מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים ניידים

שטיחים ניידים הם למעשה השטיחים הרגילים שאנו מכירים, מגדירים אותם כ"ניידים"  בגלל שאינם מקובעים לרצפה. אצלנו ב"טופ שטיחים" ניתן לקבל שירות עד לבית הלקוח גם בעבור שטיח נייד שניתן להזזה והרמה עם ציוד מקצועי ואיכותי.

מנקים לכם את השטיחים על הצד הטוב ביותר!

- ניקוי מקצועי במכשור וחומרים חדשניים
- הסרת כתמים קשים מכל סוג
- שירות הניתן בבית הלקוח במחיר משתלם!
- חידוש ושחזור בעבור שטיחים ניידים.

ניקוי שטיחים ניידים עם חברות מומלצות

איך יודעים לזהות חברת שירות טובה באמת? בכל תחום שירות ולכל סוג פעילות אמנם יש קריטריונים מובחנים ותכונות ייחודיות משלהם, אבל ברובם המוחלט של המקרים, כשמוצאים חברה או נותן שירות טובים באמת - יודעים לזהות זאת מיד. כאלה בדיוק הן החברות המקצועיות שאנו ב"טופ שטיחים" מעמידים לרשותכם, המציעות שירותי ניקוי שטיחים ניידים, מכל חומר גלם ובכל מצב.

הזמינו אותנו לנקות את השטיח הנייד שלכם

רגילים לנקות את השטיחים בבית בכוחות עצמכם? חשוב לזכור כי ניקוי שגרתי ותכוף הוא אמנם חשוב ואף הכרחי לשמירה על מראה חיוני ועמידות לאורך זמן, אך אחת לכמה חודשים לפחות, מומלץ להיעזר בשירותי ניקוי מקצועיים. כן, גם עבור ניקוי שטיחים ניידים ואפילו חדשים יחסית - חשוב להקפיד להזמין חברה מקצועית שתבטיח שמירה כוללת על השטיח ובאופן שאינכם יכולים להבטיח באמצעות הניקוי הביתי: הרחקת מזיקים, ניעור יסודי מאבק ואפילו שימוש בחומרי גלם שיאריכו את חייו לעוד שנים רבות.
ניקוי שטיח נייד

ניקוי שטיח נייד מה השוני?

רבים שואלים מה ההבדל בין שטיח קבוע לנייד, בייחוד מבחינת אופן הטיפול בשניים. על פי רוב, הם כמעט זהים אך זה שמגודר כ"קבוע" כבד או עתיק מאד שלא נוהגים להזיזו כמעט אף פעם - נוטה לצבור אבק יותר מהרגיל, אך עם זאת שטיח נייד עשוי לצבור כמויות נאות של אבק ושאריות לכלוך אחרות דוקא בקצותיו, מה שמשפיע באופן ישיר על מראהו לאורך זמן ואף על עמידותו (במיוחד במקרים שיש "פרנג'ים" בקצוות). לכן חשוב להתאים את הטיפול על פי סוג, ואף להזמין שירותי ניקוי שטיחים ניידים באופן נפרד ומובחן מזה של ניקיון שטיחי קיר אל קיר אשר מוגדרים כ"קבועים".

באיזה חומרים מנקים שטיחים ניידים?

בשטיחים ניידים נהוג לעשות שימוש בחומרים "מאסיביים" יותר, בשל העובדה שהרבה פעמים הם דקים יותר מהקבועים, אך כמובן שכל מקרה נבחן לגופו ולא נעשה בשום מצב נזק בשל חוסר התאמת חומרי הניקוי אליו, חשוב לדעת אם הוא סינטטי או עשוי כותנה ובן כמה הוא ועל פי כך להתאים לו את השיטה והחומר, למשל שטיח עתיק עדיף לנקות בעבודת יד לעומת חדש שעליו ניתן לעבוד עם מכונה.

למה להזמין את "טופ שטיחים"?

השתכנעתם שכדאי להזמין עבור ניקוי שטיח נייד חברה מקצועית שמבינה את ההבדל בינו ובין קבוע? אנו ב"טופ שטיחים" מביאים לכם את כל האפשרויות הטובות ביותר שבאזורכם, עם מגוון איכותי ומהימן של נותני שירות, והכל תוך לחיצת כפתור אחת שתגיש לכם הצעות מחיר באופן ישיר ומיידי.