מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי ריפודים לרכב

הזמן כעת ניקוי ריפודים לרכב וקבל מחיר משתלם במיוחד, אנו מגיעים עד לבית הלקוח ומעניקים טיפול מקצועי ואיכותי לסלון הרכב שלך, אז למה אתה מחכה? הזמן כעת ניקוי מקצועי לריפודי הרכב במחיר עלות זול במיוחד הכולל חידוש מלא למושבים ולכסאות, גג, שטיחים ועוד.

ניקוי ריפודי רכב כולל מושבים וגג - בטופ שטיחים!

ניקיון מקצועי של ריפודי הרכב באמצעות קיטור!
ניקוי מושבים לרכב עד לבית הלקוח
ניקוי ריפודי עור ובד מכל סוג
ניקוי גג הרכב (פנימי) להסרת כתמים
עלות מוזלת לבאי טופ שטיחים

מנקים את ריפודי הרכב עם "טופ שטיחים".

טופ שטיחים מזמינה אתכם לאסתטיקה מחודשת וניקיון שאין שני לו בכל הקשור לתחום אנו נספק לכם חברה בעלת מוניטין של שנים בענף אשר מכירה ויודעת כיצד .לבצע הסרת כתמים קשים מהכסאות והמושבים ברכב, לבצע ניקוי מקצועי לגג הרכב ולהשתמש בשיטות הכי חדשניות שיש לביצוע הפעולה וכל זאת עד לבית הלקוח.

כמה עולה לנקות את ריפודים ברכב?

מחיר ניקוי ריפודים לרכב משתנה על פי מספר גורמים שונים, ראשית האם מדובר על כסאות מריפודי עור או בד? מהו גודל המושב ברכב? איזה סוג הוא ומהי השנה והחשוב מכולם מהו טיב הריפוד והאם מדובר על הסרת כתמים רבים וקשים במיוחד, בנוסף ישנם בקשות נוספות כמו ניקוי של דלתות הפנים, גג הרכב ועוד, אנו ניתן לכם מחיר פיקס כללי רק להסב לכם את האוזן על מנת שתבינו כי מחיר של שירות שכזה הכולל גם הגעה עד לבית הלקוח עולה בין 200 - 400 ש"ח וזאת בעבור ניקוי כולל של ריפודים מכל סוג ובכל מצב, תוכלו להמשיך לקרוא על מחירים כאן.

מחירון ניקוי ריפודים לרכב מעודכן

סוג השירות וכמות המושבים טווח המחירים
כמה עולה לנקות ריפודים לרכב סדאן (משפחתי) 200 - 400 ש"ח
מהו המחיר לניקוי רכב מיני? 150 - 300 ש"ח
כמה עולה לנקות מיניבוס (עד 15 מושבים) החל מ-500 ש"ח
מחיר ניקוי ריפודי רכב קומפלט כולל גג הרכב 250 - 450 ש"ח
תוספת להסרת כתמים קשים מריפודים 30 - 50 ש"ח
ניקוי והברקה של מושבי עור ברכב 150 - 250 ש"ח


ניקוי ריפודים לרכב

האם ניתן לעשות לנקות כסאות רכב לבד?

כמובן, כל אחד מנקה את רכבו פעם אחר פעם בין אם זה באופן עצמאי או בלקיחה למכון שטיפה, אך כאן כאשר מדובר על ניקוי כסאות לרכב ככל הנראה שיש כתמים ולכלוך קשה שלא יורד באופן עצמאי, ניתן לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם באמצעות כמה שיטות שונות, כגון: שימוש בסודה לשתייה להסרת כתמים ממש כמו שמנקים ספה אזי במקרה והריפוד מבד, שימוש בתכשירים שונים לשימור העור ועוד. נאמר זאת בצורה הפשוטה ביותר - כאשר מדובר על ריפודי הרכב שלך עדיף לא לעשות זאת באופן עצמאי בשל הסכנה שיגרם יותר נזק מאשר תועלת, אנו מדברים כאן על נזקים בלתי הפיכים ורטיבות במושבים אשר בסוף התהליך יכולים להפוך לעובש ולריח רע. כמו כן לא לכל אחד יש אפשרות לבצע ניקוי באמצעות קיטור ולא את הידע הנכון לביצוע הפעולה.

הסרת כל סוגי הכתמים מהרכב

יש לכתם כתמי שמן, דם, דיו, משקאות או מאכלים על גבי הריפודים ברכב? ניקיון מקצועי של הריפודים צריך לפתור אתכם ולהסיר כל כתם, עד לרמה של החזרת הריפודים למצבם המקורי, בנוסף אם יש מסטיק דבוק, כתמים עיקשיים וכל לכלוך או כתם על גבי המושבים, נותן השירות ידע לתת לכם פתרון או הסבר מראש לגביי אותה בעיה וכיצד ניתן לפתור אותה וכמובן שאם הוא יכול במסגרת עבודתו לבצע - הוא גם יעשה זאת.

ניקוי מושבים לרכב עד לביתכם!

הייחודיות של השירות שאנו מעניקים הוא שאנחנו מגיעים עד לבית הלקוח והוא לא צריך לעשות דבר מלבד לתת לנו את מפתחות הרכב, טופ שטיחים העוסקת בעיקר במתן פתרונות של ניקיון שטיחים אך גם בשירותים נוספים תמצא בעבורכם חברה או נותן שירות המעניק ניקוי למושבי הרכב באזורכם, זה מתחיל באזור הצפון, מגיע למרכז הארץ כמובן ונגמר בדרום. כיום ישנם כמה ערים מרכזיות ונפוצות ביותר בהן מזמינים שירות עד הבית, הרשימה לפניכם:

- ניקוי ריפודי רכב בצפון: חיפה והקריות, חדרה, נצרת, עכו, נהריה, כרמיאל וטבריה.

- שירות במחוז המרכז: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה, רמת גן, הוד השרון, הרצליה, ראש העין ועוד.

- מגיעים גם לאזורים בדרום: באר שבע, אשקלון, אשדוד, קריית גת, ירושלים, רחובות וכן הלאה.

ריפודי רכב מעור

וכאן "טופ שטיחים" נכנס לתמונה!

פורטל "טופ שטיחים" מעניק פתרון מקיף בכל הנוגע אל נושא ניקוי חזק לריפודים, שטיחים, מזרונים, וילונות ועוד! באמצעות השיטה שלנו (שיטת השוואת המחירים) אתם יכולים לחסוך בעלות כוללת של 30% עד 45% מגובה העלות הראשונית שקיבלתם, אתם פונים אלינו באמצעות הטלפון או השארת פרטים בטופס בצד האתר ומתחילים לקבל הצעות מחיר מהירות ומיידיות של חברות שונות היודעות לבצע את העבודה באופן הטוב ביותר ועם הציוד המתאים לכך!