתמים. אופן הפעולה צריך להעשות במהירות על ידי שפיכת מעט חומץ על מקום הכתם, קרצוף חזק ואז ניגוב במטלית לחה, יש לחזור על הפעולה כמה פעמים לתוצאה מושלמת.

+ שערות ופרווה של כלבים וחתולים: כפי שאתם כבר יודעים שאיבה רגילה כאן לא תעזור. יש להשתמש בטריק מיוחד הפועל על ידי חשמל סינטטי. בשימוש בכפפה חד פעמית יבשה להעביר כמה פעמים על הריפוד בו ישנה פרווה של בעל החיים ובאופן מפליא היא תדבק אל הכפפה, חזרו על הפעולה מס' פעמים לתוצאה מושלמת.

+ טיפול בריפודי קטיפה וזמש: לא מומלץ לעשות זאת באופן עצמאי ודווקא כן להזמין חברה מקצועית לטיפול כאשר הריפודים האלו יכולים להיפגם בקלות על ידי שימוש לא נכון בטכניקה או בחומר ניקוי, מומלץ להשתמש בקיטור על ידי בעל מקצוע שיודע לעשות זאת. ריפוד לאחר ניקוי

קבלו מחירים מעולים על פי המחירון

ניקוי ריפודים יכולים להיות שונים ומקוריים, אקזוטיים ואיכותיים במיוחד. על מנת להתאים את שיטת הניקוי לסוגו של הריפוד למשל ריפוד רגיש יקבל טיפול בקיטור, הסרת כתם קשה באמצעות חומרים המתאימים לכך ואילו ניקוי ריפודי הרכב באמצעות מכונה אמריקאית, חשוב להתייעץ עם מי שמתמחה במיוחד בשירותי ניקוי ריפודים עיסוקו בתחומי הניקוי השונים. חברתנו מתמחה בניקוי של מגוון רחב של משטחים והם מציעים להם להיפטר משכבת האבק שמצטברת על הריפודים של הרהיטים במהירות ובקלות רבה, אצלנו תקבלו מחירים מעולים ומשתלמים במיוחד (ניתן לראות טווחי מחירים במחירון).

ניקוי ריפודים מקצועי להסרת כתמים

ניקוי ריפודים הינו חשוב מאוד לא רק מהבחינה האסטתית אלא גם מבחינה בריאותית. נקיון ריפודים באופן מקצועי עוזר לך להיפטר לא רק מכתמים עיקשים, אלא גם מלכלוך, כזה שמזיק לבריאות שלנו וגורם לנו לפתח אלרגיות קשות לאבק. לכן, חשוב מאוד להקפיד על ניקוי מקצועי של הריפודים שלכם, בין אם מדובר במשרד שלכם, בגן ילדים, בתי ספר, מלונות, מסעדות או בתים פרטיים, לפחות פעם בשנה.

מזמינים לפני החגים וחוסכים בעלויות

אנשים רבים נוהגים להזמי את השירות רק בזמן האביב כהכנה לחג הפסח, כחלק מהנקיון הכללי שכולנו עושים. כמובן שמדובר בדבר מבורך, אך, רבים לא יודעים כי דווקא בתקופת החורף חשוב לבצע נקיון ידני לספות, מכיוון שבחורף אנו נמצאים הרבה מאוד בתוך הבית כשהוא סגור, ואז אנו נושמים את קרדית האבק ושאר החיידקים שהצטברו. לכן, על מנת להבטיח כי בתקופת החורף תנשמו אויר נקי ונטול אבק או חיידקים שגורמים לאלרגיות, עליכם לשקול לבצע ניקוי ריפודים מקצועי דווקא בהתחלה של החורף. בין אם מדובר בניקוי במשרד שלכם, או בבית הפרטי שלכם, יש להשתמש בחומרים המותאמים ישירות לסוג הקיים.
סוגים שונים של ריפודים

"טופ שטיחים" מאמינה במתן שירות מקצועי

אנו מאמינים בחברת טופ שטיחים כי שירות איכותי נמדד על פי פרמטרים רבים ואנו מקפידים להשקיע בכולם על מנת להבטיח מצוינות בלתי מתפשרת בכל רובדי השירות. מחירים זולים, אמצעי תשלום נוחים, זמינות ועבודה נקייה הם אבני יסוד עליהם מושתתת הפעילות של החברה ואתם בתור לקוחותיה זוכים לאיכות מעולה של שירות מוקפד.