מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים ביבנה

אם אתם זקוקים לבעל מקצוע מיומן לצורך ניקוי שטיחים ביבנה והסביבה, הגעתם אל המקום הנכון. דרך הפורטל שלנו תוכלו למצוא ניקוי של מגוון סוגי שטיחים, בין היתר שטיח מסוג שאגי, פרסי, שטיחי צמר ועוד.

מחפשים ניקוי שטיחים ביבנה? נסו את טופ שטיחים

השטיחים בביתנו צוברים לא מעט לכלוך ואבק ככל שעובר הזמן. על מנת לשמור על השטיח במצב טוב ועם כמה שפחות לכלוך, נדרש להזמין שירות של ניקוי שטיחים. בעוד חלקנו מנסים לבצע את הפעולה של ניקיון השטיח באופן עצמאי, ניתן לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שטיחים. החברה יודעת לבצע את הפעולה טוב יותר ויש לה מכשירי ניקוי ואביזרים שונים על מנת לקבל את התוצאה המושלמת ביותר.

כמה עולה לנקות שטיח ביבנה?

מחיר ניקוי שטיחים עשוי להשתנות בהתאם למגוון רחב של שיקולים. העלות של ניקיון השטיח נע בדרך כלל בטווח מחירים שבין 250 ש"ח ל550 ש"ח בהתאם לגודלו של השטיח שלכם. על מנת לבחון את המחיר בהתאם לסוג השטיח שלכם, כולל העלויות עבור ניקוי שטיחים מקיר לקיר אתם מוזמנים לבקר במחירון ניקוי השטיחים באתר שלנו ולקבל מידע מקיף ומפורט.

ניקוי שטיחים ביבנה

ניקוי שטיחים באזור יבנה מכל סוג

בין הסוגים שניתן למצוא ניקוי עבורם באמצעותנו הם:

  • ניקוי של שטיח שאגיניקוי להסרת כתמים ולכלוך.

  • שטיח אפגני - שטיחים בעבודת יד הדורשים מיומנות ומקצועיות.

  • ניקוי מקיף של שטיח טריקו  - שאיבת אבק וניקוי ייסודי.

  • ניקיון ייסודי של שטיחי משי - שטיחים הדורשים עדינות וניסיון קודם על מנת לא לפגוע בשטיח לגרום לו נזק.

ניקוי ותיקון שטיחים ביבנה

זקוקים לתיקון של השטיח? תוכלו לפנות אלינו לא רק לניקוי של השטיחים אלא גם עבור תיקון השטיח שלכם וזה כלל לא משנה אם אתם זקוקים לתיקון קרע או פעולה של החלפת פרנזים. אנחנו נקשר אתכם לבעל המקצוע המתאים ביותר לביצוע המלאכה על מנת שתוכלו לתקן את השטיח שלכם ולקבל מראה חדש ונהדר כמו ביום שבו קניתם אותו. בהחלט ניתן להזמין שירות ניקוי ותיקון עבור השטיחים שלכם כמקשה אחת.