מוקד טלפוני: 077-6049644

ניקוי שטיחים עתיקים

שירות מיוחד לטיפול בשטיחים עתיקים הכולל ניקוי, הסרת כתמים וחידוש מלא של השטיח הישן והעתיק שלכם, ניתן לקבל את השירות בבית או במפעל, תלוי במצבו של השטיח, פנו כעת אל נציג מטעם "טופ שטיחים" וקבלו הצעות של חברות העוסקות בתחום.

מחדשים ומנקים שטיחים עתיקים

+ חידוש קרעים וסף שטיחים שנארגו בעבודת יד
+ ניקוי מקצועי במכשור מתאים לשטיחים ישנים ורגישים
+ ניקוי שטיחים עתיקים בכל גודל כולל - "מקיר לקיר"
+ אפשרות לעבודה בבית הלקוח או איסוף והחזרה לביתו לאחר תיקון.

ניקוי שטיחים עתיקים בבית הלקוח

יש הרבה דרכים לנקות שטיחים, ואף כמה רמות לעשות זאת. ברמה הביתית-עצמאית, ניקוי שגרתי דורש העברת שואב אבק לפחות פעם בשבוע, ואחת לכמה חודשים מומלץ להתיז גם חומר ייעודי להסרת החלקיקים הזעירים שנאחזו בשערות השטיח הזמן. יחד עם זאת, ולפחות בשנה, אנו ב"טופ שטיחים" ממליצים לערוך ניקוי יסודי עם חברה מקצועית. במיוחד במקרים של ניקוי שטיחים עתיקים, חשוב להיזהר גם ברמה הביתית, וגם לבחור בחברה מקצועית שמבינה את רגישות המצב.

כיצד לנקות שטיח עתיק?

באופן יומיומי, ובמיוחד אם השטיח אינו עמיד כשהיה בעבר, חשוב לנקות אותו לעתים קרובות - וכאשר הדבר מתאפשר מומלץ אף להפוך אותו, או לכל הפחות לסובב או להזיז קצת, כדי שהנקודות שבהן צועדים הכי הרבה על השטיח יתפזרו בו באופן אחיד ולאורך זמן, ידוע כי שטיח ישן חלש יותר ולכן חשוב לא להשתמש במברשות קשות אלא לבצע שאיבה או לנקות באופן המסרותי כמו פעם, כאשר תולים ו"דופקים" עליו עד שיוצא כל החול והאבק.
ניקוי שטיח ישן בשיטה הישנה

ממה צריך להיזהר כאשר מנקים שטיחים עתיקים?

חשוב לזכור שלכל שטיח אופי ותכונות ייחודיות משלו, ובמיוחד כאשר מדובר במקרים של ניקוי שטיחים עתיקים - כאלה שלא יוצרו במפעלים תעשייתיים ופעמים רבות אף נארגו בעבודת יד, יש להתחשב בכל המאפיינים הרגישים למצב. אם יש קצוות חוטים פרומים למשל, אזורים שחוקים הנראים דקים מאד וכיוצא באלה - בכל אותם מצבים מומלץ להתייעץ עם אחד המומחים של "טופ שטיחים" כדי להבטיח שמירה על השטיח לאורך זמן.

ניקוי שטיח ישן במיוחד כולל תיקון ושחזור

האם ידעתם שמלבד שירותי ניקוי שטיחים ישנים קיימות גם חברות המתמחות בכל תחומי השירות הקשורים לכך? בין היתר, תוכלו למצוא חברות המציעות שירותי ניקוי שטיחים עתיקים לצד רסטורציה, תפירה מחודשת ולעתים גם שימוש בטכניקות מתקדמות וייחודיות לחידוש מראה השטיח, כמו כן השירותים האלו חלים לא רק על שטיחים ומשטחים, אלא שניתן גם לנקות ספות בד ישנות, ריפודים ואף וילונות.

הזמן ניקוי שטיחים עתיקים דרך טופ שטיחים

אם אתם מחפשים ניקוי שטיח עתיק עבור הבית שלכם, באתר "טופ שטיחים" תוכלו ליהנות מרשימה מפורטת ומקיפה של כל בעלי המקצוע הטובים והמומלצים בארץ, לצד שירותים נוספים שעשויים להתאים לכם גם כן מעולם השטיחים. תוכלו להזין נתונים ראשוניים אודות אזור השירות והתחום שאתם מחפשים, ולקבל ישירות אליכם שלל הצעות מחיר רלוונטיות, אטרקטיביות ומהימנות - ולהבטיח לעצמכם בדיוק את מה שאתם מחפשים.