ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים

מהם המחירים לניקוי שטיחים? איזה סוגים ניתן לנקות? ואפילו איך מנקים שטיח לבד? מצאו את כל המידע על ניקוי שטיחים עד הבית ואפשרות לביצוע השוואת מחירים למציאת מנקה שטיחים מומלץ.

ניקוי שטיחים מחירים ועלויות

מחפשים להבין מהו מחיר ניקוי שטיחים למ"ר? גלו כמה עולה ניקוי שטיחים עד הבית ע"י מנקה מקצועי עם כל הציוד הנחוץ במחירון הבא:

מחירון ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח עבודת יד

מחיר למ"ר בעבור טיפול בשטיחים ארוגים בעבודת יד.


60 - 80 ש"ח
מחיר ניקוי שטיח

מחיר לפי מ"ר בעבור ניקוי שטיחים ניידים סטנדרטים.


40 - 55 ש"ח
ניקוי שטיח מקיר לקיר

המחיר לפי מטר ומתייחס לשטיחי קיר אל קיר.


15 - 20 ש"ח
טיפול בשטיח לאחר הצפה

שאיבת שטיח לאחר הצפה כולל שימוש בחומר למניעת התפתחות עובש.


40 - 65 ש"ח
הסרת כתמים קשים משטיחים

טיפול נקודתי בכתמים קשים ובריחות בעלי חיים.


250 - 300 ש"ח
ניקוי שטיח שאגי

מחיר ממוצע לניקוי שטיח שאגי בינוני.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

 • המחירים בטבלת המחירון אינם כוללים מע"מ.

רוצים לחסוך את מחיר ניקוי השטיח?

אחרי שראיתם את המחירים, זה השלב שאתם יכולים לבחור האם להמשיך ולקרוא אודות ניקוי השטיחים, הטכניקות והסוגים ממש כאן בהמשך או כבר עכשיו לקפוץ אל המדריך המלא שלנו לניקוי שטיחים לבד.
 

לחצו ועברו אל המדריך לניקוי שטיחים בעצמכם

מה עדיף ניקוי שטיחים עד הבית או במפעל?

צפו בסרטון הבא והבינו מה השוני בין ניקוי שטיחים בבית לבין ניקוי שטיחים במפעל. כאשר במפעל טכניקות שונות ובבית ציוד ומכשור אחר. רצוי להתייעץ עם מנקה שטיחים בנוגע להחלטה מה מתאים לכם על פי סוג השטיח שלכם.
 

איזה סוגי שטיחים ניתן לנקות וכיצד?

כל שטיח ניתן לניקוי, רק צריך להתאים לו את השיטה המתאימה. הנה רשימה המכילה את רוב סוגי השטיחים, הסבר קצר אליהם וכיצד ניתן לבצע להם ניקוי מקצועי מבלי לגרום להם נזק:

 • ניקוי שטיחים עתיקים: שטיחים עתיקים אשר עוברים בירושה (לרוב), הם בעלי ערך לבעליהם ורגישים במיוחד בכל טיפול. זה לא שטיח שאפשר לשלוח למפעל למכונה והוא מצריך ידע וטיפול ידני ומקצועי.

 • ניקוי שטיח פרווה: שטיח עשוי פרווה לרוב יהיה סינטטי והטיפול בו מצריך שימוש במכשור מתאים שאינו גורם נזק לחומר. אם מדובר על פרווה אמיתית - עובדים עם חומרים מתאימים לשימור וניקוי ידני בלבד.

 • ניקוי שטיחים סיניים (טריקו): שטיח סיני הוא נפוץ במיוחד ועשוי מחומר סינטטי ברובו. הניקוי פשוט (רק שאסור להשתמש בחום על מנת לא לגרום לנזק). לכן שטיפה במכונה מקצועית מספיקה.

 • ניקוי שטיחי משי: עשוים מחומר טבעי ויכולים להינזק בקלות מחום או מכמות מים (יאבדו את צבעם). לכן פעולת שאיבת שטיחים תקופתית כאן היא הכרחית ובמידה ויש כתמים צריך להשתמש בחומרים מתאימים בלבד.

