מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקיון ריפודים לאוטובוסים ומיניבוסים

שירותי ניקיון למושבים וריפודים של מיניבוסים ואוטובוסים יכולים להיות זולים יותר! רוצה לקבל הצעות מחיר משתלמות בעבור ניקוי ריפודים לאוטובוסים או מיניבוסים? השאר פרטים בפורטל 'טופ שטיחים' וקבל עד שלוש הצעות מחיר בתוך כמה דקות בלבד!

מדוע כדאי לנקות ריפודי אוטובוס ומיניבוס ב'טופ שטיחים'?

- אצלנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר משתלמות
- הגעה עד למקום האוטובוס או המיניבוס וביצוע עבודה במקום
- הסרת כתמים קשים: כמו מסטיקים, כתמי שתייה, אוכל ועוד
- אפשרות להרחבה וניקוי כולל של כל פנים האוטובוס לרבות חלונות

חידוש ריפודי מושבים לרכבי הסעות בעזרת ניקוי מקצועי

על ריפודי המושבים באוטובוסים ומיניבוסים ובפרט ברכבי הסעות יש תחלופה רבה של אנשים, גם חלונות הרכבים והדלתות נפתחות לעיתים קרובות מה שמאפשר לאבק להצטבר, ללכלוך להיערם ובאופן כללי למושבים לאגור אבק וכתמים, לאחר תקופה כבר תראו כי המושבים נראים רע והגיע הזמן לחדש אותם. כאן אנחנו ב'טופ שטיחים' נכנסים לתמונה כאשר דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחברות העוסקת בחידוש ריפודים ומושבים לאוטובוסים על פי אזור המגורים שלכם.

כמה עולה לנקות מושבי אוטובוס ומיניבוס?

באוטובוס יש בין 55 - 60 מושבים, במיניבוסים יש בין 10 ל-20, כך שהתמחור בינהם הוא שונה. תמחור לניקיון מושבי אוטובוס נע בין 800 - 1,500 ש"ח ואילו מיניבוס בין 400 - 650 ש"ח. המחירים עשוים להשתנות על פי מצב הריפודים והכיסאות כמובן וכמו כן אזורי השירות השונים קצת משנים את התמחור, כאשר בצפון המחיר הזול ביותר ובמרכז היקר מבינהם.
 מושבי אוטובוס לאחר ניקיון

איזה כתמים נמצא על הריפודים?

על ריפודי המושבים של האוטובוסים ורכבי ההסעות בפרט נמצא מסטיקים, כתמי אוכל ושתייה מתוקה וכמו כן, כתמי אבק קשים שהצטברו יחדיו עם לחות ונוזלים עד לרמה שהם ממש כמו "בוץ", רק שטיפה מעמיקה ושימוש בחומרי ניקוי מותאמים תיתן פתרון לכך, ניקיון ללא מכשור תואם יכול לקחת זמן רב ולא לתת את הפתרון המלא. לכן מומלץ להזמין חברה העוסקת בעיקר בניקיון ריפודים ובעל הידע והניסיון לביצוע המשימה.

כך תחסכו בעלויות בעזרת 'טופ שטיחים'

הגיע הזמן שתבינו שדרך 'טופ שטיחים' אתם חוסכים ובגדול! המערך שלנו פרוס לכלל האזורים במדינה ויכול לתת לכם פתרון בכל עיר, אצלנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר ולא סתם, יש לכך מטרה! אתם תוכלו לבצע השוואת מחירים במהירות בין כמה חברות ולדעת בדיוק מהו המחיר הנכון בעבורכם, איזה חברה נשמעת לכם טובה יותר ומי כנראה תתאים לעבודה הדרושה. נספר לכם גם שבטופ שטיחים לא גובים עמלה או דורשים התחייבות כלשהי - אתם משאירים פרטים ומקבלים את הצעות המחיר ללא כל תוספת תשלום.