מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים בנהריה

תושבי העיר נהריה שימו לב, אם אתם מחפשים בעל מקצוע מיומן ומקצועי שיסייע לכם בניקוי יסודי של השטיח שלכם, דרך 'טופ שטיחים' תוכלו לעשות השוואת מחירים ולקבל הצעות שונות.

ניקוי שטיחים בנהריה במחירים חסרי תקדים

לא הגיע הזמן לנקות את השטיחים שלכם? שטיחים נוטים לצבור אבק ולכלוך לאורך השנים ושטיח מלוכלך עשוי לגרום לנו לנזקים בריאותיים ואלרגיות. ניקוי ייסודי של השטיח על ידי חברה מקצועית, לא רק מסייע לכם לקבל מראה חדש ונקי יותר, אלא גם עוזר לשמור על הבית בריא יותר ממחלות שהלכלוך מביא איתו.

כמה עולה ניקוי שטיחים בעיר נהריה?

המחיר נקבע בהתאם למספר משתנים כמו גודלו של השטיח שיש ברשותכם, סוגו של השטיח וסוג הכתם אותו נדרש להסיר. יחד עם זאת, מבדיקות שערכנו, המחיר עבור ניקוי שטיחים בעיר מתחיל ב-300 ש"ח ויכול להגיע גם עד 600 ש"ח במצב בו מדובר בשטיח מעבודת יד, בגודל גדול. על מנת לקבל מידע נוסף על המחירים השונים, הכנסו אל מחירון ניקוי השטיחים באתר שלנו.

ניקוי שטיחים בנהריה

הגעה עד בית הלקוח, גם בהתראה קצרה

ישנם מצבים בהם ניקוי השטיח צריך להתבצע בהתראה קצרה. זה כלל לא משנה אם אתם רוצים לנקות שטיח פרסי או שטיח שאגי, זה לא משנה אם מדובר בניקוי של השטיחים במשרד או בבית פרטי - דרך האתר שלנו תוכלו למצוא עד שלוש הצעות מחיר שונות לניקוי כל סוגי השטיחים הכוללים הגעה עד לבית הלקוח או אל המשרד. ברוב המקרים תוכלו למצוא גם בעלי מקצוע בהתראה קצרה של יום או יומיים קדימה אך זה משתנה בהתאם לעונות השנה ומחברת ניקיון אחת לשניה. השאירו פרטים כבר עכשיו בטופס המצורף באתר שלנו ונחזור אליכם עם כל המידע בנושא.

לא רק שטיחים, נסו מגוון שירותים נוספים דרכנו:

להלן השירותים הנוספים שתוכלו למצוא דרך אתר 'טופ שטיחים' לתושבי נהריה והסביבה:
  • ניקוי ספות מכל הסוגים - ניקוי ייסודי של הספה, בהתאם לסוג הספה וסוג הכתם. כולל ניקוי ספות מבד או עור.

  • ניקוי של וילונות עד בית הלקוח - כולל וילונות גלילה או וילונות אמבטיה.

  • תיקון של שטיחים שנקרעו - כולל החלפה ותיקון של פרנזים בשטיח.

  • ניקוי מיטות מכל הסוגים - הסרה של כתמים קשים מהמזרן של המיטה על ידי מכשירים מתאימים.

כך תבחרו חברת ניקיון מקצועית

על מנת להבטיח שאתם בידיים טובות, ההמלצה שלנו היא לחפש חברה לניקיון שטיחים בנהריה אשר ביצעה בעבר ניקוי של שטיחים מהסוג שיש בבית שלכם וגם כמובן לבחון פרמטרים נוספים כמו הזמינות לעבודה, המלצות על החברה של לקוחות קודמים שהזמינו ניקוי דרכה ואיך לא - המחיר של השירות. כאשר אתם מזמינים ניקיון שטיחים בנהריה דרך האתר שלנו, אתם למעשה מבטיחים לעצמכם חיסכון משמעותית בעלויות וזאת מאחר ותקבלו יותר מהצעה אחת ותוכלו להשוות בין ההצעות השונות בקלות וביעילות.