ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי ריפודי עור לרכב

כאן נסביר מדוע ניקוי ריפודי עור לרכב שונה מניקוי ריפודי בד, נציג לכם מחירי ניקוי רלוונטיים ע"י חברת ניקיון, כיצד זה מתבצע, כל כמה זמן יש לבצע ניקוי זה וגם איך בהליך פשוט דרך פורטל טופ שטיחים תוכלו להשוות בין חברות ניקוי באזורכם ולחסוך - קראו וגלו.

מדוע ניקוי ריפודי עור לרכב שונה מניקוי בד?

מאותה סיבה שלא נכניס מעיל עור למכונת כביסה יחד עם בגדים עשויים בד, גם כאן - עבודת הניקוי תתבצע בצורה השונה מניקוי ריפודי רכב מבד רגיל. בנוסף, ככל שצבע העור שונה מהצבע המקורי שלו, כך הוא עשוי לדהות ולהיהרס בטיפול לא נכון. ניקוי ריפודי עור לרכב יעשה בצורה ידנית שמסייעת לפקח על כל שלב בניקוי וכדי למנוע פגיעה במרקם של העור.


ניקוי ריפודי עור לרכב

מהו מחיר ניקוי ריפודי עור לרכב?

מחיר ניקוי ריפודי עור לרכב נע בין 100 - 120 למושב, ועבור ניקוי מושבים ברכב שלם בן 5 מושבים - מחיר העבודה הסופי יהיה בין 500 - 600 ש"ח. כמו כן, ההמלצה היא ליישם שכבת שימון מגנה למושבי העור שזה עתה נוקו, שירות שעשוי להיכלל במחיר הניקוי עצמו או לחילופין, להינתן בנפרד ובעלות שנעה בין 50 - 100 שקל, יש לברר זאת מול נותן השירות.
 

מחיר ממוצע לניקוי ריפוד עור לרכב (למושב אחד)

מחיר ממוצע לניקוי ריפוד עור לרכב (למושב אחד): 110 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

כיצד מתבצע ניקוי ריפודי עור לרכב ע"י חברת ניקוי?

בדומה לניקוי ספות עור, גם כאן מדובר על פעולה שנחשבת מורכבת יותר לביצוע ע"י חברת ניקוי, מדובר בעבודה המתבצעת בצורה ידנית וזהירה ולכן לוקחת גם יותר זמן. העבודה תתבצע ע"י הזרקת חומרי ניקוי לבסיס הריפוד כדי לטפל בכתמים קשים, לאחר מכן תתבצע שאיבה ע"י שואב ידני בעוצמה עדינה ומבוקרת ע"מ לשאוב את שאריות החומר שהוזרק לריפוד העור.

לאחר מכן יגיע שלב שבו חברת הניקיון תמרח חומר הגנה שומני כדי לתת שכבת הגנה לריפוד שנוקה, שלב זה אף יסייע לנראות מחודשת של העור. חשוב לוודא מול חברת הניקוי אם השירות הזה כלול במחיר ניקוי ריפוד עור לרכב או אם מדובר בשירות שניתן בנפרד בתשלום נוסף.
 

>>>אולי יעניין אתכם ניקוי ריפודים לרכב

איך לנקות ריפוד עור לרכב לבד?

במידה ואתם מעוניינים לנקות ריפוד עור לרכב שלכם בעצמכם, צוות פורטל טופ שטיחים ממליץ להיעזר בשואב ובחומר לניקוי ריפודי עור לרכב. להלן, שלבי הניקוי:

  1. שאיבה: תחילה יהיה עליכם לשאוב את מושבי הרכב עם שואב אבק בעוצמה נמוכה, זאת ע"מ להבטיח שכל הליכלוך הקל ו'הפירורי' לא ייספג לשכבת העור בעת שימוש בחומר הניקוי.
     
  2. חומר ניקוי: לאחר שביצעתם שאיבה של המושבים, מרחו חומר לניקוי ריפודי עור על גבי המושבים. לרוב יהיה עליכם להמתין כמה דקות ע"מ שחומר הניקוי יספוג אליו את הליכלוך. לאחר מכן יהיה עליכם לנגב את שאריות החומר ע"י מתלית נקייה.

    במידה ותרצו לנקות את הריפודים עם חומרים שיש לכם כבר בבית, נמליץ לכם למלא דלי במים חמים, אליו יש לשפוך מעט נוזל כביסה ולאחר עירבוב עם המים, תוכלו להספיג עם ספוג רך (לא פלדה) כמות קטנה מנוזל הניקוי שהכנתם, תוך שאתם דואגים לסחוט אותו לפני מגע עם המושבים ע"מ לא לגרום להצפה של מים. לאחר שסחטתם את הספוג, התחילו לקרצף את המושבים בתנועות סיבוביות ודאגו בסוף לייבש את שאריות המים עם מגבת.

ניקוי ריפוד עור לרכב
לבד חברת ניקיון מקצועית
שאיבה בשואב רגיל שאיבה בשואב עדין
ניקוי עם אבקת כביסה/ חומר לניקוי עור הזרקת חומרי ניקוי למושבים
ניגוב שאריות הנוזלים בתום הניקוי יישום שכבת הגנה שומנית בתום הניקוי
אין אחריות לניקוי ריפוד עור לבד יש אחריות לנזק שנוצר בזמן העבודה
  • יש לכם גם ספת עור שזקוקה לטיפול מקצועי? הכנסו לדף שמסביר על ניקוי ספות עור.

השיגו שירותי ניקוי ריפוד עור לרכב במחיר משתלם

כמו שכבר קראתם, ניקוי ריפודי עור לרכב עשוי להיות יקר. רוצים לדאוג למושבי העור בצורה מהירה ויעילה? השאירו פרטים בטופס מתחת או לחילופין התקשרו אלינו בפורטל טופ שטיחים ותוכלו לקבל עד 3 חברות ניקיון שמתמחות בניקוי מוצרי עור באזור מגוריכם, ביניהם תוכלו להשוות מחירים עוד בטלפון ובחינם וכך לבחור במהירות בחברה המשתלמת ביותר עבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

כל כמה זמן לבצע ניקוי ריפוד עור לרכב?

ניקוי ריפודי עור לרכב יש לבצע אחת לשנה - שנתיים. הסיבה לטווח הניקוי היחסית גדול הוא מפני שהעור נוטה לספוג אליו פחות לכלוכים וכתמים, בהשוואה לריפודי בד רגילים של רכב, בעלי ספיגה גבוהה.

 

כל כמה זמן ניקוי עור לרכב?
18 חודשים
24 חודשים משך זמן 12 חודשים