מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים מכל הצבעים

ישנם שטיחים בצבעים שונים אשר פעולת הניקיון שלהם לא יכולה להיות אחידה, למשל שטיח שאגי בצבע לבן מצריך שיטת ניקוי עדינה יותר, לעומת זאת ניקוי שטיח אדום או שחור מצריכים טכניקה אחרת, אנחנו כאן ב'טופ שטיחים' יכולים לתת לכם מענה לשטיח בכל צבע, רוצים גם להנות מהשירות? השאירו פרטים או פשוט חייגו והתחילו לקבל הצעות עוד היום!

ניקוי שטיחים בצבעים שונים

ימי החורף הקרים כבר בפתח והגיע הזמן להוציא את השטיח מהמחסן ולפרוס אותו. תוספת של שטיח לכל חדר מסייעת לחימום החדר ויוצרת אווירה ביתית נעימה. את השטיח תפרסו בבית רק לאחר ניקוי יסודי ומקצועי שמתבצע על ידי חברה שזהו תחום המומחיות שלה. פורטל טופ שטיחים הוא המקום בו תוכלו לקבל 3 הצעות מחיר מ-3 בעלי מקצוע מובילים בענף. כל שעליכם לעשות הוא להזין פרטים באתר וההצעות כבר בדרך אליכם.

דגשים לניקוי שטיחים בצבעים שונים

פעולת ניקוי השטיחים הוא מקצוע לכל דבר. על עבודת הניקיון והסרת הכתמים להתבצע תוך הגנה על הצבע של השטיח. השיטה בה ינוקה ויטופל כל שטיח תיבחר בהתאם לצבע של השטיח וסוגו. כך למשל, כאשר לקוח מזמין ניקוי שטיח צבעוני הצוות מוודא שהצבעוניות אינה נפגמת. שטיח צבעוני עלול לשנות את צבעו במגע עם חומרי ניקוי כך שצבעים כהים מכתימים אזורים בהירים יותר. אם חשוב לכם לשמור על השטיח עליכם להימנע משפשוף של אזור מסוים (גם אם מדובר באזור מלוכלך במיוחד). שימוש במכונת כביסה עלול לגרום למריחה או דהיית צבעים ולכן הוא פחות מומלץ. שטיחים ניתן לכבס רק כאשר היצרן מציין זאת במפורש בהוראות השימוש ומפרט הנחיות כביסה מדויקות.
ניקוי שטיח צבעוני

מה צריך לדעת כאשר מנקים שטיח שאגי לבן?

ניקוי שטיח שאגי לבן עם סיבים ארוכים דורש עבודה מקצועית ונכונה. על מנת לשמור על הרכות של הסיבים ועל הצבע הלבן עליכם לנער את השטיח אחת לשבוע ולאוורר אותו. שואב אבק מתאים לשטיחים עם סיבים ארוכים ישמש לניקוי יומיומי. אם הסיבים עדינים מאוד כדאי לשאוב את השטיח בעודו הפוך. ניקוי כתמים משטיח לבן יבוצע בתנועות טפיחה קלות ולא בתנועות שפשוף. אם מדובר בכתם שאי אפשר להסיר בקלות באופן עצמאי כדאי להזמין ניקוי מקצועי מהר ככל האפשר. ניסיונות חובבנים להסרת הכתם עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לשטיח. בקרו כאן לעוד מידע על ניקוי שטיחי שאגי וקבלת הנחיות ניקיון נוספות.

כיצד ניתן לנקות שטיחים בצבע אדום ושחור?

שטיחים בצבעים עזים וכהים ישמרו על מראה חדש בעזרת ניקוי מקצועי ויסודי שמתבצע אחת לשנה. טיפול נכון בשטיח מתחיל לניקוי שבועי ביתי בעזרת שואב אבק או מטאטא שטיחים, ממשיך אל תנאי אחסון נכונים ומסתיים עם עבודה מקצועי של חברה המתמחה בניקוי שטיחים. כאשר מנקים שטיח שחור או אדום יש להימנע משימוש בחומרים חזקים עם אפקט הלבנה. תכשירים רגילים להסרת כתמים עלולים לפגוע בצבע של השטיח – אל תשתמשו בהם!

ניקיון לשטיחים לבנים עדינים כולל הסרת כתמים

מעוניינים לבצע ניקוי שטיח לבן ועדין? עשו זאת בצורה נכונה עם אחת החברות המופיעות בפורטל טופ שטיחים. השטיח שלכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר מצוות מיומן ומנוסה שמכיר היטב את המאפיינים של האריג ויודע איך להסיר כתמים קלים וקשים. הניקוי מתבצע במתכונת של ניקוי יבש או באמצעות טכנולוגיה חדשה שמצליחה להסיר כתמים מבלי לפגוע בסיבים העדינים או בצבע הלבן, בפורטל 'טופ שטיחים' תקבלו מענה לכל סוגי השטיחים הקיימים החל מקיר לקיר ועד לשטיח הפשוט ביותר.