מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים וספות בשוהם

דרך טופ שטיחים תוכל לבצע השוואת מחירים לצורך ניקוי ספות בשוהם וכמובן בעבור ניקוי שטיחים, ריפודים, וילונות ועוד! השאר פרטים או צור קשר והתחל לקבל כבר עכשיו פניות במהירות.

השוואת מחירים לניקוי שטיחים בשוהם

יש בבית שטיח מקיר לקיר והוא מצריך ניקוי? אולי שטיחים מרוקאיים בעבודת יד? בין אם ככה או ככה, קודם כל אתם עורכים השוואת מחירים בין חברות ניקוי מומלצות בשוהם, שגם מספקות לכם את השירות של ניקוי ספות, ריפודים וגם ניקוי וחיטוי מזרונים וכו'. בכדי לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי שטיחים באזור שוהם, אתם צריכים לעשות את הפעולות הפשוטות הבאות:

  1. אתם מודיעים לפורטל טופ שטיחים שאתם צריכים ניקוי שטיח  / מזרנים / ספות או ריפוד בשוהם.

  2. ממתינים מספר דקות, בזמן שמערכת החיפוש החכמה של הפורטל מבצעת סינון יעיל עבורכם וחוסכת לכם זמן.

  3. בוררים מתוך 3 הצעות שאתם מקבלים למכשירכם הנייד. חסכתם כסף וזמן!
ניקוי שטיחים בשוהם

ניקוי ספות בשוהם - לכל סוגי הספות!

אין דבר יותר מעצבן מאשר לכלוך עיקש מהספה, שפשוט מסרב להתנקות. ניקוי ספות בשוהם מומלץ עבור כל סוגי הלכלוכים, גם אם מדובר בלכלוכים שומניים, כתמי גוף ושתן או צואה, כתמים של עובש ועוד. בשורה התחתונה, אם איתרתם חברה באמת מקצועית עבור ניקוי ספה מכל סוג, סביר להניח שהיא תדע להתמודד גם עם הלכלוכים הכי עקשניים. ואם מדברים על לכלוך עקשן, מדברים למשל על עובש, שנוטה לצמוח מחדש גם אם מנקים אותו טוב-טוב. ניתן לשכור חברת ניקיון עבור ניקוי ספות בד, ספות עור, ספות משולבות בד ועץ ועוד.

מנקים את המזרנים והמיטות מפני כתמים וקרדית האבק

חשוב מאוד לדעת, ניקוי מזרנים וניקוי מיטות מקרדית האבק נדרש לפחות פעם בחצי שנה. בעוד שקרדית האבק נמצאת בהמוניה על מיטות, היא גם מפרישה צואה וניזונה מהלכלוכים השונים שנמצאים על המיטה (כולל הפרשו גוף). בקיצור, לא סיפור נעים במיוחד. ניקוי מזרנים בשוהם מומלץ יחד עם חיטוי מזרונים, ככה שתוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים מכל הכיוונים. כשמדובר בניקוי וחיטוי של מזרנים, ההמלצה הכי גורפת היא לא להתפשר על איכות הניקיון והחיטוי! מצאתם חברת ניקיון  שגובה קצת יותר אבל מבטיחה שירות מאוד מקצועי ויסודי? אל תחשבו פעמיים, לכו על זה.

ניקוי ריפודים בשוהם לכלל הרהיטים

בין אם אתם צריכים לנקות ריפודי רכב, או ריפודים בבית, איש מקצוע העוסק בתחום ניקוי הריפודים יגיע אליכם עם הציוד הנכון. ואנחנו מדברים על ציוד באמת מקצועי! מכונת ניקוי עובדת על בסיס של התזת חומרי ניקוי ומים, אבל במקביל גם על יניקת אותם חומרים בחזרה. במילים אחרות, ניקוי ריפוד בשוהם עם מכונות זה מה שאתם צריכים, אם שום דבר אחר לא עזר! אין סיכוי שהלכלוכים יעמדו בעוצמתן של מכונות אלו. בהצלחה!