מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

דרכנו תוכל להזמין ניקוי שטיחים מקיר לקיר המיועד לבתי עסק, חברות ומשרדים וכמובן בתים פרטיים. השאירו פרטים וקבלו עד שלושה הצעות מחיר מעולות.

מה היתרונות של "טופ שטיחים"?

פעילות רוחבית בכלל אזורי הארץ.
✓ מקבלים לפחות שלושה הצעות מחיר!
 מתחייבים למחירים משתלמים.
✓ עובדים רק עם חברות מקצועיות ואמינות.
שירות מהיר במיוחד בכל שעה.

כיצד מחליטים באיזה שיטה לנקות?

רגע לפני שמתחילים לשאוב, לקרצף ולנקות צריכים המומחים לעבור על המשטח לבדוק מאיזה חומר הוא עשוי (סינטטי או צמר), מהו אופן האריגה, צורת סיב השטיח, מה טיבו (כמה שנים השטיח קיים ועד כמה הוא עמיד), איכות וגווני השטיח ומהו העובי לו. לאחר שהם בודקים את כלל הפרמטרים מחליטים באיזה שיטה לנקות, מתבייתים על נקודות בעיתיות עם כתמים ומטפלים בהם באופן נקדותי, הכל נעשה עם חומרים שאינם מסבים נזק לשטיח מקיר לקיר וכמובן באמצעות טכניקות מתאימות ועדינות שאינן יפגעו במוצר עצמו.
ניקוי שטיחים מקיר לקיר

שירות ייעודי למשרדים

כיום שטיחים מקיר לקיר לא נמצאים בהרבה בתים וכיום ניתן לראות אותם יותר במשטחי עבודה במשרדים, כמובן שמרביתם נמצאים ב- "Open Space" שם מרבית העובדים ממוקמים במקומות העבודה וביצוע של  ניקוי שטיחים מקיר לקיר במקומות כאלו יכול להפריע לשגרת העבודה, לא רק כאשר מבצעים את העבודה עצמה, גם צריך לחכות ולייבש את האזורים שעבדו עליהם ולמרוח שכבת מגן ולכן קיים שירות המותאם למקומות עבודה מסוג אלו והוא מתבצע אחרי שעות הפעילות של המשרד ובכך אינו מפריע כלל.

כמה עולה לנקות שטיח מקיר לקיר?

לאחר מחקר שביצענו ב"טופ שטיחים", המחירים בעבור השירות הנם על פי מ"ר והעלות היא בין: 20 ש"ח ל-30 ש"ח למטר מרובע בעבור מרבית סוגי השטיחים הקיימים (סינטטי, בד, ניילון, כותנה וכדומה), מדובר על שטיפה + שאיבה ועל פי הצורך שימוש במכונת קרצוף. » לעוד מחירים לחצו כאן.

שואב אבק לניקוי שטיח

למה להזמין ניקוי שטיחים מקיר לקיר דרכנו?

מעבר לכך שטופ שטיחים מעניקה מידע רוחבי על כל הנושא של ניקיון, אצלנו גם תוכלו למצוא סקרי שוק בנוגע למחירים השונים, להזמין את מרבית השירותים הקשורים לנושא וכמובן לחסוך בכסף! השיטה שלנו היא השוואת מחירים כאשר אתם מבצעים את התהליך הסופי בלבד והוא בחירת בעל מקצוע על פי המחיר שהוא הציע לכם, כל נותני השירות והחברות הפועלות עמנו מקצועיות, אדיבות ואמינות ויודעים כי קיימת תחרות רבה בשוק על כל לקוח ולכן נותנות גם הצעות משתלמות יותר, נסו את שירות ניקוי השטיחים של טופ שטיחים עוד היום וקבלו שירות מהיר, מקצועי והוגן.

הסרת כתמים משטיחי קיר אל קיר

בשטיחים החדשים שיוצרו הם מחולקים לריבועים, מה שמאפשר להוציא את החלק עם הכתם, לנקות אותו ביסודיות ובנוחות ולהחזיר. לעיתים אפילו אפשר להחליף אותו בריבוע רזרבה שיש לכם. במידה ואין לכם שטיח קיר אל קיר אשר מחולק לריבועים, ישנם כמה פעולות של הסרת כתמים מן השטחים, כתבנו על כך במדריך ניקוי השטיחים שלנו ונתנו כמה טיפים על דרכים מומלצות לביצוע הפעולה.

שאיבת שטיחים מקיר לקיר לאחר הצפה

הצפות הן מבין האויבים הגדולים של שטיחי קיר אל קיר, כאשר אם הם בנוים מיחידה אחת גדולה, להסיר אותם לייבש ולהחזיר כמעט בלתי אפשרי, אם הם אכן מחולקים לריבועים, הסרה, ייבוש והחזרה בהחלט יכולים לעזור כאן. במידה ומדובר על שטיח רציף, נצטרך לשאוב באמצעות שואב מים עוצמתי את השטיח ולנגב בסמטוט יבש מספר פעמיים עד לייבוש, לאחר מכן להשתמש בחומרים מנטרליי ריחות למניעת התפתחות של עובש וריחות רעים מהשטיח.