מוקד טלפוני: 077-6049644

​ניקוי שטיחים לאחר הצפה

הצפה בבית? השטיח נרטב? טיפול מקצועי בשטיחים לאחר הצפה הכוללים ניקוי מקצועי, ייבוש ותיקון במידת הצורך, הכל בשיטת השוואת המחירים של טופ שטיחים המספקת שירות כלל ארצי המגיע לבית הלקוח.

מנקים שטיחים לאחר הצפות עם טופ שטיחים

- ייבוש וניקוי שטיחים מקיר לקיר לאחר הצפה במקום
- תיקון פגמים וקרעים מנזקי ההצפה.
- מתאים גם ללקוחות פרטיים ומתאים לבעלי משרדים ועסקים
- מקבלים אצלנו עד שלוש פניות של נותני שירות מאזורכם

חברה מקצועית לניקוי שטיח לאחר הצפה

ניקוי שטיחים לאחר הצפה, הוא עניין מסובך ומורכב, לכן אתם צריכים חברה מקצועית שתבצע עבורכם את העבודה. אצלנו בטופ שטיחים, אנחנו מגיעים עד אליכם הביתה, בשביל לטפל באופן יסודי בבעיה. אם יש לכם שטיחים שניזוקו כתוצאה מהצפה, אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם להחזיר אותם למצב הקודם. בעלי המקצוע שלנו, הם מהטובים ביותר בתחום והם יכולים לספק לכם שירות איכותי במחירים משתלמים ביותר. הצפה היא עניין מאוד לא נעים, אך באמצעות הטיפול המסור של אנשי המקצוע העובדים איתנו, תוכלו בקלות לחזור לשגרה.
ניקוי שטיח לאחר הצפה

מצאו חברה לטיפול בכל הסוגים בכל הארץ

אנחנו דואגים למצוא עבורכם את כל החברות המובילות באזור המגורים שלכם, עם שירות עד לבית הלקוח. טופ שטיחים מטפלים בכל סוגי השטיחים ולכל ניקוי יש לנו חברה מתאימה, היכולה בהחלט לבצע את העבודה. אם יש לכם שטיחי יוקרה או מקיר לקיר תנו לנו לעשות עבורכם את המלאכה.

שיקום שטיחים לאחר רטיבות ומגע עם מים

שטיח לאחר הצפה, זקוק לשיקום רציני, במיוחד אם מדובר בעבודת יד אשר רגישים למגע עם מים. ישנם כאלו שיש לנקות אותם אך ורק בניקוי יבש ואחרי הצפה יש לטפל בהם באופן מיוחד, עד לשיקום מלא והחזרתו למצב הקודם. טופ שטיחים, עובדים עם חברות מוסמכות בתחום בעלי נסיון רב, היכולים בהחלט  להחזיר שטיחים מוצפים לחיים. אנחנו עובדים בכל הארץ ויש לנו שירות איכותי ומקצועי, בכל מקום בו אתם נמצאים.

המשרד עבר הצפה? אנחנו בדרך!

אם הבית שלכם או המשרד עבר הצפה, אנחנו נדאג לטפל בשטיחים שלכם ולהחזיר להם את הצבע ואת המרקם, כולל תהליך ייבוש מוקפד ומקצועי. באמצעות הפורטל שלנו, תוכלו למצוא בקלות את החברה המתאימה  לעבודה. אנחנו מרכזים באתר שלנו, את כל החברות המובילות ביותר וחוסכים להם את החיפוש. טופ שטיחים הוא פורטל יעיל ומקצועי ובעיקר איכותי, העובד עם חברות מעולות, היודעות איך להחזיר אותם למצבם הקודם.
בית מוצף

ייבוש שטיחים, ריפודים וספות לאחר רטיבות

השירות המקצועי של טופ שטיחים, כולל ייבוש של כל השטיחים והריפודים לאחר ההצפה, גם אם דרוש לכם ניקוי מיטה, מזרון ואפילו כיסא הניזוק ממים - אנחנו מגיעים אליכם הביתה ומבצעים הערכה של הנזק ומטפלים באופן יסודי בכל הדברים הנדרשים. כל שטיח וכל ריפוד וכל מזרון, מטופל אצלנו בצורה מלאה על ידי החברה המתאימה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח לנו את הפרטים שלכם דרך האתר ואנחנו כבר נדאג למצוא עבורכם את חברת הניקיון המתאימה.