מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים בראשון לציון

בחברת טופ שטיחים תמצא שירותי ניקוי שטיחים בראשון לציון מחיר שאסור לך לפספס, הזמן אותנו עכשיו וקבל שירות עד לבית הלקוח.

משתמשים בטופ שטיחים ומקבלים:

שירות מהיר ואיכותי המגיע עד לבית הלקוח!
ניקיון קפדני במגוון שיטות בהתאמה לסוגי האריגה והבד.
פתרונות ניקוי לכתמים קשים ועזים
שירות גם בעבור ספות, מזרנים וכמובן שטיחים
עד 3 הצעות מחיר של הספקים והחברות הטובות בעיר

מתי נזמין חברה לניקוי שטיחים?

יש לכם שטיחים בבית? המשרד שלכם מרופד בשטיח? סימן שאתם מודעים לבעייתיות שבתהליך ניקוי יבש שטיחים בראשון לציון. אין לכם זמן לנקות? התייאשתם מלנקות שטיחים לבד? הגעתם למקום הנכון, צרו קשר כבר עכשיו עם טופ שטיחים וקבלו את המחיר הנמוך במדינה.

ניקוי שטיחים בראשון לציון בבית הלקוח

חלקנו מאמינים ששטיחים בבית מעניקים לבית אווירה חמימה במיוחד בימי החורף. כמו כן עבור רובנו מלאכת ניקוי שטיחים בראשון לציון ניראית קשה ומסורבלת. חשוב לציין שיש להקפיד לנקות את שטיחי הבית כיוון שמעבר אל ניקיון עצמו שטיח שלא מנקים אותו מכיל בקטריות וחיידקים שיכולים להזיק לבריאות. נעבר לשאיבת אבק ישנם תכשירים מיוחדים לניקוי שטיחים ולשמירה עליהם לאורך זמן.

אפשר לבד ואפשר עם חברה מקצועית

אך אין מנוס מהזמנת עבודת ניקוי שטיחים בראשון לציון מחברת ניקוי מקצועית אחת לתקופה על מנת למנוע הצטברות בקטריות וחיידקים על השטיחים וכמובן שמעבר לכך עבודת בניקיון והמכונות עצמם מביאות את השטיח לרמת ניקיון שלא ניתן להגיע אליה ע"י שואב אבק ביתי. תדירות ביצוע ניקוי שטיחים על ידי חברת ניקיון בבית תלוייה ברמת הלכלוך וברמת השמירה היום יומית על השטיח.
ספה קטנה על שטיח

ניקוי שטיחים בראשל"צ מתאים גם למשרדים!

אנו ממליצים לבצע עבודת ניקוי שטיחים בראשון לציון במשרד אחת לשבועיים באופן קבוע עקב כך שבמשרד לרוב ישנה תנועה מרובה של אנשים, לקוחות ואורחים וכמו כן לרוב תשומת הלב האישית של כל אחד מהעובדים על ניקיון שטיחים מקיר לקיר בבית הלקוח הינה נמוכה כך שהרבה פעמים אם נשפח משהו או שהשטיח מתלכלך תשומת הלב על ניקיון יסודי לשטיח אינה רבה כמו בבית

מנקים לכם את הספות במקצועיות

מעבר לשטיחים אצלנו אפשר לקבל גם שירותי בעבור ניקוי ספות בראשון לציון באופן מקצועי ואיכותי, השירות מגיע עד לפתח הבית וכולל ניקוי קפדני עם תכשירים המתאימים על פי סוג הבד, הכתמים הקיימים ומשתמשים בטכניקה המתאימה בין אם זה ניקיון בשיטה האמריקאית (יניקת נוזלים לאחר קרצוף) או בשיטות אחרות המקובלות בשוק. ניתן להזמין דרכנו בנוסף גם שירות בעבור ניקוי וילונות, ריפודים, ספות עור ובד, מזרנים ומיטות.