מוקד טלפוני: 055-9662167

הזמן ניקוי ותיקון שטיחים בבאר שבע

טופ שטיחים גאה לספק לקהל הלקוחות מאזור באר שבע שירותי תיקון וניקוי שטיחים עד לבית הלקוח ובמחירים חסרי תקדים, אנו נשמח להעניק ניקוי שטיחים מקיר לקיר בבאר שבע ע"י חברות מומלצות ומקצועיות והכל במחירים משתלמים.

חברת ניקוי שטיחים בבאר שבע

ניקוי שטיחים נחשבים למילה האחרונה בתחום השטיחים, הם שטיחים המכסים באופן קבוע את רצפת החדר או הדירה. אם הוספת ניקוי שטיחים לא תרצו לעזוב את הדירה. ניקוי שטיחים הם שטיחים נעימים ואיכותיים המשנים את האווירה בבית.
ירוק, חום או אדום? באיזה צבע תרצו את השטיחים שלכם? כל צבע שתחברו יתאים בצורה טובה לבית שלכם. החללים בבית ילבשו צבע מרהיב. בשונה משטיח רגיל, ניקוי שטיחים בחיפה לא ניתנים להזזה, שם פעולת ניקיון, וזאת משום שהם מודבקים לרצפה במסגרת מתכת. למרות יופיים ניקוי שטיחים נוטים לצבור לכלוך, לכן כאשר נשפכים עליהם נוזלים שונים כדאי לדאוג לניקיונם.

ניקוי שטיחים בשיטה הרטובה 

ניקוי שטיחים בבאר שבע ניתנים לניקוי באמצעות ניקוי רטוב שהוא ניקוי הכולל הזרקה של קצף, קרצוף ויניקה שמתבצעים באמצעות ציוד ייעודי. בשלב הראשון יש צורך לשאוב את האבק בצורה יסודית בכל חלקי השטיח, כאשר יש לחזור על הפעולה בסיום הניקוי. לאחר מכן, עובדי החברה יעשו שימוש במכונת קרצוף להקצפה. הקצף על השטיחים סופג במהלך התהליך את כל הלכלוך והאבק. בנוסף, עובדי החברה יבצעו שאיבה יסודית בה הם ישאבו את כל שאריות הלכלוך והקצף. ניקוי רטוב היא שיטת ניקוי אגרסיבית במיוחד הכוללת שימוש במכונות קרצוף המעניקות לשטיחים מראה רענן וחדש.