מוקד טלפוני: 055-9662167

ניקוי ריפודים לרכב שירות עד הבית

הזמן כעת ניקוי ריפודים לרכב וקבל מחיר משתלם במיוחד, אנו מגיעים עד לבית הלקוח ומעניקים טיפול מקצועי ואיכותי לסלון הרכב שלך, אז למה אתה מחכה? הזמן כעת ניקוי ריפודים לרכב מחיר עלות מומלץ מובטח לך!

איזה שירות תקבל אצלנו?

ניקוי מקצועי של ריפודי הרכב באמצעות קיטור!
שירות איכותי עד לבית הלקוח.
ניקוי ריפודי עור ובד מכל סוג.
ניקוי גג הרכב (פנימי)
עלות מוזלת לבאי "טופ שטיחים".

ניקוי ריפודים לרכב עם "טופ שטיחים".

טופ שטיחים מזמינה אתכם לאסתטיקה מחודשת וניקיון שאין שני לו בכל הקשור לתחום אנו נספק לכם חברה בעלת מוניטין של שנים בענף אשר מכירה ויודעת כיצד .לבצע הסרת כתמים קשים, לבצע ניקוי מקצועי לגג הרכב ולהשתמש בשיטות הכי חדשניות שיש לביצוע הפעולה וכל זאת עד לבית הלקוח.

כמה עולה ניקוי ריפודים לרכב?

עלות ניקוי ריפודים לרכב משתנה על פי מספר גורמים שונים, ראשית האם מדובר על ריפודי עור או בד? מהו גודל הרכב? איזה סוג הוא ומהי השנה והחשוב מכולם מהו טיב הריפוד והאם מדובר על הסרת כתמים רבים וקשים במיוחד, בנוסף ישנם בקשות נוספות כמו ניקוי של דלתות הפנים, גג הרכב ועוד, אנו ניתן לכם מחיר פיקס כללי רק להסב לכם את האוזן על מנת שתבינו כי מחיר של שירות שכזה הכולל גם הגעה עד לבית הלקוח עולה בין 300 - 700 ש"ח וזאת בעבור ניקוי כולל של ריפודים מכל סוג ובכל מצב, תוכלו להמשיך לקרוא על מחירים כאן.

ריפודי רכב

האם ניתן לעשות זאת לבד?

כמובן, כל אחד מנקה את רכבו פעם אחר פעם בין אם זה באופן עצמאי או בלקיחה למכון שטיפה, אך כאן כאשר מדובר על ניקוי ריפודים לרכב ככל הנראה שיש כתמים ולכלוך קשה שלא יורד באופן עצמאי, ניתן לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם באמצעות כמה שיטות שונות, כגון: שימוש בסודה לשתייה להסרת כתמים (במקרה והריפוד מבד), שימוש בתכשירים שונים לשימור העור ועוד. נאמר זאת בצורה הפשוטה ביותר - כאשר מדובר על ריפודי הרכב שלך עדיף לא לעשות זאת באופן עצמאי בשל הסכנה שיגרם יותר נזק מאשר תועלת, אנו מדברים כאן על נזקים בלתי הפיכים ורטיבות במושבים אשר בסוף התהליך יכולים להפוך לעובש ולריח רע. כמו כן לא לכל אחד יש אפשרות לבצע ניקוי באמצעות קיטור ולא את הידע הנכון לביצוע הפעולה.

וכאן "טופ שטיחים" נכנס לתמונה!

פורטל "טופ שטיחים" מעניק פתרון מקיף בכל הנוגע אל נושא ניקוי שטיחים, ריפודים, מזרנים, וילונות ועוד! באמצעות השיטה שלנו (שיטת השוואת המחירים) אתם יכולים לחסוך בעלות כוללת של 30% עד 45% מגובה העלות הראשונית שקיבלתם, אתם פונים אלינו באמצעות הטלפון או השארת פרטים בטופס בצד האתר ומתחילים לקבל הצעות מחיר מהירות ומיידיות של חברות שונות היודעות לבצע את העבודה באופן הטוב ביותר ועם הציוד המתאים לכך!