 • ניקוי שטיח קילים: שטיחים בעבודת יד באריגה מיוחדת. החומר ממנו הם עשוים רגיש מאוד ומגע עם מים בלתי אפשרי. לכן שיטת ניקוי שטיח יבש היא היחידה שאפשרית.

 • ניקוי שטיח אפגני: כל שיטות הניקוי מתאימות לשטיח האפגני ואין לו בעיה עם כך. רק יש לשמור עליו מבחינת רגישות ואין לקפל או לחבוט בשטיח (למטרת הוצאת אבק).

 • ניקוי שטיח צמר: ישנם  חומרים שאינם מתאימים לשימוש בשטיח צמר טבעי ומותאמים יותר לשטיחים הסינטטים. למעט הערה זו. לשטיח הצמר אין בעיה עם מים ושיטות הניקוי השונות תקפות לגביו.
   

ניקוי שטיחים

הרחיבו מידע לפי סוג השטיח

ניתן לקבל מידע וערך נוסף לפי סוגי שטיחים שתרצו לנקות, בחרו כעת בסוג המתאים:
 

שטיפת שטיחים או ניקוי במכונה?

מה השוני בין שטיפת שטיחים לעומת ניקוי שטיחים ניידים במכונה מקצועית? ערכנו בעבורכם השוואה.
 

הפרמטר הנבדק ניקוי במכונה שטיפת שטיח
זמן ייבוש 2-3 שעות 24 שעות
התפתחות עובש ללא עובש עשוי להתפתח עובש
ריח רע לא יישאר עשוי להישאר
הסרת כתמים יעיל מאוד יעיל באופן חלקי
הכנה מראש אין צורך יש לשאוב את השטיח
 • הטבלה ממחישה את השוני בין ניקוי מקצועי במכונה ייעודי לניקוי שטיחים ובין ביצוע שטיפת שטיחים באופן רגיל.

ניקוי שטיחים והשוואת מחירים - הולך ביחד?

בוודאי, כפי שראיתם את מחירי ניקוי שטיחים מעלה, ממש בתחילת העמוד יש מקום לחסכון! אז אם לא החלטתם על ניקוי שטיחים ניידים לבד ואתם מחפשים מנקה שטיחים שיגיע עד לביתכם ויבצע בעבורם ניקוי שטיחים בבית הלקוח, רצוי ואף מומלץ לערוך השוואת מחירים. דרך השוואת מחירים אפשר לחסוך בעשרות אחוזים! השאירו פרטים בטופס הבא או התקשרו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

שאלות ותשובות בנושא ניקוי שטיח

לכל שאלה יש תשובה, הנה השאלות שנשאלו על ידי גולשים בנושא ניקוי שטיחים ניידים.

כל כמה זמן צריך להזמין ניקוי לשטיח?

ניקוי תקופתי לשטיח יכול להיות בכל שנה. לעיתים אף באופן תכוף יותר תלוי בשמישות של השטיח ובסוגו.


מה המחיר הממוצע לניקוי שטיח?

בכניסה לעמוד תראו מחירון מלא לניקוי שטיחים על פי סוגים ושיטות ניקוי.


למה הופכים את השטיח?

מומלץ להפוך את השטיח בכל חצי שנה למשך כמה שעות. לצורך הוצאת הלכלוך העמוק.


האם מגיעים עד לבית הלקוח?

נותני השירות העובדים עם הפורטל מגיעים אל בית הלקוח. בין אם זה למטרת ביצוע העבודה או איסוף השטיח לניקוי במפעל.


מציאת מנקה שטיחים בכל הארץ

מחפשים אחר חברה לניקוי שטיחים שעובדת באזורכם? בעזרת טופ שטיחים ניתן למצוא מנקה שטיחים ובכלל חברות ניקוי שטיחים בכל אזורי המדינה, להתמקדות באזור ספציפי, בחרו כעת:
 

המדריך המלא - איך לנקות שטיח בבית לבד?

