מוקד טלפוני: 055-9662167

ניקוי שטיחים בתל אביב עם המלצות

​רוצה שירות עם מחיר טוב ועם המון המלצות? אתם בדיוק במקום הנכון, טופ שטיחים תשמח להעניק לכם ניקוי שטיחים בתל אביב הכולל תיקון, ניקוי יבש וכמובן מחיר סופר משתלם - הזמינו אותנו כעת!

ניקוי שטיחים בתל אביב המחיר שלנו

הליך של ניקוי שטיחים בתל אביב בצורה מקצועית, נעשה תוך הקפדה על שלבים, ועל הליך עבודה עדין ומקצועי, על מנת שלא לפגום בסיבים של השטיח. עם עד לפני כמה שנים, שטיחים היו עשויים בעיקר מצמר, הרי שמגוון החומרים, כמו עור, כותנה, שטיחי חבלים, משי וויסקוזה, הפכו אף הם להיות אמצעי פופולארי בתחום השטיחים, ועל כן, יש צורך בידע, יכולת וכלים לבצע ניקוי עדין שכזה.

המלצות כיצד לנקות שטיחים

תהליך ניקוי השטיחים מתחיל בהוצאה של גרגרי האבק והחול, ולאחר מכן בחירה קפדנית ומדוקדקת של חומרי הניקוי אשר ישמשו במלאכת הניקיון. אחר כך, מבצעים שטיפה של כל השטיח, סחיטה מקצועית במכונות ייעודיות ולבסוף ייבוש של השטיח. כל תהליך הניקוי נעשה בעדינות, על מנת לשמור על צבעו של השטיח ועל מרקמו של השטיח. במקרים בהם יש צורך, ניתן אף לשלב תיקון של השטיח.

ניקוי שטיחים בתל אביב כל הסוגים מחיר אחד!

היום ניתן למצוא סוגים שונים של בדים המשמשים אותנו לריפוד, החל מבדים סינטטיים ועד לבד טבעיים ובדים משולבים. מאחר והספות שלנו, סופגות בדרך כלל לא מעט לכלוך, מאחר ואנו עושים בהם שימוש יומיומי, הרי שיש צורך לבצע ניקוי ריפודים אחת לכמה שנים בצורה מקצועית, על מנת לשמר את מראה הספה. תהליך ניקוי שטיחים יבש בתל אביב מתחיל קודם כל בבחינה של הבד, סוג הבד וגילו של הבד, ואחר כך, התאמה של סוג חומרי הניקיון אשר ישמשו במלאכת הניקיון. בשלב הראשון שואבים את כל האבק והחול מן הריפוד, לאחר מכן מתיזים חומרים לריכוך הבד, הסרת כתמים והסרת שומנים, ולבסוף, מברישים, שואבים שוב ושוטפים את הריפוד. התוצאה – ריפוד נקי ללא כתמים, בעל בוהק טבעי.

הזמן את טופ שטיחים

ניקוי שטיחים בתל אביב עם המלצות ובצורה מקצועית, מאפשר לנו להחזיר את הזוהר לשטיחים ולריפודים שבבעלותנו, ולנקות אותם מן הבסיס. ניקוי שטיחים בתל אביב באופן יסודי ובאמצעות כלים וחומרים איכותיים ומקצועיים, יעניק לנו מראה נקי ובוהק, ויאפשר לנו ליהנות מחלל נקי ומחודש.