מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים בעפולה

שירות המגיע עד לבית הלקוח בעבור ניקוי שטיחים בעפולה במחירים חסרי תקדים הכולל שימוש בחומרים איכותיים וטכניקות ניקוי מקצועיות, החל מהשיטה היבשה ועד לרטובה. כמו כן, ניתן להזמין ניקוי ספות בעפולה שירותי תיקון לריפודים ומגוון פתרונות דרך "טופ שטיחים".

אילו שירותים תמצאו בעפולה דרכנו?

ניקוי שטיחים מקיר לקיר וכלל הסוגים הנוספים
שירות ייעודי לתיקון שטיחים, ריפודים וספות עור ובד.
ניקיון מקצועי בעבור ספות עם כתמים קשים
עד שלוש הצעות מחיר מגיעות אליכם בתוך זמן קצר

ניקוי שטיחים בעפולה על ידי חברה מקצועית

לנקות שטיחים זה עניין מקצועי הדורש חברה רצינית שתעשה עבורכם את העבודה כאשר השטיחים שלכם זקוקים לניקוי יש לנו עבורכם הצעה מעולה. שירותי ניקיון על ידי טובי המומחים באזור המגורים שלכם. ניקוי מקצועי לשטיחים בעפולה, הוא שירות הניתן על ידי טופ שטיחים, הפורטל הכי גדול במדינה המספק את כל השירותים הנדרשים בתחום.

מסירים את הכתמים הקשים ביותר!

אם נשפך לכם יין על השטיח, או אם יש לכם כתמים עקשניים שמסרבים לרדת, אם הכלב שלכם החליט באופן ספונטני לעשות את צרכיו על שטיחי היוקרה, אנחנו כאן בשביל לטפל בבעיה. כל החברות העובדות איתנו יש להן ציוד מתקדם ואיכותי ובעיקר אנשי מקצוע מעולים שיכולים לבצע כל עבודה בדייקנות רבה. מהיום כל שירותי הניקוי הנדרשים עבורכם באזור עפולה, מרוכזים אצלנו באתר. שלחו לנו את הפרטים שלכם עם הדרישה המתאימה ואנחנו נשלח לכם בהתאמה הצעות מחיר מוזלות. השטיחים שלכם נלקחים היישר מהבית על ידי חברת הניקיון, עוברים טיפול יסודי וחוזרים אליכם בחזרה במצב כמו חדש, כמו כן יש אפשרות להזמין נותן שירות לביתכם בעבור ניקיון מהיר לשטיח, תלוי בשיטת הניקוי בה אתם מעוניינים.
ספה ושטיח

ריפודים, ספות וכמובן שטיחים

ריפוד, ניקוי ותיקון שטיחים באזור עפולה או בכל אזור אחר ברחבי הארץ, ניתן לבצע בקלות עם טופ שטיחים. אנחנו מגיעים עד לבית הלקוח ומספקים שירות כולל של ניקיון שטיחים, ספות וריפודים כל זאת במחירים מעולים. קודם כל אנחנו פועלים עם חברות מקצועיות, בעלות ניסיון רב בתחום עם המלצות בנוגע לאיכות  השירות. דבר שני יש לנו מומחים לכל סוגי השטיחים ולכל סוגי הניקיונות הנדרשים. אם יש לכם שטיחי יוקרה עשויים בעבודת יד, יש לנו את המומחים לתחום היכולים להעניק להם טיפול יסודי, אם יש לכם בד או ריפוד ממשי יש לנו חברות המתמחות גם בכך וזאת באמצעות בשיטות מתקדמות. מחפשים מקום אמין ורציני? אנחנו יכולים לעזור לכם למצוא את החברה המתאימה בכל מקום ובכל אתר שבו אתם נמצאים.

המחירים מפוקחים ושקופים לחלוטין

היתרון הגדול של  טופ שטיחים הוא המחיר המפוקח. באתר שלנו יש מידע מפורט בנוגע לטווח המחירים בשוק. באמצעות השימוש בפורטל אתם יכולים לחסוך במחיר ולקבל שירות אמין ואיכותי. אצלנו אתם יודעים בדיוק עבור מה אתם משלמים, אם זה בעבור ניקוי מקצועי של ספות בעפולה או שמא מדובר על תיקון של קרע בבד כל הפתרונות נמצאות תחת קורת גג אחת.