שלב אחר שלב נסביר לכם איך מנקים שטיח בבית לגמריי לבדכם, כמה זמן זה ייקח, כמה יעלו לכם החומרים ואיזה ציוד נחוץ לכם לצורך המשימה, קדימה מתחילים.
 

זמן עבודה: 45 דקות מחיר מוערך: 75 ש"ח קושי: בינוני


הציוד הדרוש לניקוי שטיחים

 • שואב אבק
 • צינור מים
 • דלי
 • מטאטא
 • מגב


אלו החומרים הנחוצים לכם

 • אבקת כביסה
 • סודה לשתייה
 • חומץ
 • ספריי לשמירה על שטיח

שלב 1 - שאיבת שטיח ייסודית

 

לפני שבכלל נתחיל את התהליך המורכב יותר, ראשית יש לשאוב את השטיח היטב, שאיבת ייסודית ומעמיקה - כמה שפחות אבק, ככה יותר טוב. רצוי לחזור על הפעולה פעמיים לפחות.

 

שלב 2 - איתור וטיפול בכתמים

 

כאן יש 2 אפשרויות, אם השטיח עם ריח רע, אתם צריכים חומץ. לוקחים יחס של כף חומץ לכוס מים, מערבבים ומנקים נקודתית את הכתם המסריח (ניתן להרחיב מידע במדריך "איך מנקים שטיח עם חומץ"). אם יש כתם עיקש, לוקחים כף סודה לשתייה, מערבבים עם כוס מים ובאמצעות קרצוף נקודתי של המקום מסירים את הכתם. רצוי להמתין כ-5 דקות ולאחר מכן לעבור לשלב הבא.

 

שלב 3 - קרצוף השטיח

 

בשלב הזה אנחנו צריכים להוציא את השטיח החוצה לחצר או למרפסת, כי מתחיל הבלאגן. קחו דלי מים, ערבבו עם אבקת כביסה (כוס מדידה של האבקה). שפכו על גבי השטיח והתחילו בקרצוף של השטיח בעזרת המטאטא, עד שהוא ממש הופך ללבן מרוב קצף, המתינו 5 דקות ועברו לשלב הבא.

 

שלב 4 - שטיפת השטיח

 

נהדר, זה הזמן לבצע שטיפת שטיח, בעזרת צינור מים שפכו על גבי השטיח הרבה מים לשטיפה יסודית ומעמיקה, הסירו את כל הלכלוך עם הקצף והסבון עד מצב בו כבר לא נמצא קצף בתוך השטיח והמים יוצאים נקיים.

 

שלב 5  - ניגוב וייבוש השטיח

 

לפני שנתלה את השטיח, העבירו ניגוב בעזרת המגב על גבי השטיח וסחטו כמה שיותר מים ממנו. כעת תלו אותו ותנו לו להתייבש לפחות כ-24 שעות.

 

שלב 6 - שימור השטיח

 

השטיח יבש? נקי? יש ספריי נהדר לשימור שטיחים, הוא יוצר מעין שכבה דקה על גבי השטיח ולמעשה משמר אותו לתקופה ארוכה יותר. אנחנו ממליצים גם לרסס מעט מבשם כביסה, זה נותן לו ריח נהדר. על מנת לשמור על השטיח נקי לאורך זמן רצוי לבצע שאיבה אחת לשבוע.

 

היה ארוך, בואו נסכם

אז מה היה לנו כאן? בהתחלה הסברנו לכם מהם מחירי ניקוי שטיחים, איך אפשר להוזיל את העלויות באמצעות השוואת מחירים ואפילו רמזנו לכם שבהמשך תמצאו את מדריך בסגנון עשה זאת בעצמך על איך מנקים שטיחים בבית. לאחר מכן, הסברנו על סוגי השטיחים, על השוני בין השיטות השונות בין אם זה ניקוי שטיחים במפעל, בבית הלקוח, במכונה או שטיפה. דבר אחרון, חשוב לנו לציין כי המדריך וכל המידע הוא בגדר המלצה בלבד כפי שכתוב בתקנון האתר. אנו לא לוקחים אחריות על כל נזק אשר ייגרם בגלל שימוש בתכנים והמידעים שנמצאים באתר טופ שטיחים.