מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים בתל אביב עם המלצות

​רוצה שירות עם מחיר טוב ועם המון המלצות? אתם בדיוק במקום הנכון, טופ שטיחים תשמח להעניק לכם ניקוי שטיחים בתל אביב הכולל תיקון, ניקוי יבש וכמובן מחיר סופר משתלם - הזמינו אותנו כעת!

טופ שטיחים מנקים לכם את השטיח!

שירותי תיקון, שחזור ואריגה לשטיחים פגומים
ניקוי והסרת כתמים קשים גם משטחי קיר לקיר
עבודה בשיטות שונות (אמריקאית, יבשה ורטובה)
דואגים שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות מומלצות.
המחירים המשתלמים והזולים בשוק!

ניקוי שטיחים בתל אביב המחיר שלנו

הליך של ניקוי שטיחים בצורה מקצועית, נעשה תוך הקפדה על שלבים, ועל הליך עבודה עדין ומקצועי, על מנת שלא לפגום בסיבים, עם עד לפני כמה שנים, שטיחים היו עשויים בעיקר מצמר, הרי שמגוון החומרים, כמו עור, כותנה,חבלים, משי וויסקוזה, הפכו אף הם להיות אמצעי פופולארי בתחום ועל כן, יש צורך בידע, יכולת וכלים לבצע ניקוי עדין שכזה, דרך "טופ שטיחים" תוכל למצוא בקלות חברה העוסקת בניקוי שטיחים בתל אביב והסביבה ובמחירים חסרי תקדים, השירות  מגיע עד לבית הלקוח.

המלצות כיצד לנקות שטיחים

תהליך הניקוי מתחיל בהוצאה של גרגרי האבק והחול, ולאחר מכן בחירה קפדנית ומדוקדקת של חומרי הניקוי אשר ישמשו במלאכת הניקיון. אחר כך, מבצעים שטיפה של כל השטיח, סחיטה מקצועית במכונות ייעודיות ולבסוף ייבוש של השטיח. כל התהליך נעשה בעדינות, על מנת לשמור על צבעו של השטיח ועל מרקמו . במקרים בהם יש צורך, ניתן אף לשלב תיקון פגמים והסרת כתמים קשים.

ניקוי שטיחים בתל אביב כל הסוגים מחיר אחד!

היום ניתן למצוא סוגים שונים של בדים המשמשים אותנו לריפוד, החל מבדים סינטטיים ועד לבד טבעיים ובדים משולבים. מאחר והספות שלנו, סופגות בדרך כלל לא מעט לכלוך, מאחר ואנו עושים בהם שימוש יומיומי, הרי שיש צורך לבצע ניקוי ריפודים אחת לכמה שנים בצורה מקצועית, על מנת לשמר את מראה הספה.
מספר שטיחים

עובדים גם בשיטה היבשה

תהליך ניקוי שטיחים יבש מתחיל קודם כל בבחינה של הבד, סוג הבד וגילו של הבד, ואחר כך, התאמה של סוג חומרי הניקיון אשר ישמשו במלאכת הניקיון. בשלב הראשון שואבים את כל האבק והחול מן הריפוד, לאחר מכן מתיזים חומרים לריכוך הבד, הסרת כתמים והסרת שומנים, ולבסוף, מברישים, שואבים שוב ושוטפים את הריפוד. התוצאה – ריפוד נקי ללא כתמים, בעל בוהק טבעי.

הזמן את טופ שטיחים

מצא חברה העוסקת בניקוי שטיחים בתל אביב עם המלצות ובצורה מקצועית, מאפשר לנו להחזיר את הזוהר לשטיחים ולריפודים שבבעלותנו, ולנקות אותם מן הבסיס ובאופן יסודי ובאמצעות כלים וחומרים איכותיים ומקצועיים, יעניק לנו מראה נקי ובוהק, ויאפשר לנו ליהנות מחלל נקי ומחודש, הזמינו דרך טופ שטיחים שירותי ניקוי כעת ולא תתאכזבו.