ניקוי שטיח, ספה או וילון?
ניקוי שטיח, ספה או וילון? קבל הצעות מחיר בקלות ובבטחה!

ניקוי שטיחים בדרום

שירותי ניקוי שטיחים בדרום הארץ עבור כל סוגי השטיחים כולל שטיחים פרסיים או שטיחי שאגי וגם ניקוי של שטיחים מקיר לקיר והכל על ידי חברות מקצועיות ומנוסות. השוו מחירים דרך טופ שטיחים ומצאו את החברה המתאימה ביותר עבורכם.

האם עדיף ניקוי בבית הלקוח או במפעל?

הבחירה בין ניקוי של שטיח בבית הלקוח או בניקוי שלו במפעל מתבצעת על סמך מספר שיקולים כמו למשל סוג הכתם ומורכבות ההסרה שלו. כמו כן בדרך כלל שטיחים פשוטים יחסית, נהוג לנקות בבית הלקוח ולא לקחת למפעל אך כאשר מדובר בשטיח איכותי, יקר או עדין מאוד - ייתכן שעדיף לתת לו טיפול ייסודי בעזרת ציוד מתאים במפעל.

חשוב לזכור שישנם מצבים שבהם אין לנו את האופציה לבחור כמו למשל במצב בו נדרש לבצע ניקוי של שטיח מקיר לקיר המצריך ניקוי בבית הלקוח מאחר והוא מחובר אל הרצפה בבית. זקוקים לבעל מקצוע שיבצע ניקוי שטיחים מקצועי בבית או במפעל? צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לעזור.

ניקוי שטיחים בדרום

כמה עולה שירות ניקוי שטיחים בדרום?

על מנת לענות על שאלה זו, נדרש להבין תחילה איזה סוג שטיח ברצונכם לנקות וכמובן מה גודלו של השטיח. כמו כן ישנם סוגים שונים של כתמים אשר נוצרו לאורך השנים על השטיח ולעיתים הסרתם דורשת עבודה רבה ושימוש בציוד מסוים או חומרי ניקוי יקרים יותר.

יחד עם זאת אנו מזמינים אתכם לעניין במחירון קצר שהכנו בעקבות בדיקות שערכנו עם חברות ניקיון שונות. המחיר הוא אינדיקציה כללית וייתכנו שינויים בעלויות בעקבות שיקוליו של בעל המקצוע שאיתו תדבר במהלך התהליך.

מחירון ניקוי שטיחים בדרום

כמה עולה לנקות שטיח שאגי?

המחיר המוצג הוא עבור מטר רבוע.


60 - 90 ש"ח
ניקוי של שטיחים עבודת יד

משתנה בהתאם לסוג השטיח, המחיר המוצג הוא למ"ר


40 - 100 ש"ח
עלות ניקוי שטיח סינטטי

הניקוי מתבצע בבית הלקוח (לא במפעל)


35 - 65 ש"ח
כמה עולה להחליף פרנזים בשטיח?

החלפת הפרנזים מתבצעת בעזרת מכונה מיוחדת.


90 - 120 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

שירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר בדרום

במקומות רבים נדרש לבצע אחת לתקופה של כמה שנים ניקיון יסודי של השטיחים וזאת על מנת לשמור על סביבה נקיה ולהסיר בקטריות וחיידקים שמצטברים בעקבות הלכלוך הרב שנתפס בו. גם במקומות בהם ישנם שטיחים גדולים אשר מכסים את כל שטח הרצפה - נרצה לבצע ניקיון ייסודי על ידי הציוד המתאים.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר בדרום הארץ, כמו בכל אזור אחר, הוא שירות שמתאים למשרדים קטנים או גדולים בהם יש שטיחים שלא ניתן להרים מאחר והם דבוקים לרצפה. גם המחיר של ניקוי שטיח מקיר לקיר נקבע לפי מטר רבוע וברוב המקרים המחיר ינוע בין 20 ש"ח ל-30 ש"ח.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6049644

מחפשים שירות בעיר מסוימת?

ניקוי שטיחים שנארגו בעבודת יד

גם אם יש לכם בבית שטיח איכותי אשר נארג בעבודת יד, חשוב שתדעו שנוכל לעזור לכם עם ניקוי שלו והסרת הכתמים השונים. בדרך כלל שטיחים פרסיים מצריכים עדינות רבה וידע מקצועי ולא כל חברה יודעת לבצע את הפעולה מבלי לפגוע בשטיח. על כן אנו נדאג להפנות אתכם אל חברות העוסקות בניקוי של שטיחים עדינים ומגיעות לאזור הדרום.