מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים בבאר שבע עד לבית הלקוח

טופ שטיחים גאה לספק לקהל הלקוחות מאזור באר שבע שירותי תיקון וניקוי שטיחים עד לבית הלקוח ובמחירים חסרי תקדים, אנו נשמח להעניק ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבאר שבע ע"י חברות מומלצות ומקצועיות והכל במחירים משתלמים.

למה כדאי להזמין דרך "טופ שטיחים" שירות בב"ש?

פועלים בשיטות ניקוי שונות בהתאם לסוג השטיח
ניתן לקבל שירות בבית הלקוח בזמינות מעולה
מבצעים גם ניקוי ספות, מזרנים, כורסאות ועוד
דואגים לכם למחירים הזולים והמשתלמים ביותר

מספקים גם ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבאר שבע

השטיחים מקיר לקיר נחשבים למילה האחרונה בתחום השטיחים, הם מכסים באופן קבוע את רצפת החדר או הדירה. ירוק, חום או אדום? באיזה צבע תרצו את השטיחים שלכם? כל צבע שתחברו יתאים בצורה טובה לבית שלכם. החללים בבית ילבשו צבע מרהיב. בשונה מרגיל, שטיחים מקיר לקיר לא ניתנים להזזה, שם פעולת ניקיון, וזאת משום שהם מודבקים לרצפה במסגרת מתכת. למרות יופיים הם נוטים לצבור לכלוך, לכן כאשר נשפכים עליהם נוזלים שונים כדאי לדאוג לניקיונם, על מנת לקבל את השירות ניתן להזמין חברה לניקוי שטיחים בבאר שבע והסביבה.

ניקוי בשיטה הרטובה עד לבית הלקוח

ניקוי שטיחים בבאר שבע המגיע לבית הלקוח ניתנים באמצעות ניקוי רטוב שהוא כולל הזרקה של קצף, קרצוף ויניקה שמתבצעים באמצעות ציוד ייעודי. בשלב הראשון יש צורך לשאוב את האבק בצורה יסודית בכל חלקי השטיח, כאשר יש לחזור על הפעולה בסיום. לאחר מכן, עובדי החברה יעשו שימוש במכונת קרצוף להקצפה. הקצף על השטיחים סופג במהלך התהליך את כל הלכלוך והאבק. בנוסף, עובדי החברה יבצעו שאיבה יסודית בה הם ישאבו את כל שאריות הלכלוך והקצף. ניקוי רטוב היא שיטת ניקוי אגרסיבית במיוחד הכוללת שימוש במכונות קרצוף המעניקות לשטיחים מראה רענן וחדש.
שטיח מקיר לקיר

הכירו גם את השיטה היבשה

לעומת השיטה הטובה, באמצעות השיטה היבשה להלן "ניקוי יבש", שטיחים רגישים יותר מתאימים דווקא לה לדוגמא: שטיח משי, צמר ואפילו שאגי היא פועלת באמצעות קיטור וטכניקת שאיבה חזקה אשר אינה פוגעת בסיבי השטיח עצמו ובכך שומרת עליו. כמו כן היא מתאימה גם לשטיחים ישנים יותר אשר נארגו בעבודת יד ועשוים להיפגע משימוש של מים, ניתן להזמין אותה גם לבית הלקוח.

מבצעים ניקוי שטיחים בבאר שבע עם טופ שטיחים

בין אם יש לכם שטיח מקיר לקיר בביתכם או רגיל ניתן לקבל שירות המגיע עד לבית הלקוח ובמחירים המשתלמים ביותר בכל אזור באר שבע! השירות שאנחנו מעניקים בעצם נותן לכם עד שלוש הצעות מחיר וזאת על מנת שתוכלו לחסוך בעלויות השונות והמשתנות בתחום, אתם תקבלו הצעות של נותני שירות, בעלי מקצוע וחברות מומלצות ואיכותיות בלבד הפועלים עימנו ויודעים לספק את השירות שאתם זקוקים לו, כל מה שעליכם לעשות זה לפנות אלינו והנציגים שלנו יעבירו את הפניה הלאה, השירות שלנו חינמי וללא התחייבות.